Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
Kosze na śmieci z Włoch - Meliconi

Międzynarodowy sukces marki Meliconi to wynik umiejętnego korzystania z nowych innowacyjnych technologii i wdrażania ich do produkcji przedmiotów używanych przez nas wszystkich na co dzień. Produkty marki Meliconi wyróżniają się swoją funkcjonalnością, niebanalnym designem oraz wysoką jakością wykorzystywanych surowców.
Firma Meliconi powstała już w latach sześćdziesiątych. Od samego początku przedsiębiorstwo zajmowało się produkcją i sprzedażą różnego typu artykułów gospodarstwa domowego z tworzywa sztucznego i metalu. W latach osiemdziesiątych doszło do swego rodzaju przełomu w historii matki Meliconi, to właśnie wtedy wyprodukowano po raz pierwszy innowacyjne etui na piloty do telewizora. Od tego momentu marka Meliconi jest stale obecna na rynku RTV. Z czasem asortyment akcesoriów TV i HiFi znacznie się zwiększył.

W chwili obecnej włoski producent oferuje nam m.in.: futerały na telefony i tablety, pojemniki kuchenne, kosze na śmieci różnego typu (także do segregacji), deski do prasowania, suszarki do prania itd. Wysoka jakość produktów i usług Meliconi została potwierdzona międzynarodowym certyfikatem PN-EN ISO 9001:2009.

Czym charakteryzują się pojemniki na odpady Meliconi? Na pierwszy rzut oka zwraca uwagę ich niekwestionowana estetyka. Niezależnie od tego, czy chodzi o kosze ze stali nierdzewnej czy też z tworzywa sztucznego, producent zadbał o wszystkie detale. Ergonomiczny kształt pojemników Meliconi pozwala na wykorzystanie ich także w pomieszczeniach o stosunkowo niewielkiej powierzchni. Kosze na śmieci Meliconi to rozwiązanie dla osób, które szukają innowacyjnych rozwiązań w rozsądnej cenie. W wielu koszach zastosowano zamykanie Soft-Touch. W praktyce oznacza to, że kosz otwiera się dotykowo, natomiast po wrzuceniu do niego śmieci, zostaje szczelnie zamknięty. Niektóre z koszy domowych zostały wyposażone w specjalne paski służące do przechwytywania worków na odpady. To jednak nie wszystko. Pojemniki na odpady marki Meliconi zaopatrzone zostały przez producenta w innowacyjny system usuwania worków, który skutecznie zapobiega ich pękaniu.

Wśród produktów włoskiej marki znajdziemy w tej chwili także różnego typu kosze do segregacji odpadów w domu. Już nie trzeba kupować kilku różnych pojemników na odpady, by żyć ekologicznie. Zamiast tego lepiej zainwestować w kosze do sortowania śmieci Meliconi. Warto zaznaczyć, że są one na tyle pojemne, że z powodzeniem można je wykorzystywać również w większych gospodarstwach domowych. Kosze do segregacji śmieci marki Meliconi Ecobin, wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, mają komorę główną, która podzielona została na 2 osobne pojemniki. W jednym koszu można zatem segregować odpady dwóch różnych typów. Ponieważ worki mocowane są na specjalnej obręczy, nie ma obawy, że zapadną się pod ciężarem zawartości. Również i w przypadku koszy do segregacji odpadów producent postawił na wspomnianą już technologię otwierania Soft Touch. Jeśli chodzi o kosze do segregacji Meliconi, dostępne są zarówno modele z plastiku jak i z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Poza pojemnikami z przedzieloną komorą możemy zdecydować się również na specjalne zestawy kilku koszy do segregacji, które oczywiście zostały odpowiednio oznakowane.

Decydując się na pojemniki na odpady ze stali, możemy liczyć nie tylko na staranne wykonanie i wytrzymałość, ale także maksymalną wygodę użytkowania. Standardowym rozwiązaniem jest wykorzystywanie w kosztach stalowych dodatkowych plastikowych pojemników wewnątrz, którego można bez problemu wyją, by opróżnić kosz. Ze względu na ich idealnie gładką powierzchnię nie będzie też problemu z utrzymaniem ich w czystości.

Osoby zainteresowane produktami marki Meliconi, zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Również i w naszym sklepie nie mogłoby zabraknąć innowacyjnych produktów włoskiego producenta. Stawiając na produkty Meliconi, możesz spodziewać się atrakcyjnego designu, komfortu użytkowania i dużej wytrzymałości. Kosze na śmieci Meliconi do inwestycja na całe lata.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl