Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Już od niemalże 30 lat OKT jest jednym z najbardziej znanych niemieckich producentów artykułów gospodarstwa domowego z tworzywa sztucznego. Najwyższa jakość produktów, profesjonalny serwis i staranne wykonanie – to właśnie zapewnia nam firma OKT. W chwili obecnej OKT posiada dwa zakłady produkcyjne, w Stemwelde w Niemczech oraz w Bydgoszczy. Przedsiębiorstwo dysponuje ponadto licznymi centrami dystrybucji na terenie całej Europy.
Przedsiębiorstwo OKT Kunststofftechnik GmbH powstało w roku 1986 w Niemczech. Już na początku lat dziewięćdziesiątych otworzono polski oddział firmy, co miało przyspieszyć wejście OKT na rynek Europy Wschodniej. Intensywny rozwój firmy, szukanie innowacyjnych rozwiązań, systematyczna modernizacja linii produkcyjnych – to wszystko przyczyniło się do dynamicznej ekspansji rynkowej przez markę OKT. Warto dodać, że w roku 2003 oddział OKT Polska otrzymał prestiżowy certyfikat DIN EN ISO 9001:2000. Od 2006 wszystkie produkty OKT oznaczone są tym samym logo, które obecnie postrzegane jest jako gwarancja najwyższej jakości w przystępnej cenie.
Firma OKT kładzie duży nacisk na kwestie związane z ochroną środowiska. Nie tylko przestrzega obowiązujących przepisów prawnych, ale także rozważnie gospodaruje surowcami. Procesy produkcyjne przebiegają w taki sposób, aby można było zaoszczędzić maksymalną ilość surowców oraz energii cieplnej. Z myślą o środowisku naturalnym konsekwentnie unika się stosowania zbędnych opakowań. Produkty marki OKT nie zawierają żadnych metali ciężkich.
W chwili obecnej produkty OKT produkowane są w następujących seriach:

  • Easystorage, np. koszyki, kosze składane, pojemniki;
  • Easyclean, np. wiadra, miski oraz rozmaite pojemniki na odpady;
  • Easyhome, np. kubki, tortownice, akcesoria piknikowe;
  • Easyfresh, np. pojemniki do przechowywania produktów spożywczych;
  • Easylaundry, np. kosze na bieliznę, wanny;
  • OKT kids, np. przewijaki, nocniki, maty itd.

Osoby zainteresowane ekologicznymi koszami na śmieci marki OKT, zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym asortymentem. Także w naszym sklepie możecie zamówić teraz pojemniki na odpady OKT, których zróżnicowana kolorystyka, atrakcyjne wzornictwo i praktyczne kształty pozwalają na wykorzystywanie ich w dowolnym pomieszczeniu naszego domu.
OKT produkuje kosze na śmieci, które nadają się do wykorzystywania zarówno w domach prywatnych jak i lokalach gastronomicznych, pomieszczeniach biurowych itd. Dużym atutem produktów OKT jest ich zróżnicowanie rozmiarowe – na chwilę obecną proponowane są plastikowe kosze na śmieci o pojemności w przedziale 7-50 litrów. Z pewnością zatem każdy może znaleźć odpowiedni dla siebie kosz niemieckiej marki. Przystępne ceny są kolejnym argumentem, który przemawia właśnie za tymi pojemnikami na odpady.
A może interesują Cię kosze do segregacji? Również osoby dbające o środowisko naturalne będą zadowolone z produktów marki OKT. W ramach jednego rozmiaru poszczególne pojemniki na odpady można ze sobą połączyć przy użyciu specjalnego wbudowanego klipsa. W ten sposób możemy łatwo stworzyć zestaw do segregowania odpadów, który będzie składał się z optymalnej dla nas ilości pojemników.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl