Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl

Pranie, suszenie i prasowanie to czynności, które stanowią nieodłączny, choć bardzo nielubiany domowy obowiązek. Trudno wyobrazić sobie wyjście do pracy czy na zakupy w noszonym już wcześniej ubraniu, a jeśli w domu są małe dzieci, pralka, lub miednica z wodą i płynem do prania są bardzo często w użyciu. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną za utrzymanie domowej odzieży w czystości, jej pranie, prasowanie i pilnowanie, aby miała wszystkie guziki, skorzystaj z oferty naszego sklepu, aby usprawnić swoją pracę. Zacznij od wyposażenia Twojej łazienki w odpowiednie kosze na brudną bieliznę, w której znajdzie się wszystko, co wymaga wyprania. Nasze pojemniki są ażurowe, przewiewne i w wielu wymiarach, zapewniając Ci dostateczną ilość miejsca oraz nie dopuszczając do zniszczenia wilgotnej odzieży.

Pranie wymaga suszenia, dlatego zapewniamy Ci wybór produktów, dzięki którym wygodnie rozwiesisz wszystkie elementy garderoby umieszczając je w łazience lub wolnym pomieszczeniu w sąsiedztwie grzejnika. Latem suszarkę możesz wystawić na balkon, taras czy wprost do ogrodu, gdzie pranie pięknie nasyci się zapachem powietrza. Oferujemy Ci suszarki o różnej wielkości, pozwalające na dopasowanie do potrzeb Twojego domu oraz liczby domowników. Jeśli cenisz praktyczność możesz też skorzystać z suszarki mocowanej do ściany, a wówczas Twoje pranie znajdzie swoje stałe miejsce i nie będzie wymagało ciągłego przestawiania, a każdy zainteresowany szybko odnajdzie swoje rzeczy.

Wysuszone koszule, spodnie, bluzki czy sukienki wymagają prasowania, w czym z pewnością pomogą Ci nasze doskonałe deski do prasowania. Wygodne kształty blatu pozwolą Ci na doprowadzenie do perfekcji każdego rodzaju ubrania bez względu na ilość szwów, kieszonek czy zakładek. Składany stelaż umożliwi Ci schowanie deski w szafie, w której nie będzie zajmować wiele miejsca. Prasowanie stanie dla Ciebie o wiele mniej męczące, a zachowując wygodną postawę nie odczujesz bólu pleców nawet po kilku godzinach wykonywania tej monotonnej czynności. Na rzeczy do prasowania możesz wybrać drugi praktyczny, kolorowy kosz z naszej oferty.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl