Masz pytanie? tel: 733 999 777 e-mail: sklep@koszenasmieci.pl
Rozchwytywany nowy dozownik mydła Brabantia

nowoczesny dozownik mydła brabantia

Marka Brabantia, specjalizująca się w wystroju wnętrz, wnosi wielki styl do najmniejszych pomieszczeń dzięki najnowszemu Dozownikowi Mydła Brabantia. Gustowne akcesorium wykonane z materiałów odpornych na korozję przeznaczone jest dla każdego, dla kogo równie ważny co higiena rąk jest styl. Ta mała piękność nie tylko dozuje mydło, ale też jest kwintesencją jakości – od dużego otworu przeznaczonego do napełniania aż po antypoślizgową podstawę. Lśniący przykład doświadczenia Brabantia w projektowaniu. 
Niezachwiany charakter


Ten uroczy, odporny na korozję Dozownik mydła jest wprost idealny do pomieszczeń wilgotnych, takich jak łazienka, toaleta czy kuchnia. Wykorzystaj go na mydło, balsam, szampon – na wszystko, co musisz mieć w zasięgu ręki. Zarówno dozowanie, jak i napełnianie jest dziecinnie proste, a dzięki zewnętrznej powierzchni wykonanej z Odpornej Na Odciski Palców Matowej Stali oraz delikatnej linii również czyszczenie dozownika nie sprawia żadnego kłopotu. Co więcej, szeroka, antypoślizgowa podstawa sprawia, że Dozownik Mydła Brabantia zachowuje stabilność na śliskich powierzchniach. I ani drgnie!


Kąpiel w otoczeniu piękna
Brabantia pozwoli Ci zmienić łazienkę w najwspanialszy pokój w całym domu. Od koszy na śmieci, przez szczotki do klozetu, na skromnym uchwycie na papier toaletowy kończąc – wszystko to znajdziesz wśród produktów marki Brabantia. Niezależnie od tego, który z nich wybierzesz masz pewność, że podczas projektowania naszych produktów przyłożyliśmy uwagę do każdego detalu. Dla praktycznego charakteru łazienki, dla kąpieli w otoczeniu piękna.
Objęty dziesięcioletnią gwarancją Dozownik mydła marki Brabantia można zakupić w Internecie u wiodących sprzedawców detalicznych, w sklepach oferujących produkty luksusowe (w tym w sklepach wielkopowierzchniowych), jak również w niezależnych sklepach specjalizujących się w wysokiej jakości artykułach kuchennych i artykułach gospodarstwa domowego. Dla uzyskania szczegółowej informacji prosimy skontaktować się z naszym działem sprzedaży.

dozownik mydła stal matowa brabantia

dozownik do mydła brabantia stalowy

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl