Masz pytanie? tel: 733 999 777 e-mail: sklep@koszenasmieci.pl
Brabantia przedstawia „Dizajn dla pełni życia” – swoją transformację w pełną inspiracji markę wyposażenia wnętrz

ognista czerwień akcesoria brabantia

Brabantia, czołowa marka branży wyposażenia wnętrz, znana ze stylowych i funkcjonalnych rozwiązań dla kuchni i gospodarstwa domowego, ogłosiła program „Dizajn dla Pełni Życia” – transformację w pełną inspiracji markę branży aranżacji wnętrz.
Brabantia założona została w 1919 roku przez grupę 15 osób. Od tamtego czasu wyrosła na międzynarodową markę zatrudniającą ponad 1000 osób, obecną w 90 krajach na całym świecie. Jej nowa propozycja „Dizajnu dla Pełni Życia” jest wynikiem 95 lat sukcesu w projektowaniu i przenosi markę w nowy wymiar innowacyjności.

Klienci mogą spodziewać się nowej twarzy marki i nowych wrażeń – ewolucję Brabantia w markę wyposażenia wnętrz reklamuje nowe, szykowne logo, atrakcyjne fotografie przedstawiające produkty w rzeczywistych sytuacjach, nowoczesna paleta barw oraz urocze w swej formie detale. Co więcej, świeży, inspirujący projekt opakowań produktów zmienia je w doskonały podarunek dla bliskiej osoby. Coś zwykłego zamieniamy w coś nadzwyczajnego!
suszarki brabantia

Tijn van Elderen, Prezes Zarządu w Brabantia, stwierdził: „W roku 2014 naszym celem będzie wzbogacenie jakości życia naszych klientów za pomocą produktów o pięknym wzornictwie, które przemienią codzienne obowiązki domowe w przyjemność. Z których nasi klienci będą cieszyć się każdego dnia – tak długo, jak tylko zechcą. To idea stojąca za <>. Nasza najnowsza kolekcja reprezentuje nową twarz marki Brabantia – nowy wachlarz kolorów, niezbędne w każdym domu akcesoria, a wszystko to z elementem zaskoczenia wplecionym jeszcze na etapie projektowania produktu! To najbardziej ekscytujący czas w przeciągu tych 90 lat obecności Brabantia w branży.”

torby na bieliznę prostokątne brabantia

„Nasza transformacja w globalną markę wystroju wnętrz była dla nas kolejnym, logicznym krokiem, który pomógł nam inspirować i uprzyjemniać życie naszym klientom, dopasowując się do ich pełnej dobrego smaku rzeczywistości. Jesteśmy firmą rodzinną i traktujemy klientów jak część naszej rodziny – są wobec nas lojalni, a my stawiamy ich zadowolenie za swój priorytet podczas projektowania i tworzenia stylowych produktów, którymi klienci mogą cieszyć się i z których mogą być dumni.”
Tijn van Elderen dodał również: „ <> to niezwykła sposobność, by nasz głos rzeczywiście coś zmienił. By polepszyć jakość życia wszystkich naszych klientów oraz zapewnić, aby wszystko, co robią w swoim domu, było dla nich jeszcze większą przyjemnością dzięki naszym inteligentnie zaprojektowanym produktom!”

Uwagi dla redaktorów:
Poczynając od skromnych początków w roku 1919, Brabantia urosła do rangi światowej marki wyposażenia wnętrz, znanej z wprowadzanych przez siebie sprytnych i stylowych projektów w zakresie wyposażenia kuchni i domu.
kosze na śmieci brabantia

Marka ciesząca się zaufaniem i popularnością, oferująca piękne i praktyczne rozwiązania w zakresie gospodarowania domowymi odpadami, prania, gotowania oraz akcesoriów łazienkowych. Wszystko to wykonane w sposób solidny, z troską o dobro środowiska.
Co jest tajemnicą naszego sukcesu? Zachwycamy naszych klientów sposobem, w jaki łączymy estetykę i jakość, którymi mogą cieszyć się każdego dnia – tak długo, jak tylko zechcą. To jest właśnie „Dizajn dla Pełni Życia”. To tworzenie projektów, które zaskakują. Projektów, dzięki którym codzienne domowe obowiązki staną się przyjemnością.
Nasza praca od ponad 90 lat związana jest z wartościami rodzinnymi, a sama nasza marka jest po dziś dzień firmą rodzinną, zbudowaną na historii innowacyjności wprowadzanej z myślą o przyszłych pokoleniach. Jesteśmy firmą, która dotrzymuje obietnic z całkowitą pewnością pokładaną w swoich produktach, którą popierają udzielane szerokie pięcio- oraz dziesięcioletnie gwarancje, jak również niezwykle kompleksowe wsparcie serwisowe.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl