Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Alda to marka, która na krajowym rynku obecna jest już od roku 1978. Założona w Sosnowcu firma od samego początku swej działalności specjalizowała się w szeroko pojętych artykułach gospodarstwa domowego. Początkowo firma produkowała artykuły aluminiowe, z czasem zaczęła także oferować produkty wykonane ze stali nierdzewnej. Z reguły marka kojarzona jest z czajnikami elektrycznymi, jednakże warto zaznaczyć, że Alda to również producent koszy na śmieci. Od 1998 roku firma wykonuje kosze na śmieci zarówno dla gospodarstw domowych jak i wykorzystywane w miejscach publicznych.
Firma stara się oferować swoim klientom produkty, które można użytkować przez wiele lat i które są przyjazne środowisku. Od dłuższego czasu firma Alda zaangażowana jest w projekt „Czysty Świat”, który zainicjowany został przez Fundację Stary Las. W trosce o środowisko naturalne firma rozszerzyła niedawno swoja ofertę o specjalne kosze na śmieci nadające się do recyklingu.
W tej chwili produkty marki Alda cieszą się popularnością nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach. Firma wysyła swoje produkty m.in.: do Wielkiej Brytanii, Holandii, Arabii Saudyjskiej, Estonii, Rosji, a także na Litwę oraz Estonię.
Produkując pojemniki na odpady, firma bazuje nieodmiennie na najnowszych technologiach. Doświadczony team specjalistów oraz zaawansowane rozwiązania logistyczne pozwalają na oferowanie coraz bardziej funkcjonalnych rozwiązań. Firma specjalizuje się w produkcji seryjnych koszy na śmieci, jednak możliwa jest także realizacja zleceń indywidualnych na podstawie dokumentacji opracowanej przez zamawiającego. Przedsiębiorstwo oferuje nie tylko zaawansowane doradztwo techniczne, ale także wyprodukowanie pojemników na odpady o nietypowych gabarytach. Z racji tego, że firma Alda wykorzystuje innowacyjne technologie tłoczenia, spawania, polerowania i wreszcie lakierowanie proszkowego, zamawiający mogą zawsze liczyć na najwyższą jakość artykułów tego producenta. Warto podkreślić, że produkty Alda mają wszystkie niezbędne atesty PZH, ponadto otrzymały pozytywną opinię Centrum Naukowo Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej.
Oferowane przez firmę Alda kosze na śmieci stanowią unikalne połączenie nowoczesnego designu z wysoką funkcjonalnością. Firma dokłada starań, aby stale udoskonalać swoje produkty, zwiększać ich użyteczność. Na chwilę obecną asortyment przedsiębiorstwa obejmuje: standardowe kosze na śmieci (w tym także popularne kubły ze stali), kosze uchylne różnej wielkości, kosze pedałowe (zarówno okrągłe jak i owalne) oraz cieszące się coraz większą popularnością kosze do segregacji i sortowania śmieci. Dostępne są ponadto kosze uliczne i parkowe.
Dlaczego pojemniki na odpady marki Alda są dobrym wyborem? Przede wszystkim wyróżniają się one swoją funkcjonalnością. Ponieważ producent oferuje nam kosze w różnych rozmiarach (od zaledwie kilkulitrowych po pojemniki o pojemności nawet kilkudziesięciu litrów), można wśród nich bez problemu znaleźć takie, które będą w pełni odpowiadać naszym potrzebom. Atutem produktów Alda jest ich przystępna cena, która idzie w parze z najwyższą jakością. Wszystkie pojemniki na odpady proponowane przez sosnowieckiego producenta są bardzo stabilne, często mają także specjalne antypoślizgowe wykończenia. To jednak nie wszystko. Wiele modeli zostało wyposażonych w uchwyty, z pomocą których łatwo można przestawić pojemnik.
Istotnym elementem oferty Alda są kosze do segregacji odpadów. Klienci mogą zdecydować się na jedną z dwóch linii: Eko Prestige (pojemniki ze stali nierdzewnej) oraz Eko (pojemniki lakierowane). Również i w tym przypadku producent gwarantuje nam estetykę i dużą wytrzymałość swoich produktów – zarówno kosze do segregacji z serii Eko, jak i Eko Prestige można z powodzeniem stosować nie tylko wewnątrz budynków, ale także i na zewnątrz. Kosze do segregacji Alda to rozwiązanie idealne, gdy chodzi o sortowanie szkła, metalu, papieru, plastiku itd. Elegancki wygląd i wyraźne oznakowanie pojemników Eko i Eko Prestige pozwalają na ich wszechstronne wykorzystanie. Producent oferuje systemy koszy do segregacji w różnych rozmiarach, zatem bez problemu można znaleźć pojemniki na odpady, które zmieszczą się również w naszej kuchni.
Pojemniki na odpady Alda z pewnością sprawdzą się w nowoczesnych gospodarstwach domowych. Szeroka gama modeli i kolorów pozwoli na dobranie odpowiedniego kosza, który będzie pasował do wnętrza kuchni lub łazienki. Wiele z proponowanych koszy posiada systemy ułatwiające zamocowanie worka wewnątrz. Ze względu na fakt, że producent wykorzystuje jedynie najwyższej jakości stal nierdzewną, pojemniki na odpady Alda sprawdzą się także w lokalach gastronomicznych, hotelach, biurowcach oraz toaletach publicznych.
Obecnie kosze na śmieci Alda dostępne są również w naszym sklepie. Rozwiązanie to polecamy przede wszystkim osobom szukających komfortowych w użyciu, wytrzymałych – po prostu uniwersalnych pojemników na odpady w korzystnej cenie. Wszystkie kosze Alda zostały dokładnie przetestowane pod katem łatwości użytkowania.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl