Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Prosympatyk to polska firma z siedzibą we Wrocławiu, która znana jest przede wszystkim jako producent bezpiecznych placów zabaw dla szkół i przedszkoli. Firma powstała w roku 1993, od samego początku oferowała kompleksowe usługi z zakresu projektowania i budowy różnego typu placów zabaw oraz szeroko pojętych terenów rekreacyjnych. Oferta przedsiębiorstwa kierowana jest zarówno do klientów prywatnych jak i do sektora publicznego. Wśród produktów firmy Prosympatyk znajdziemy m.in.: piaskownice, bujaki dla dzieci, wyposażenie boisk, altany, kwietniki, ławki, kosze na śmieci, karuzele itd.
Od lat 90-tych firma konsekwentnie wykorzystuje zaoblone drewno jako podstawowy surowiec do produkcji placów zabaw i innych artykułów. Dodatkowo stosowane są również takie materiały jak: stal nierdzewna, tworzywa epoksydowe, ocynkowane metale, HPL i HDPE oraz sklejka.
Czym wyróżniają się produkty marki Prosympatyk, tak kosze na śmieci jak i karuzele, huśtawki lub bujaki? Oczywiście na pierwszy rzut oka daje się zauważyć ich estetyka oraz bardzo staranne wykończenie. Nie ma w tym nic zaskakującego, ponieważ wszystkie produkty Prosympatyk projektowane są przez doświadczonych plastyków i architektów. Każdy projekt uwzględnia potrzeby potencjalnych użytkowników. Produkty Prosympatyk odznaczają się wyjątkową trwałością – są odporne zarówno na działanie warunków atmosferycznych jak i na ewentualne akty wandalizmu. Zarówno pojemniki na odpady jak i ławki parkowe i karuzele są wyjątkowo stabilne, co jest m.in. wynikiem umiejętnego zastosowania ukrytych złącz przy ich produkcji.
W naszym sklepie internetowym znajdziesz kosze na śmieci Prosympatayk, które można wykorzystywać na różnego rodzaju terenach rekreacyjnych oraz placach zabaw. Przy produkcji wykonanych z drewna koszy parkowych wykorzystano słupki konstrukcyjne o zaoblonych krawędziach. Wszystkie pojemniki na odpady Prosympatyk posiadają starannie wykonany, 40-litrowy wkład z metalu.
Osoby szukające eleganckiego kosza na śmieci z drewna, który będzie odporny nawet na najtrudniejsze warunki pogodowe, zachęcamy do zapoznania się ofertą. Nasz sklep internetowy może zaproponować także drewniane pojemniki na odpady Prosympatyk, które będą stanowiły atrakcyjne dopełnienie każdego ogrodu publicznego, parku lub placu zabaw.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl