Masz pytanie? tel: 733 999 777 e-mail: sklep@koszenasmieci.pl
Brabantia ubarwi chwile prania

czarne prostokątne torby na bieliznę brabantia

Dzień prania stanie się przyjemny niczym lekki wiatr dzięki sprytnym pomysłom Brabantia, takim jak składane Torby Na Bieliznę w nowej, modnej gamie kolorystycznej. Zbierz swoje pranie do modnych toreb i zanieś je do pralki w wielkim stylu. Już gotowe? Torbę można złożyć i schować gdzieś z boku lub trzymać ją w zasięgu wzroku – nowe kolory Mięta Pastelowa i Ciepła Czerwień dodadzą świeżości każdemu pomieszczeniu.
Dizajnerskie torby
Z pomocą robiących wrażenie, niezwykle poręcznych Toreb Na Bieliznę spędzone na praniu chwile zyskają nowy, świeży wymiar. Wykonana z mocnej tkaniny torba została wyposażona w system Szybkiego Zamykania – wrzuć brudną bieliznę do środka i z głowy. Czy to już czas na pranie? Wystarczy rozłożyć górną część torby w formę uchwytów i zanieść ją tam, gdzie ma zostać opróżniona. Jedna trudność leży w decyzji: owalna czy kwadratowa? W jakim kolorze?
czarna torba na bieliznę brabantia

Torba do każdego pokoju
Torby na Bieliznę Brabantia są dostępne w dwóch modelach i sześciu stylowych kolorach. Można wybierać miedzy nowymi barwami Mięta Pastelowa, Ciepła Czerwień, Pastelowy Róż, Chłodna Szarość, Królewski Błękit oraz wiecznie modna Czerń. Można też mieszać i łączyć kolory oraz kształty. Zarówno owalne, jak i kwadratowe modele objęte są dwuletnią gwarancją.

przenośna czarna torba na bieliznę brabantia

Torby na bieliznę Brabantia można zakupić w Internecie u wiodących sprzedawców detalicznych, w sklepach oferujących produkty luksusowe (w tym w sklepach wielkopowierzchniowych), jak również w niezależnych sklepach specjalizujących się w wysokiej jakości artykułach kuchennych i artykułach gospodarstwa domowego. Dla uzyskania szczegółowej informacji prosimy skontaktować się z naszym działem sprzedaży.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl