Witaj w sklepie Koszenaśmieci.pl! Potrzebujesz pomocy? tel.: 71 757 58 30 e-mail: sklep@koszenasmieci.pl

Opcje przeglądania

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Elektryczne suszarki do rąk Dyson

Łazienka w miejscu publicznym, firmie, sklepie, na basenie czy teatrze to konieczność zapewnienia odpowiednich warunków higienicznych, począwszy od toalet po możliwość umycia i wysuszenia rąk. Tradycyjne jednorazowe papierowe ręczniki wiążą się nie tylko z kosztami, ale również z koniecznością częstego sprzątania i opróżniania koszy na śmieci oraz systematycznego uzupełniania pojemników. Nie mając nadzoru nad łazienką szczególnie w miejscach, w których korzysta z niej wiele osób przypadkowych, trudno zachować kontrolę nad poziomem zużycia ręczników, jak i nad zachowaniem klientów. O wiele korzystniejszym z wielu względów rozwiązaniem są elektryczne suszarki do rąk Dyson, które znajdziesz w naszym sklepie.

Elektryczna suszarka Dyson to przede wszystkim wysoki poziom komfortu, bowiem jej obsługa wymaga jedynie wciśnięcia guzika, a czynność suszenia odbywa się samoczynnie. Koszty eksploatacji są znacznie niższe od konieczności zapewnienia ręczników papierowych, bowiem nawet, jeśli jednorazowo musisz zainwestować w taki sprzęt, bardzo niskie zużycie energii przy dłuższym czasie użytkowania okaże się z pewnością bardziej ekonomiczne. Nie musisz też angażować pracownika do uzupełniania i sprzątania ręczników, generujesz znacznie mniej śmieci i nie masz problemu z zapchaną kanalizacją. Urządzenie jest estetyczne, nie zajmuje wiele miejsca na ścianie i doskonale uzupełni wyposażenie każdej łazienki.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno tradycyjne modele z wywiewem dolnym lub górnym, jak i bardziej nowoczesne rozwiązania energooszczędne. Zalicza się do nich automatyczna suszarka do rąk kieszeniowa Dyson, która dzięki odpowiedniej konstrukcji i solidnemu silnikowi zapewnia znacznie szybsze wysuszenie rąk, a więc i krótszy czas pracy oraz mniejsze zużycie energii. wszystkie suszarki to produkty najwyższej jakości, które w Twojej łazience będą funkcjonować przez wiele lat z minimalnym ryzykiem awarii. Spore zróżnicowanie wzorów pozwoli Ci wybrać model najbardziej funkcjonalny i spełniający określone potrzeby, ale również efektowny, designerski albo bardziej elegancki zależnie od wystroju wnętrza.

Dobre suszarki do rąk - czyli jakie?

Większość przeprowadzonych badań jednoznacznie sugeruje, że pod względem ekonomicznym zamontowanie w publicznej toalecie suszarki do rąk, zamiast pojemnika do ręczników papierowych, jest rozwiązaniem korzystniejszym. Co więcej, o ile dokładnie umyjemy ręce mydłem, po ususzeniu dłoni suszarką nie znajdują się na nich żadne bakterie. Z tego względu suszarka elektryczna do rąk zdobywa w Polsce coraz więcej zwolenników i w toaletach zlokalizowanych na dworcach, lotniskach w hotelach oraz instytucjach publicznych, coraz częściej zastępuje tradycyjne ręczniki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Pomocne Centrum Zaopatrzenia posiada w swoim asortymencie najwyższej klasy, zróżnicowane modele suszarek, pochodzące od renowowanych producentów – Dyson, Merida, Impeco, Faneco i Warmtec. Produkty odznaczają się funkcjonalnością, solidnym wykonaniem i niskim poziomem zużycia energii elektrycznej.

Automatyczna suszarka do rąk – jak wybrać właściwą?

Każda toaleta publiczna ze względu na swoją lokalizację i częstotliwość użytkowania posiada cechy charakterystyczne, które decydują o tym, jak suszarka do rąk najlepiej się w niej sprawdzi. Poniżej prezentujemy Państwu krótką charakterystykę poszczególnych rodzajów suszarek, aby ułatwić znalezienie optymalnego modelu.

Suszarki do rąk plastikowe

Tego typu suszarki najczęściej wykonane są z wysokiej jakości plastiku ABS, który dzięki dużej twardości jest materiałem odpornym na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, a także wilgoć i działanie kwasów. Suszarki plastikowe charakteryzują się stosunkowo niskim poziomem hałasu, a ze względu na sposób wykonania obudowy potrafią być nawet kilkukrotnie tańsze niż stalowe suszarki do rąk Dyson, gdzie duży udział w cenie ma materiał, z którego wykonana jest obudowa. Stanowią one doskonałe rozwiązanie do biur, szkół i innych miejsc o średnim lub małym natężeniu ruchu. Nie istnieje obawa o ich szybkie uszkodzenie. Co więcej plastikowe wykończenie wcale nie oznacza monotonii jeśli chodzi o design sprzętu. Istnieją modele barwione na wiele interesujących kolorów, a nawet imitujące stal i aluminium, dzięki czemu będą się dobrze komponować z metalowymi elementami wykończenia łazienki, na przykład eleganckim chromowanym kranem lub baterią.

Metalowe suszarki do rąk

W e-sklepie Koszenaśmieci.pl znajdą Państwo również modele metalowych suszarek do rąk. Stanowią one rozwiązanie niezwykle trwałe, ponieważ obudowa zazwyczaj jest wykonana ze stali nierdzewnej, w oczywisty sposób odpornej na korozję. Wersje ze stali szczotkowanej nie zachowują połysku, dzięki czemu nie widać na nich zabrudzeń wynikających z odcisków palców i innych plam. Ponadto, wykańczając wnętrze w sposób bardziej ekskluzywny, warto zdecydować się na metalowe elementy jego wyposażenia, takie jak dozowniki, podajniki, czy kosze na śmieci, z którymi metalowa suszarka będzie się doskonale komponować. Wadę suszarek w obudowie stalowej może stanowić dość wysoki poziom hałasu, nawet około 70 dB, jednak jeśli nie stanowi to dla nas przeszkody, staną się one dobrym rozwiązaniem ze względu na inne swoje właściwości. Nowoczesne modele tłoczą powietrze z bardzo dużą siłą, dzięki czemu maksymalnie skraca się czas suszenia dłoni. A biorąc pod uwagę, że powietrze nie musi być wówczas w żaden sposób dodatkowo ogrzewane, przyczynia się to do ogromnej oszczędności energii. W ten sposób inwestycja w suszarkę z obudową stalową zwróci się bardzo szybko i tego rodzaju sprzęt jest coraz częściej spotykany w publicznych toaletach. Czas suszenia i korzyści ekonomiczne zdecydowanie rekompensują relatywnie wysoki, ale przecież nie ekstremalny poziom emitowanego hałasu.

Suszarki do rąk kieszeniowe Dyson

Najnowocześniejsze i jednocześnie coraz bardziej popularne w toaletach rozwiązanie, stanowią suszarki kieszeniowe. Niezależnie od sposobu wykończenia i rodzaju obudowy - plastikowej lub stalowej, z pewnością posiadanie takiego sprzętu podnosi prestiż lokalu. Nie jest to jednak najważniejsza zaleta suszarek kieszeniowych, bowiem przede wszystkim odznaczają się one maksymalnie szybkim procesem suszenia, który w najlepszych modelach sprowadza się do zaledwie kilku sekund. Koszenaśmieci.pl poleca tego typu suszarki wszystkim klientom, którzy na pierwszym miejscu stanowczo stawiają walory higieniczne. Suszarka kieszeniowa posiada wbudowany zbiornik na wodę, której krople dzięki temu nie trafiają na podłogę, a wilgoć nie roznosi się po łazience. Dodatkowo nowoczesne modele zostały wyposażone w specjalne ściany z powłoką antybakteryjną. Gdy do tego wszystkiego dodamy jeszcze bardzo niski poziom zużycia energii suszarki kieszeniowej, jawią się jako kosztowne, ale w dłuższej perspektywie najkorzystniejsze rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą elektryczny suszarek do rąk, wierząc że znajda Państwo w naszym sklepie rozwiązanie najlepiej dopasowane do Państwa oczekiwań.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl