Witaj w sklepie Koszenaśmieci.pl! Potrzebujesz pomocy? tel.: 71 757 58 30 e-mail: sklep@koszenasmieci.pl

Opcje przeglądania

Sami często nie zdajemy sobie sprawy z tego jak ważnym miejscem jest dla nas łazienka. Korzystamy z niej zaraz po przebudzeniu oraz tuż przed pójściem spać. Jest to miejsce, wokół skupia się cała nasza higieną. Nic zatem dziwnego, że również w toaletach publicznych pragniemy czuć świeżość i cieszyć się najwyższym poziomem higieny. Dlatego też bardzo często zwracamy uwagę na takie, tylko z pozoru nieistotne, szczegóły, jak na przykład łokciowy dozownik na mydło czy też automatyczna suszarka do rąk.

EKA PLAST

Znaną na rynku firmą oferującą tego rodzaju produkty jest EKA PLAST. Działalność tego przedsiębiorstwa opiera się na długim doświadczeniu. Dzięki temu EKAplast łączy w sobie tradycyjne rozwiązania z innowacyjnością. Ponadto firma współpracuje z licznymi projektantami, aby proponowane produkty były nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Wszystkie wyroby EKA powstają z najwyższej jakości materiałów. Firma dba jednak o środowisko. Co więcej jest to Polska firma z szerokim spektrum współpracy za granicą w różnego rodzaju szkołach, przedsiębiorstwach, obiektach handlowych oraz publicznych.

Co dają elektryczne suszarki do rąk?

Elektryczne suszarki do rąk to przede wszystkim najwyższy poziom higieny. Dzięki automatyzacji systemu suszenia, dzięki ich użyciu, nie musimy dotykać żadnego urządzenia dotykanego przez wiele innych osób w miejscach publicznych. To o wiele bezpieczniejsze rozwiązanie, niż papierowe ręczniki, na których zbiera się kurz i zarazki. Co więcej automatyczna suszarka do rąk jest dużo wygodniejsza, niż ręcznik papierowy, który pod wpływem wody często niszczy się nie osuszając rąk. Pozwala to również na sporą oszczędność - potrzeba o wiele więcej ręczników na całkowite osuszenie rąk, niż czasu pracy elektrycznej suszarki. Zwłaszcza, że użytkownicy toalet publicznych najczęściej, zupełnie niecelowo - z prostego rozmachu, biorą o wiele więcej papierowych ręczników, niż w rzeczywistości jest to konieczne. W efekcie takiego działania większość zakupionych ręczników ląduje w śmietniku. Wbrew pozorom elektryczne suszarki do rąk to także bardzo estetyczne rozwiązanie. EKAplast oferuje różne rodzaje tego typu produktów. Można zatem wybrać suszarki kwadratowe, prostokątne lub półkoliste. Są one wykonane ze stali nierdzewnej, co nadaje im pięknej, estetycznej srebrnej barwy. W ofercie są również uniwersalne suszarki z tworzywa o kolorze białym. Ponadto można dopasować moc suszarki do własnych potrzeb. W katalogu znajduje się zarówno automatyczna suszarka do rąk o mocy 800W, 1200W, jak i 1350W czy 1650W, a nawet 2300W.

Uzupełnienie wyposażenia

Elektryczne suszarki do rąk to nie jedyne konieczne wyposażenie w toalecie publicznej. Niezależnie od tego, czy znajduje się ona w dużym centrum handlowym czy też w niewielkim urzędzie, powinna zostać uzupełniona o inne istotne w takich miejscach produkty. Jednym z nich jest oferowany przez firmę EKA dozownik do mydła w płynie. Choć są to niewielkie elementy wyposażenia, EKA PLAST dba o nie równie bardzo, co o wszystkie inne produkty. Dlatego też są one wykonywane z chromowanej stali nierdzewnej. Dzięki temu nie tylko są trwałe, ale również wspaniałe się prezentują. Natomiast ich pojemność sięga nawet do 800 ml. Ponadto EKAplast oferuje również pojemnik na ręczny papier toaletowy typu Jumbo. Jest to elegancki, okrągły pojemnik o srebrnej barwie. Takie pojemniki są wytwarzane ze szczotkowanej lub chromowanej stali nierdzewnej. Jeśli mimo wszystko ktoś jest zwolennikiem papierowych ręczników może dobrać idealny pojemnik na nie, wykonany z jak najwyższą dbałością. Firma EKAplast posiada w swojej ofercie estetyczne pojemniki na ręczniki papierowe. Także one wytwarzane są ze szczotkowanej lub chromowanej stali nierdzewnej. Jako uzupełnienie wszelkiego rodzaju wnętrz użyteczności publicznej EKA PLAST posiada w swojej ofercie także suszarki do włosów. Są to specjalistyczne, skonstruowane pod wygodę użytkownika suszarki i długim zasięgu. Powstają one z tworzywa ABS. Mają kolor biały, także idealnie wpasują się w każde wnętrze. Taka suszarka to świetne rozwiązanie do każdego miejsca, w którym znajdują się prysznice, czyli łaźni miejskich, hali sportowych czy basenów.

Innowacja, higiena i proste transakcje

Bardzo często przedkładamy estetykę wystroju wnętrza ponad dużo istotniejsze kwestie, takie jak higieną czy funkcjonalność. Zwłaszcza, jeśli uważamy, że kwestii tych nie sposób ze sobą połączyć. To tylko jednak stereotypowe przekonanie o tym, że wszystko, co praktyczne, jest również nieestetyczne. Tak naprawdę zastosowanie najlepszych produktów zapewnia ich świetne wykonanie, które wiąże się ze stylowym wyglądem. Dlatego też wprowadzenie wspomnianych wyżej elementów nie tylko nie zaburzy wystroju żadnego wnętrza, ale również będzie stanowić jego uzupełnienie. A produkty, takie jak dozownik na mydło, automatyczna suszarka do rąk, pojemnik na papierowe ręczniki, pojemnik na papier toaletowy czy suszarka do włosów to akcesoria niezbędne w każdego rodzaju publicznej łazience. Dzięki produktom firmy EKA PLAST możemy w prosty sposób wdrożyć ich użycie także u siebie. Zapewni nam to najwyższy możliwy poziom higieny w naszej łazience. Dodatkowo będzie stanowić staranne wykończenie wnętrza. Korzystając z tej sprawdzonej firmy mamy także pewność, że każdy zakupiony produkt został wykonany z najlepszej jakości materiału (czy to będzie stal nierdzewna, czy tworzywo ABS). EKAplast oferuje swoje produkty w bardzo licznych wariantach, co pozwala nam przebierać w kształtach, kolorach oraz, co chyba najważniejsze, pojemności (w przypadku pojemników oraz dozowników) oraz mocy (w przypadku suszarek do rąk oraz włosów), której używają do pracy. To wszystko jest możliwe do zdobycia w atrakcyjnych i adekwatnych do wartości produktów cenach. EKA PLAST w swojej ofercie wychodzi naprzeciw firmom i wszelkie koszty podaje zarówno w wersji netto, jak i uwzględniając podatek VAT, co dodatkowo ułatwia nabycie odpowiednich produktów. Innowacyjność tego przedsiębiorstwa skupia się zresztą nie tylko na ulepszaniu produktów, ale również wygodzie transakcji. Dlatego na stronie http://www.ekaplast.com.pl można skorzystać ze sklepu on-line i w wygodny sposób złożyć zamówienie.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl