Masz pytanie? tel: 733 999 777 e-mail: sklep@koszenasmieci.pl
Brabantia wyostrzy zmysły Twojego domu dzięki wkładom zapachowym!

retro kosz metaliczny wkłady zapachowe brabantia

Dzięki marce Brabantia, wiodącemu producentowi akcesoriów gospodarstwa domowego, znanemu na całym świecie ze swojego stylowego wzornictwa w każdym aspekcie wyposażenia kuchni i domu, codzienny obowiązek gospodarowania domowymi odpadami staje się przyjemniejszym doświadczeniem, a wszystko za sprawą nowej linii Wkładów Zapachowych przeznaczonych do koszy na śmieci.

Każdy dom na Wyspach Brytyjskich produkuje w ciągu jednego roku ponad tonę śmieci. Z tego względu Brabantia stworzyła rozwiązanie, dzięki któremu ten obowiązek stanie się o wiele przyjemniejszy dla zmysłów.
Wkłady Zapachowe to sprytne rozwiązanie pozwalające ukryć niemiłe zapachy wydobywające się z koszy umieszczonych w kuchni czy łazience. Samoprzylepne urządzenie przykleja się do spodniej strony wieka kosza, maskując nieprzyjemną woń oraz uwalniając  miły zapach w dwóch wariantach do wyboru: sosnowym lub kwiatowym.

kosze na smieci róż wkład zapachowy brabantia

Technologia wykorzystująca inteligentną membranę zapewnia cztery do sześciu tygodni świeżości i zmniejsza wydzielanie się nieprzyjemnego zapachu z koszy na śmieci. Wkłady uzupełniające można szybko i łatwo zmienić otwierając mocowanie i umieszczając wkład wewnątrz.
Produkt można stosować do każdego produktu z oferty szykownych koszy Brabantia. Jest to stylowe rozwiązanie w zakresie gospodarowania produkowanymi w domu odpadami, zaprojektowane specjalnie dla Ciebie!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl