Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wysoka jakość, wytrzymałość i użyteczność to cechy, którymi odznaczają się produkty marki Gimi. Gimi to włoski producent szeroko pojętych artykułów gospodarstwa domowego, który działa od początku lat 70-tych. Początkowo przedsiębiorstwo było tylko niewielką firmą rodzinną. Obecnie Gimi to międzynarodowa firma, której główna siedziba mieści się we włoskim mieście Monselica. Firma konsekwentnie inwestuje w nowe technologie, starając się oferować swoim klientom produkty w pełni odpowiadające ich wymaganiom. Dotyczy to zarówno suszarek do prania jak i stojaków na worki na śmieci, desek do prasowania oraz innych produktów.
Firma nie tylko stara się nieustannie doskonalić oferowane produkty, ale także od lat stawia na ekologiczne rozwiązania. To właśnie dlatego artykuły marki Gimi produkowane są z surowców, które można poddać stuprocentowemu recyklingowi. Chodzi tutaj o: stal, aluminium oraz żywicę syntetyczną. Zaangażowanie w ochronę środowiska jest powodem, dla którego firma Gimi otrzymała prestiżowy certyfikat ISO 14001.
Z myślą o wymagających klientach, zainteresowanych produktami najwyższej klasy, włączyliśmy artykuły marki Gimi do asortymentu naszego sklepu. Stojaki na worki na śmieci to rozwiązanie zalecane, gdy zależy nam na efektywnej segregacji śmieci bez ponoszenia kasztów związanych z zakupem dużych systemów koszy do segregacji. Oczywiście podobnie jak kosze do segregacji także i stojaki Gimi posiadają odpowiednio oznakowane pokrywy, dzięki którym można bez problemu sortować odpady. Stojaki Gimi mogą zastąpić pojemniki na śmieci o dość znacznych gabarytach – bez problemu można na nich zawiesić worki o pojemności 120 litrów (każdy).
Dlaczego warto zdecydować się właśnie na stojaki Gimi? Przede wszystkim są one wyjątkowo stabilne. Dzięki metalowej podstawie i konstrukcji z metalowych prętów odznaczają się naprawdę wysoką wytrzymałością. Sprawdzą się zatem nie tylko wewnątrz budynków, ale także i na zewnątrz, również w miejscach często uczęszczanych i w trakcie imprez plenerowych. Każdy z segmentów posiada klapę, która po zamknięciu dokładnie zakrywa worek. Ponieważ stojaki zostały wyposażone w metalowe półki w dolnej części, worki nie znajdują się bezpośrednio na podłożu, a tym samym zmniejsza się ryzyko ich uszkodzenia. To jednak nie wszystko. O ile duże kosze na śmieci bywają dość nieporęczne, o tryle z przewozem stojaka na worki Gimi na pewno nie będzie problemu. Jego waga to ok. 2 kg, zresztą stojak można złożyć.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl