Masz pytanie? tel: 733 999 777 e-mail: sklep@koszenasmieci.pl
Poczuj ogień w sercu i odważ się! Nowa, ogniście czerwona seria marki Brabantia

klasyczny pojemnik na pieczywo brabantia

Udekoruj swój dom odważnym akcentem żywego, nowego koloru w palecie Brabantia – Ognistej Czerwieni! Jasna i odważna seria Ognista Czerwień zawiera asortyment czołowych produktów marki, zmyślnie zaprojektowanych nie tylko po to, by ułatwić Ci życie, ale również by zamienić codzienne domowe obowiązki w przyjemność.

Ta nowa kolorystyka wiodącej marki w branży wyposażenia wnętrz z pewnością nada kuszący i przytulny wygląd każdemu pomieszczeniu. Nie ulega wątpliwości, że serce Twojego domu zasługuje na nowy, śmiały look, czemu by więc nie zmienić wyglądu Twojej kuchni plamą Ognistej Czerwieni?
Wśród wiodących produktów marki Brabantia, które zaiskrzyły się Ognistą Czerwienią, są Kosze Pedałowe, Kosze Retro oraz Kosze Otwierane Dotknięciem, dostępne w różnych rozmiarach.

pojemniki z okienkiem brabantia

Ale to nie koniec – aby dopełnić tą nową, kuszącą serię, Brabantia wprowadza bajeczną kolorystykę do pojemników z przeszklonym okienkiem na boku i pojemników z przeszklonym wiekiem, jak również klasycznych i prostokątnych pojemników na pieczywo.
Zakochasz się w nowoczesnym charakterze Twojego domu, jaki nadadzą te stylowe akcesoria.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl