Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
Kolekcja Pauline – Zwycięski wzór w konkursie Brabantia „PIMP OUR PRINT”

kolekcja pauline brabantia

Brabantia, wiodąca marka branży wyposażenia wnętrz, znana ze stylowych i funkcjonalnych rozwiązań dla kuchni i gospodarstwa domowego, z przyjemnością ogłasza zwycięstwo wzoru Pauline w konkursie „Pimp Our Print” (POP) w 2013 roku.

Zwycięski ręcznie wykonany wzór w pióra Pauline, stworzony przez Pauline Bogaards, pracownicę Działu Komunikacji i Dyrektora Artystycznego z Holandii, wybrany został spośród 2800 prac przedstawionych przez profesjonalnych i aspirujących projektantów z całego świata.
Dotrzymujący kroku najnowszym trendom wzór dostępny jest w dwóch wersjach – monochromatycznej oraz w żywej kolorystyce – pomagając Ci wybrać idealne rozwiązanie dla Twojego wnętrza.

pojemniki na pieczywo brabantia

Konkurs POP, będący corocznym wydarzeniem w kalendarzu międzynarodowych imprez świata dizajnu, był zaproszeniem do stworzenia unikalnych wzorów dla pojemników kuchennych marki Brabantia, które mogłyby zostać również wykorzystane na całej gamie produktów, włącznie z Pojemnikami Na Pieczywo, Koszami Otwieranymi Dotknięciem czy Koszami Pedałowymi. Konkurs ten jest swego rodzaju poszukiwaniem nowej generacji kreatywnych twórców oraz jest częścią  nieustannej pracy Brabantia w odkrywaniu wschodzących talentów i podejmowaniu z nimi współpracy, mającej na celu promowanie ich twórczości.

retro kosz na śmieci pauline brabantia

Czemu by nie odświeżyć wyglądu kuchni przy pomocy wzorów w kwiaty czy pióra? To idealny sposób na zaprezentowanie stylu i przechowywanie kawy, cukru czy makaronu zarazem. Pojemniki z linii Pauline wyposażone zostały w hermetyczne wieko pozwalające zachować aromat. Objęte są dziesięcioletnią gwarancją. We wzorze Pauline dostępne są również 30 litrowe Kosze Otwierane Dotknięciem, Kosze Pedałowe oraz Klasyczny Pojemnik Na Pieczywo.
Mówiąc o swojej wygranej, Pauline stwierdziła: „Zainspirował mnie tegoroczny trend czerni i bieli. Chciałam stworzyć wzór monochromatyczny, ale potrzebowałam inspiracji dla mojego projektu. W czasie jazdy pociągiem zobaczyłam dziewczynę, która miała na sobie ładny naszyjnik z piórkiem – tamta jedna chwila była iskrą, która zainspirowała mój zwycięski wzór! Wygrana w tym konkursie była dla mnie zaskoczeniem, bardzo się z niej cieszę!”.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl