Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Brytyjska firma Glasdon to znany i ceniony producent pachołków drogowych, ławek, różnego typu pojemników oraz wysokiej jakości koszy na śmieci, a także kompletnych systemów do sortownia odpadów. Ponad pół wieku doświadczenia i konsekwentne podążanie za nowymi trendami pozwalają firmie stale rozwijać swoją ofertę, by jeszcze lepiej trafiać w potrzeby klientów.
Firma Glasdon istnieje od ponad 50 lat. Pierwszymi produktami brytyjskiego przedsiębiorstwa były znaki drogowe wykonane z TWS. Wykorzystanie tego nowoczesnego tworzywa sztucznego wzbogaconego włóknami szklanymi oznaczało prawdziwą rewolucję – produkowane przez Glasdon znaki drogowe nie wymagały ani konserwacji ani tym bardziej malowania. Stosowanie nowoczesnych technologii przypieczętowało sukces firmy. Jednoosobowa firma z czasem przekształciła się w Grupę Glasdon, która zatrudnia ponad 300 pracowników i której obroty sięgają 35 000 000 euro.
Zarówno kosze na śmieci jak i systemy do segregacji oraz tablice ogłoszeniowe, ławki, wiaty, osłony itd. projektowane są przez doświadczonych designerów, którzy w swej pracy biorą pod uwagę nie tylko kwestie estetyczne. W firmie kładziony jest także nacisk na ciągłe podnoszenie funkcjonalności nowych produktów. Nie jest zatem niczym zaskakującym, że innowacyjne produkty marki Glasdon otrzymały dotąd wiele prestiżowych nagród.
W procesie produkcji wykorzystywane są tylko i wyłącznie najlepsze materiały. Producent chętnie sięga również po nowe rozwiązania technologiczne, jak np. oprogramowanie służące do modelowanie 3D. Zarówno pojemniki na odpady jak i inne produkty Glasdon poddawane są licznym testom jakościowym, zanim zostaną wypuszczone na rynek. Co ważne, testy produktów przeprowadzane są nieodmiennie przez niezależne podmioty. Firma współpracuje z zaufanymi dostawcami i podwykonawcami. Wszystkie kosze na śmieci, wiaty, osłony, systemy do segregacji odpadów itd. w zupełności odpowiadają normie ISO 9001.
Istotnym elementem oferty przedsiębiorstwa Glasdon są kosze na śmieci na zewnątrz, które mogą być z powodzeniem wykorzystywane również w terenach miejskich. Dostępne są kosze w różnych kształtach i pojemnościach. Wiele modeli wyposażono w innowacyjny system zamykania bezkluczowego. W przypadku pojemników na odpady z tradycyjnymi drzwiczkami producent zadbał o wyposażenie ich w specjalne zamki antywłamaniowe. Wszystkie kosze na śmieci na zewnątrz marki Glasdon wyróżniają się swoim stylowym designem i solidną konstrukcją.
Glasdon może zaoferować również pojemniki na odpady do wewnątrz, które sprawdzą się w każdym obiekcie użyteczności publicznej. Wśród kosze do wewnątrz znajdziemy zarówno produkty wykonane z metalu jak i z tworzywa sztucznego. Większość z koszy zostało wyposażonych w popielniczkę. Szczególnym typem koszy do wewnątrz są kosze na śmieci dostosowane do potrzeb gastronomii. Oferowane pojemniki mają dużą pojemności, nawet ok. 140 litrów. Niektóre modele posiadają półki, na które można odkładać tace. Glasdon produkuje także specjalne pojemniki na odpady żywności.
W ofercie Glasdon znajdziemy także innowacyjne systemy do segregacji odpadów, wyróżniające się nowoczesnym wyglądem, nadające się do stosowania na zewnątrz oraz wewnątrz budynków. Proponowane przez Glasdon kosze do segregacji mają ergonomiczne kształty, przez co zajmują stosunkowo niewiele miejsca nawet w przypadku pojemników o większych pojemnościach. Wszystkie kosze do segregacji są odpowiednio oznakowane – tak, aby nie było wątpliwości, jakiego rodzaju odpady należy do nich wrzucać. Ich niezaprzeczalnym atutem jest zintegrowany system podtrzymywania worków na śmieci. Kosze do segregacji Glasdon wyposażone są w otworzy wrzutowe, pokrywy uchylne lub tradycyjne pokrywy zdejmowane.
Pojemniki na odpady Glasdon to rozwiązania, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Kosze są bardzo atrakcyjne wizualnie, są odporne na uszkodzenia mechaniczne, stąd też bez przeszkód można je wykorzystywać latami.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z koszami marki Glasdon wszystkie osoby szukające funkcjonalnych, pojemnych, a przy tym estetycznych pojemników na odpady, które sprawdzą się nawet w miejscach o dużym natężeniu ruchu, gdzie może dochodzić do aktów wandalizmu. Z pewnością uda Wam się znaleźć w naszej ofercie kosz firmy Glasdon w odpowiednim kolorze i rozmiarze.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl