Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
Holenderski design - nowoczesny kosz na śmieci Curver

Curver to producent wysokiej klasy pojemników z tworzywa sztucznego. Pojemniki Curver stosowane są w domach prywatnych, biurach, w podróży itd. Funkcjonalność, niezaprzeczalna estetyka oraz różnorodność gabarytów i kształtów to najistotniejsze atuty produktów marki Curver. Do tego dochodzi jeszcze niebanalne wzornictwo i solidne wykonane oferowanych produktów.

Pojemniki do przechowywania różnych przedmiotów, kosze na śmieci, pojemniki kuchenne, na zabawki dziecięce itd. odpowiadają najnowszym trendom. Są tym samym nie tylko bardzo użyteczne, ale także mogą stanowić interesującą ozdobę każdego wnętrza.

Firma Curver oferuje nam swoje produkty już od ponad 60 lat. Przedsiębiorstwo zostało założone w roku 1949 w Tilburgu w Holandii. Jej założyciele, Peter Curtis i Ad Verschuren, początkowo specjalizowali się w produkcji pojemników ze szkła. 1952 siedziba firmy Curver przeniesiona została w pobliże miasta Rijen. Dopiero na początku lat sześćdziesiątych firma Curver zaczęła produkować wyłącznie produkty z tworzywa sztucznego, co jak na tamte czasy było podejściem wręcz rewolucyjnym – większość producentów stawiało na tradycyjne surowce (drewno, metal, szkło). Po otwarciu nowej fabryki w Brunssum przedsiębiorstwo poszerzyło gamę produkowanych artykułów. Od tej pory wśród produktów Curver znalazły się także rozmaite kosze na śmieci, kosze na bieliznę oraz opakowania wykorzystywane w przemyśle. W latach dziewięćdziesiątych firma Curver została wykupiona przez amerykański koncern Rubbermaid Inc., z czasem europejskie placówki Curver Rubbermaid zostały dołączone do EPG (European Plastic Group). W 2005 firma Curver została wykupiona przez izraelska spółkę Keter Group.
W 2007 roku po raz pierwszy wyprodukowane zostały dekoracyjne kosze na śmieci i pudełka marki Curver. Dwa lata później firma wypuściła na rynek produkty z serii „PetLife”, czyli najróżniejsze pojemniki na karmę i akcesoria zwierząt domowych. Również rok 2010 przyniósł nowości w ofercie firmy – wtedy to zaczęła się sprzedaż koszy na bieliznę i koszyków imitujących rattan. W 2011 roku w ofercie Curver pojawiały się artykuły z serii „EcoLife”, pojemniki i kosze na śmieci wyprodukowane w 100% z tworzyw pochodzących z recyklingu.

Nowoczesne, przyjazne środowisku pojemniki na odpady marki Curver dostępne są także w naszym asortymencie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z produktami Curver – przystępna cena, atrakcyjna kolorystyka oraz oryginalne wzornictwo powodują, że z pewnością każdy znajdzie optymalny dla siebie kosz na śmieci.

Dlaczego właśnie Curver? Pojemniki na odpady tej marki są wytrzymałe i atrakcyjne, producent zadbał o ich kompaktowe kształty, nie będzie problemu np. z postawieniem obok siebie kilku osobnych koszy (segregacja). W zależności od potrzeb możemy nabyć pojemniki na odpady otwierane na dwa sposoby; wersję Swing wyposażono w typową pokrywę uchylną, natomiast w wersję Flat w pokrywę podnoszoną do góry. Niezależnie od tego, jaka linia koszy Curver najbardziej przypadnie Si do gustu, zawsze możesz liczyć na to, że znajdziesz pojemnik o odpowiedniej pojemności. Curver produkuje kosze na śmieci zarówno stosunkowo małe, zaledwie kilkulitrowe, jak i o pojemności przekraczającej 100 litrów.

Jak już wspomnieliśmy, firma Curver zaangażowana jest w działania proekologiczne. Nie jest zatem niczym zaskakującym, że w jej asortymencie znajdziemy także różnego rodzaju kosze do segregacji, które można oczywiście wykorzystać także we własnym domu. Również i w tym przypadku Curver stara się wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów – dostępne są kosze do segregacji w różnych rozmiarach i kolorach, zarówno z dwoma jak i z trzema komorami do segregacji. Wszystkie komory oznaczone są w taki sposób, by segregowanie odpadów nie nastręczało trudności użytkownikom. Warto podkreślić, że zarówno pojedyncze pojemniki na odpady marki Curver, jak i kosze do segregacji posiadają pokrywę o unikalnej, nowoczesnej konstrukcji, dzięki której nie wydostają się na zewnątrz żadne niepożądane zapachy.

Bardzo popularnymi produktami marki Curver są dekoracyjne kosze na śmieci, przede wszystkim z linii Deco bin. Podobnie jak inne artykuły firmy wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, jednak warstwa plastiku pokryta została tym razem metalizowaną folią. Kosze, choć wyglądają jak metalowe, są znacznie lżejsze. Otwierają się i zamykają bezdźwięcznie, są odporne na uszkodzenia mechaniczne, nie pozostają na nich ślady palców. Podobnie jak w przypadku koszy z innych linii, także i tym razem pojemniki wyposażone zostały w szczelnie zamykaną pokrywę. Wśród koszy z serii Deco bin dostępne są modele o najróżniejszych wzorach.

Warto dodać, że Curver to także producent specjalnych koszy na śmieci dla dzieci. Kolorowe pojemniki na odpady z pokrywami w kształcie zwierząt cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony rodziców szukających interesujących dodatków do pokoju dziecięcego. Tego rodzaju kolorowe kosze z plastiku to znakomite rozwiązanie. Kosze dla dzieci Curver są bardzo lekkie, mają obrotową pokrywę, którą można łatwo otworzyć. Podobnie jak w przypadku innych koszy na śmieci również i tym razem postawiono na taką konstrukcje, dzięki której zawartość kosza pozostaje dokładnie zamknięta.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl