Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

JFC to jeden z wiodących producentów wysokiej klasy, przyjaznych środowisku artykułów z tworzywa sztucznego. Firma została założona w roku 1978 w irlandzkim mieście Tuam. Na początku swojej działalności koncentrowała się na produkcji artykułów rolniczych. Z czasem asortyment firmy został znacznie poszerzony. Pod marką JFC zaczęto produkować artykuły przydatne w budownictwie, transporcie, hotelarstwie itd. Konsekwentny rozwój firmy zaowocował powstaniem jej oddziałów także w Polsce i w Holandii. Produkty JFC znajdują obecnie odbiorców w ponad 30 krajach, m.in. w Wielkiej Brytanii, Rosji. Rumunii, Holandii, Francji itd.
Firma od samego początku kładzie nacisk na wysoką jakość oferowanych produktów dla rolnictwa, domu i ogrodu, drogownictwa itd. Dotyczy to również nowoczesnych pojemników do selekcji odpadów. Warto podkreślić, że wszystkie produkty JFC spełniają międzynarodową normę ISO 9001-2008.
Oczywiście produktów tego cenionego producenta nie mogło zabraknąć także i w naszej ofercie. Jeśli interesują Cię wysokiej klasy pojemniki na odpady przeznaczone do selektywnej zbiórki, zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem. W tym miejscu warto podkreślić, że pojemniki na odpady JFC są produktami ekologicznymi, które w całości mogą zostać poddane recyklingowi. Ponadto posiadają ważne atesty wydane przez Państwowy Zakład Higieny oraz opinie dotyczące ochrony przeciwpożarowej. Oferowane pojemniki mają również certyfikat, których potwierdza ich zgodność z normą PN-EN 13071.
Już od dłuższego czasu firma JFC zajmuje się produkowaniem pojemników do selektywnej zbiórki odpadów. W tym momencie tego typu kosze na śmieci JFC są najlepiej sprzedającym się produktem w swojej kategorii na terenie naszego kraju. Wszystkie kosze do segregacji JFC odznaczają się nadzwyczaj solidną konstrukcją oraz konkurencyjną ceną. To właśnie dlatego firma od lata wygrywa najważniejsze w branży przetargi (nawet dotyczące ponad kilku tysięcy pojemników) nie tylko w Polsce, ale także zagranicą.
Pojemniki do segregacji odpadów JFC wyróżniają się swoją jednoczęściową skorupą, która nie ma żadnych łączeń – to przekłada się oczywiście na trwałość i stabilność pojemnika. Ze względu na fakt, że wszystkie elementy z metalu ocynkowano, kosze są w dużym stopniu odporne na szkodliwe działanie warunków amfoterycznych. W spodniej części pojemników instalowane są dwudzielne klapy, co pozwala na opróżnienia kosza przy pomocy podnośników HDS. Wszystkie kosze do segregacji maja dwa otwory wrzutowe, które oczywiście zostały jednoznaczne oznakowane. Pojemniki na odpady JFC mają docelowo znajdować się na zewnątrz budynków, dlatego też wykonano jest z tworzywa odpornego na promieniowanie UV, temperaturę oraz działanie środków chemicznych.
Decydując się na kosze na śmieci JFC, wybierasz innowacyjne rozwiązanie, które z pewnością posłuży Ci przez wiele lat. Kosze dostępne są w pełnej gamie kolorów. Na uwagę zasługują pojemniki na odpady z serii Spacesaver, które również przeznaczone są do selektywnej zbiórki śmieci. Wyróżniają się one swoim ergonomicznym kształtem. Zostały tak zaprojektowane, aby zajmowały jak najmniej miejsca. Pojedyncze pojemniki z serii przylegają do siebie na tyle ciasno, że nie musimy się obawiać, że zgromadzą się pomiędzy nimi jakieś zanieczyszczenia.
Jako ciekawostkę można dodać, że JFC produkuje także mniejszej kosze na śmieci, które można postawić na terenie swojej posesji, pojemniki na zużyte baterie, puszki aluminiowe oraz zużyte świetlówki.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl