Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Casabriko to ceniony włoski producent różnego typu artykułów niezbędnych w gospodarstwie domowym. Firma istnieje już od roku 1972. Została założona przez braci Lorenzo i Giovanniego Bresciano. Początkowo przedsiębiorstwo specjalizowało się w produkcji siatki ogrodzeniowej. Szybko jednak firma zaczęła produkować również artykuły taki jak np.: wieszaki na ubrania, suszarki do bielizny, nawilżacze powietrza, ogrodowe suszarki do prania, deski do prasowania, a także funkcjonalne stojaki na worki na śmieci, które w wielu przypadkach mogą z powodzeniem zastąpić tradycyjne kosze do segregacji.
Wysoka jakość produktów, profesjonalna obsługa oraz stałe dążenie do udoskonalenia procesów produkcyjnych doprowadziły do tego, że produkty marki Casabriko szybko znalazły uznanie nie tylko we Włoszech, ale także i w innych krajach. Firma Casabriko wykorzystuje nowoczesne technologie, produkuje artykuły o ciekawym designie i w dodatku nieszkodliwe dla środowiska. W chwili obecnej włoski producent może zaproponować nam artykuły w kilku seriach: Briko Styendo, Briko Storo, Briko Salgo, Briko Casa oraz Briko Brillo. Wszystkie artykuły produkowane są w taki sposób, by były jak najbardziej przyjazne użytkownikowi. Nie jest zatem niczym zaskakującym, że marka Casabriko traktowana jest jak gwarancja najwyższej jakości i przystępnej ceny.
W naszym sklepie oferujemy stojaki na worki Casabriko, które są godnym polecenia rozwiązaniem, gdy chodzi o segregację odpadów. Dlaczego warto zdecydować się na stojaki na worki? Przede wszystkim są one znacznie tańsze niż standardowe pojemniki na odpady. Poza tym są stosunkowo lekkie i poręczne, co znaczy, że można je bez problemu przenieść we wskazane miejsce. Stojaki Casabriko to rozwiązanie, które można wykorzystać zarówno w budynkach jak i na zewnątrz, doskonale sprawdzą się w trakcie różnego typu imprez plenerowych.
Producent oferuje nam stojaki na pojedyncze worki lub większą ich ilość. To drugie wyjście zalecane jest w przypadku, gdy zależy nam na sortowaniu śmieci. Co prawda stojaki nie mają takich oznaczeń jak standardowe kosze na śmieci, jednak wyposażono je w różnokolorowe pokrywy, zatem bez problemu można ustalić, do którego worka będziemy wrzucać, papier, plastik itd. Starannie wykończenie i funkcjonalność to niejedyne mocne strony produktów firmy Casabriko. Stojaki wyprodukowano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego (pokrywy) oraz rur ze stali, dlatego też nie zaszkodzą im nawet najbardziej niesprzyjające warunki pogodowe. Dostępne są modele z półką podtrzymującą worki z odpadami.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl