Witaj w sklepie Koszenaśmieci.pl! Potrzebujesz pomocy? tel.: 71 757 58 30 e-mail: sklep@koszenasmieci.pl

Opcje przeglądania

Dozownik na papier toaletowy

Pojemnik na papier toaletowy stanowi najbardziej podstawowy element wyposażenia każdej toalety publicznej. Ten praktyczny przedmiot umożliwia użytkownikom korzystanie z toalety w sposób higieniczny. Zamykane pojemniki na papier sprawiają, że rolka papieru nie jest odkładana na podłogę lub muszę klozetową. Dzięki temu papier jest chroniony przed bakteriami i drobnoustrojami.

Funkcje i estetyka dozowników na papier toaletowy JUMBO

Sklep internetowy Pomocne Centrum Zaopatrzenia oferuje konstrukcje dedykowane na papier toaletowy w wersji jumbo - czyli na dużą rolkę. Znajdą one zastosowanie w toaletach umiejscowionych w przestrzeniach użyteczności publicznej, które charakteryzuje wysoki przepływ osób z nich korzystających. Posiadamy także produkty dedykowane restauracjom, biurom i innym toaletom publicznym o średnim przepływie użytkowników. Produkty tego rodzaju pomieszczą do kilku rolek domowego papieru toaletowego. Wśród produktów firmy Faneco znajdziecie kilka wariantów pojemników na papier toaletowy. Produkty firmy Impeco to przede wszystkim pojemniki jumbo. Bez trudu pomieszczą wkłady w popularnych rozmiarach. Urządzenie będzie kompatybilne z rolkami już od 19 cm średnicy. W naszym sklepie internetowym znajdziesz uchwyty na papier toaletowy mieszczące dużą rolkę wykonane z plastiku ABS jak i stali nierdzewnej. Niezależnie od rodzaju materiału, z jakiego jest wykonany, każdy z dozowników Impeco posiada w środku tuleję, która po nałożeniu na rdzeń pozwoli na stabilne umieszczenie w pojemniku rolek o większej średnicy wewnętrznej. Dozownik papieru toaletowego na tzw. dużą rolkę mieści rolki o średnicy do 250 mm. Pojemniki Jumbo zostały dobrze przemyślane. Pokrywa dozownika otwiera się tworząc wraz z pojemnikiem kąt prosty. Wymiana zużytej rolki papieru na nową będzie szybka, jak nigdy dotąd. Rozwiązanie to należy do najwygodniejszych na rynku. Już na etapie projektowania dozowników na papier toaletowy typu jumbo pomyślano o ich użyteczności. Każdy z nich wyposażony jest w specjalne ząbki, które znacząco ułatwiają odrywanie listków papierowych. Standardem jest umiejscowienie na pokrywie specjalnego wziernika, który umożliwia kontrolowanie poziomu papieru w dozowniku. Produkt jest niezwykle prosty w montażu. W zestawie oprócz samego pojemnika znajdują się też praktyczne kołki montażowe oraz instrukcja użytkowania i montażu w języku polskim. Cała operacja zajmie kilka chwil, poradzi sobie z nią nawet laik. Uchwyty na papier toaletowy dostępne są w kilku popularnych rozmiarach; na rolki o średnicy od 18 do 32 cm, przy rozmiarze trzpienia równym od 4,5 do 5,6 cm. Posiadamy ciekawą nowość od Faneco, która cod wielu miesięcy cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów. Takie niestandardowe rozwiązania przewidziana na 2/3 rolki. Oprócz tego posiadamy tradycyjne dozowniki na jedną, dwie i trzy rolki.

Podajniki na papier toaletowy do łazienek w przestrzeniach komercyjnych

W asortymencie sklepu internetowego pcz.pl znajdziecie pojemniki, utrudniające dostęp do papieru wszelkim mikroorganizmom. Skompletujesz u nas elementy wyposażenia przestrzeni użyteczności publicznej takich jak: centra handlowe, biura i biurowce, urzędy i instytucje pożytku publicznego, placówki edukacyjne, gabinety odnowy i SPA oraz wszelkie inne przestrzenie regularnie wykorzystywane przez większą ilość osób. Uchwyty na ręczniki papierowe są niezwykle trwałe, bez problemu posłużą przed długie lata w przestrzeniach użytkowanych codziennie przez tysiące osób.

Wytrzymały dozownik papieru toaletowego w atrakcyjnych cenach

Posiadamy w sprzedaży pełną gamę dozowników papieru toaletowego od renomowanych producentów. W naszej ofercie przeważają odporne na wandali pojemniki zamykane na kluczyk. Zamknięcie na kluczyk plastikowy lub metalowy chroni całe rolki papierów lub duże ilości listków przed kradzieżą. Wszystkie pojemniki z naszej oferty posiadają 24 miesięczną gwarancję. Nasze produkty to idealne zamienniki Meridy – przy zachowaniu tej samej funkcjonalności kosztują zdecydowanie mniej. Zakup produktów łazienkowych od takich marek jak Impeco, Faneco, Jofel czy Warmtec pozwala zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych na jednym pojemniku.

Pojemniki na papier toaletowy

Pojemnik na papier toaletowy to nieodłączny element każdej toalety, zarówno domowej jak i publicznej. O ile rozwiązania, które wybieramy do własnych, prywatnych łazienek w dużej mierze wynikają z estetyki i spójności z całym jej wykończeniem. Toaleta publiczna, zwykle odwiedzana przez setki osób dziennie wymaga, by dozownik papieru toaletowego charakteryzował się dodatkowo wysoką wytrzymałością.

Z tego względu Pomocne Centrum Zaopatrzenia posiada w swoim asortymencie wyłącznie dozowniki na papier toaletowy spełniające najbardziej restrykcyjne wymagania, jakie niesie za sobą funkcjonowanie w miejscu publicznym. Nasze produkty, poza estetyką i funkcjonalnością charakteryzują się wysokim poziomem wytrzymałości, dzięki czemu służą naszym klientom przez wiele lat.

W naszej ofercie znajdą Państwo modele pochodzące od sprawdzonych producentów, takich ja Faneco, Impeco, Warmtec, które stanowią doskonałe zamienniki Meridy – gwarantują najwyższą jakość wykonania, ergonomię i funkcjonalność, lecz przy tym są dostępne w bardzo korzystnych cenach.

Plastik ABS i stal nierdzewna – dlaczego najlepsze dozowniki do papieru toaletowego są wykonane z tych materiałów?

Wszystkie nasze produkty z kategorii pojemników do papieru toaletowego wykonane są z najbardziej wytrzymałych materiałów i dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu są dopasowane do toalet o różnym wystroju.

Plastik ABS to tworzywo wyróżniające się wysoką twardością, a jednocześnie odpornością na zarysowania, odgięcia, działanie wilgoci, kwasów i alkoholi.

Podobne właściwości posiada stal nierdzewna, która zależnie od metody wykończenia (polerowanie lub szczotkowanie) charakteryzuje się połyskiem lub jest zupełnie matowa, przez co tłuste plamy, powstałe za sprawą odcisków palców lub mydła praktycznie nie rzucają się w oczy.

W połączeniu z solidnym, ergonomicznym wykończeniem, produkty dostępne w Pomocnym Centrum Zaopatrzenia, służą naszym zadowolonym klientom przez wiele lat, również w przypadku zastosowania w toaletach o bardzo wysokim natężeniu ruchu, na przykład w hotelach i centrach handlowych.

Dozownik papieru toaletowego – rozmiar ma znaczenie

Nasza bogata oferta zawiera produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, ponieważ w Pomocnym Centrum Zaopatrzenia doskonale zdajemy sobie sprawę, że toaleta toalecie nie równa, a obiekty różnią się między sobą powierzchnią, wykończeniem, lokalizacją i przede wszystkim natężeniem ruchu. W żadnym jednak nie sprawdzi się znany z domowych łazienek zwyczajny uchwyt na papier toaletowy – choćby ze względów higienicznych, wynikających z goszczenia setek anonimowych użytkowników.

Do toalet o dużym natężeniu odwiedzających polecamy pojemnik Jumbo. Tego typu dozownik na papier toaletowy pomieści rolkę papieru o bardzo dużej średnicy – nawet do 250 mm, dzięki czemu znacznie zmniejsza się częstotliwość dokonywania koniecznych wymian papieru.

Do biur czy restauracji, w których przepływ użytkowników jest średni, rekomendujemy pojemniki na rolki o standardowej, domowej średnicy, również w wariantach mieszczących kilka rolek jednocześnie.

Różnorodność naszych produktów sprawia, że znajdą Państwo u nas zarówno dozowniki dostosowane do popularnej szerokości rolki papieru domowego, jak i bardziej niestandardowe wymiary, np. coraz popularniejsze 2/3 rolki, lub 400 listków.

Dozowniki do papieru toaletowego – funkcjonalność

Większość używanych w Polsce pojemników, to właśnie wspomniane dozowniku typu Jumbo. Odznaczają się najczęściej całkowitym lub częściowym zabudowaniem, wizjerem służącym kontroli poziomu zużycia i metalowym bądź plastikowym kluczykiem, służącym otwarciu pojemnika w celu wymiany rolki. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się zresztą w miejscach publicznych, gdzie stanowi zabezpieczenie przed kradzieżą papieru.

Alternatywę stanowi coraz bardziej popularny pojemnik na papier w listkach, który dystrybuuje użytkownikom pojedyncze listki, po pociągnięciu za wystającą część papieru. Przez wielu takie rozwiązanie jest uznawane za synonim komfortu i wygody.

Design dozowników na papier toaletowy

Funkcjonalność i wytrzymałość to jednak nie jedyne zalety oferowanych przez Pomocne Centrum Zaopatrzenia pojemników. Nasi klienci cieszą się bowiem z szerokiego wyboru wariantów kolorystycznych i designerskich modeli, jakie wybierają w naszym sklepie. Obecnie nawet toalety publiczne, a szczególnie te umiejscowione w hotelach czy instytucjach publicznych, powinny zachowywać nie tylko schludny i estetyczny, ale także interesujący wygląd.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkich klientów, którym funkcjonalność, komfort i wygoda, a także elegancja leżą na sercu.

Dozownik na papier toaletowy

Pojemnik na papier toaletowy stanowi najbardziej podstawowy element wyposażenia każdej toalety publicznej. Ten praktyczny przedmiot umożliwia użytkownikom korzystanie z toalety w sposób higieniczny. Zamykane pojemniki na papier sprawiają, że rolka papieru nie jest odkładana na podłogę lub muszę klozetową. Dzięki temu papier jest chroniony przed bakteriami i drobnoustrojami.

Funkcje i estetyka dozowników na papier toaletowy JUMBO

Sklep internetowy Pomocne Centrum Zaopatrzenia oferuje konstrukcje dedykowane na papier toaletowy w wersji jumbo - czyli na dużą rolkę. Znajdą one zastosowanie w toaletach umiejscowionych w przestrzeniach użyteczności publicznej, które charakteryzuje wysoki przepływ osób z nich korzystających. Posiadamy także produkty dedykowane restauracjom, biurom i innym toaletom publicznym o średnim przepływie użytkowników. Produkty tego rodzaju pomieszczą do kilku rolek domowego papieru toaletowego. Wśród produktów firmy Faneco znajdziecie kilka wariantów pojemników na papier toaletowy. Produkty firmy Impeco to przede wszystkim pojemniki jumbo. Bez trudu pomieszczą wkłady w popularnych rozmiarach. Urządzenie będzie kompatybilne z rolkami już od 19 cm średnicy. W naszym sklepie internetowym znajdziesz uchwyty na papier toaletowy mieszczące dużą rolkę wykonane z plastiku ABS jak i stali nierdzewnej. Niezależnie od rodzaju materiału, z jakiego jest wykonany, każdy z dozowników Impeco posiada w środku tuleję, która po nałożeniu na rdzeń pozwoli na stabilne umieszczenie w pojemniku rolek o większej średnicy wewnętrznej. Dozownik papieru toaletowego na tzw. dużą rolkę mieści rolki o średnicy do 250 mm. Pojemniki Jumbo zostały dobrze przemyślane. Pokrywa dozownika otwiera się tworząc wraz z pojemnikiem kąt prosty. Wymiana zużytej rolki papieru na nową będzie szybka, jak nigdy dotąd. Rozwiązanie to należy do najwygodniejszych na rynku. Już na etapie projektowania dozowników na papier toaletowy typu jumbo pomyślano o ich użyteczności. Każdy z nich wyposażony jest w specjalne ząbki, które znacząco ułatwiają odrywanie listków papierowych. Standardem jest umiejscowienie na pokrywie specjalnego wziernika, który umożliwia kontrolowanie poziomu papieru w dozowniku. Produkt jest niezwykle prosty w montażu. W zestawie oprócz samego pojemnika znajdują się też praktyczne kołki montażowe oraz instrukcja użytkowania i montażu w języku polskim. Cała operacja zajmie kilka chwil, poradzi sobie z nią nawet laik. Uchwyty na papier toaletowy dostępne są w kilku popularnych rozmiarach; na rolki o średnicy od 18 do 32 cm, przy rozmiarze trzpienia równym od 4,5 do 5,6 cm. Posiadamy ciekawą nowość od Faneco, która cod wielu miesięcy cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów. Takie niestandardowe rozwiązania przewidziana na 2/3 rolki. Oprócz tego posiadamy tradycyjne dozowniki na jedną, dwie i trzy rolki.

Podajniki na papier toaletowy do łazienek w przestrzeniach komercyjnych

W asortymencie sklepu internetowego pcz.pl znajdziecie pojemniki, utrudniające dostęp do papieru wszelkim mikroorganizmom. Skompletujesz u nas elementy wyposażenia przestrzeni użyteczności publicznej takich jak: centra handlowe, biura i biurowce, urzędy i instytucje pożytku publicznego, placówki edukacyjne, gabinety odnowy i SPA oraz wszelkie inne przestrzenie regularnie wykorzystywane przez większą ilość osób. Uchwyty na ręczniki papierowe są niezwykle trwałe, bez problemu posłużą przed długie lata w przestrzeniach użytkowanych codziennie przez tysiące osób.

Wytrzymały dozownik papieru toaletowego w atrakcyjnych cenach

Posiadamy w sprzedaży pełną gamę dozowników papieru toaletowego od renomowanych producentów. W naszej ofercie przeważają odporne na wandali pojemniki zamykane na kluczyk. Zamknięcie na kluczyk plastikowy lub metalowy chroni całe rolki papierów lub duże ilości listków przed kradzieżą. Wszystkie pojemniki z naszej oferty posiadają 24 miesięczną gwarancję. Nasze produkty to idealne zamienniki Meridy – przy zachowaniu tej samej funkcjonalności kosztują zdecydowanie mniej. Zakup produktów łazienkowych od takich marek jak Impeco, Faneco, Jofel czy Warmtec pozwala zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych na jednym pojemniku.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl