Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl

Sami często nie zdajemy sobie sprawy z tego jak ważnym miejscem jest dla nas łazienka. Korzystamy z niej zaraz po przebudzeniu oraz tuż przed pójściem spać. Jest to miejsce, wokół skupia się cała nasza higieną. Nic zatem dziwnego, że również w toaletach publicznych pragniemy czuć świeżość i cieszyć się najwyższym poziomem higieny. Dlatego też bardzo często zwracamy uwagę na takie, tylko z pozoru nieistotne, szczegóły, jak na przykład łokciowy dozownik na mydło czy też automatyczna suszarka do rąk.

Suszarki do rąk EKA PLAST

Znaną na rynku firmą oferującą tego rodzaju produkty jest EKA PLAST. Działalność tego przedsiębiorstwa opiera się na długim doświadczeniu. Dzięki temu EKAplast łączy w sobie tradycyjne rozwiązania z innowacyjnością. Ponadto firma współpracuje z licznymi projektantami, aby proponowane produkty były nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Wszystkie wyroby EKA powstają z najwyższej jakości materiałów. Firma dba jednak o środowisko. Co więcej jest to Polska firma z szerokim spektrum współpracy za granicą w różnego rodzaju szkołach, przedsiębiorstwach, obiektach handlowych oraz publicznych.

Co dają elektryczne suszarki do rąk?

Elektryczne suszarki do rąk to przede wszystkim najwyższy poziom higieny. Dzięki automatyzacji systemu suszenia, dzięki ich użyciu, nie musimy dotykać żadnego urządzenia dotykanego przez wiele innych osób w miejscach publicznych. To o wiele bezpieczniejsze rozwiązanie, niż papierowe ręczniki, na których zbiera się kurz i zarazki. Co więcej automatyczna suszarka do rąk jest dużo wygodniejsza, niż ręcznik papierowy, który pod wpływem wody często niszczy się nie osuszając rąk. Pozwala to również na sporą oszczędność - potrzeba o wiele więcej ręczników na całkowite osuszenie rąk, niż czasu pracy elektrycznej suszarki. Zwłaszcza, że użytkownicy toalet publicznych najczęściej, zupełnie niecelowo - z prostego rozmachu, biorą o wiele więcej papierowych ręczników, niż w rzeczywistości jest to konieczne. W efekcie takiego działania większość zakupionych ręczników ląduje w śmietniku. Wbrew pozorom elektryczne suszarki do rąk to także bardzo estetyczne rozwiązanie. EKAplast oferuje różne rodzaje tego typu produktów. Można zatem wybrać suszarki kwadratowe, prostokątne lub półkoliste. Są one wykonane ze stali nierdzewnej, co nadaje im pięknej, estetycznej srebrnej barwy. W ofercie są również uniwersalne suszarki z tworzywa o kolorze białym. Ponadto można dopasować moc suszarki do własnych potrzeb. W katalogu znajduje się zarówno automatyczna suszarka do rąk o mocy 800W, 1200W, jak i 1350W czy 1650W, a nawet 2300W.

Uzupełnienie wyposażenia

Elektryczne suszarki do rąk to nie jedyne konieczne wyposażenie w toalecie publicznej. Niezależnie od tego, czy znajduje się ona w dużym centrum handlowym czy też w niewielkim urzędzie, powinna zostać uzupełniona o inne istotne w takich miejscach produkty. Jednym z nich jest oferowany przez firmę EKA dozownik do mydła w płynie. Choć są to niewielkie elementy wyposażenia, EKA PLAST dba o nie równie bardzo, co o wszystkie inne produkty. Dlatego też są one wykonywane z chromowanej stali nierdzewnej. Dzięki temu nie tylko są trwałe, ale również wspaniałe się prezentują. Natomiast ich pojemność sięga nawet do 800 ml. Ponadto EKAplast oferuje również pojemnik na ręczny papier toaletowy typu Jumbo. Jest to elegancki, okrągły pojemnik o srebrnej barwie. Takie pojemniki są wytwarzane ze szczotkowanej lub chromowanej stali nierdzewnej. Jeśli mimo wszystko ktoś jest zwolennikiem papierowych ręczników może dobrać idealny pojemnik na nie, wykonany z jak najwyższą dbałością. Firma EKAplast posiada w swojej ofercie estetyczne pojemniki na ręczniki papierowe. Także one wytwarzane są ze szczotkowanej lub chromowanej stali nierdzewnej. Jako uzupełnienie wszelkiego rodzaju wnętrz użyteczności publicznej EKA PLAST posiada w swojej ofercie także suszarki do włosów. Są to specjalistyczne, skonstruowane pod wygodę użytkownika suszarki i długim zasięgu. Powstają one z tworzywa ABS. Mają kolor biały, także idealnie wpasują się w każde wnętrze. Taka suszarka to świetne rozwiązanie do każdego miejsca, w którym znajdują się prysznice, czyli łaźni miejskich, hali sportowych czy basenów.

Innowacja, higiena i proste transakcje

Bardzo często przedkładamy estetykę wystroju wnętrza ponad dużo istotniejsze kwestie, takie jak higieną czy funkcjonalność. Zwłaszcza, jeśli uważamy, że kwestii tych nie sposób ze sobą połączyć. To tylko jednak stereotypowe przekonanie o tym, że wszystko, co praktyczne, jest również nieestetyczne. Tak naprawdę zastosowanie najlepszych produktów zapewnia ich świetne wykonanie, które wiąże się ze stylowym wyglądem. Dlatego też wprowadzenie wspomnianych wyżej elementów nie tylko nie zaburzy wystroju żadnego wnętrza, ale również będzie stanowić jego uzupełnienie. A produkty, takie jak dozownik na mydło, automatyczna suszarka do rąk, pojemnik na papierowe ręczniki, pojemnik na papier toaletowy czy suszarka do włosów to akcesoria niezbędne w każdego rodzaju publicznej łazience. Dzięki produktom firmy EKA PLAST możemy w prosty sposób wdrożyć ich użycie także u siebie. Zapewni nam to najwyższy możliwy poziom higieny w naszej łazience. Dodatkowo będzie stanowić staranne wykończenie wnętrza. Korzystając z tej sprawdzonej firmy mamy także pewność, że każdy zakupiony produkt został wykonany z najlepszej jakości materiału (czy to będzie stal nierdzewna, czy tworzywo ABS). EKAplast oferuje swoje produkty w bardzo licznych wariantach, co pozwala nam przebierać w kształtach, kolorach oraz, co chyba najważniejsze, pojemności (w przypadku pojemników oraz dozowników) oraz mocy (w przypadku suszarek do rąk oraz włosów), której używają do pracy. To wszystko jest możliwe do zdobycia w atrakcyjnych i adekwatnych do wartości produktów cenach. EKA PLAST w swojej ofercie wychodzi naprzeciw firmom i wszelkie koszty podaje zarówno w wersji netto, jak i uwzględniając podatek VAT, co dodatkowo ułatwia nabycie odpowiednich produktów. Innowacyjność tego przedsiębiorstwa skupia się zresztą nie tylko na ulepszaniu produktów, ale również wygodzie transakcji. Dlatego na stronie http://www.ekaplast.com.pl można skorzystać ze sklepu on-line i w wygodny sposób złożyć zamówienie.

Elektryczne suszarki do rąk Dyson

Łazienka w miejscu publicznym, firmie, sklepie, na basenie czy teatrze to konieczność zapewnienia odpowiednich warunków higienicznych, począwszy od toalet po możliwość umycia i wysuszenia rąk. Tradycyjne jednorazowe papierowe ręczniki wiążą się nie tylko z kosztami, ale również z koniecznością częstego sprzątania i opróżniania koszy na śmieci oraz systematycznego uzupełniania pojemników. Nie mając nadzoru nad łazienką szczególnie w miejscach, w których korzysta z niej wiele osób przypadkowych, trudno zachować kontrolę nad poziomem zużycia ręczników, jak i nad zachowaniem klientów. O wiele korzystniejszym z wielu względów rozwiązaniem są elektryczne suszarki do rąk Dyson, które znajdziesz w naszym sklepie.

Elektryczna suszarka Dyson to przede wszystkim wysoki poziom komfortu, bowiem jej obsługa wymaga jedynie wciśnięcia guzika, a czynność suszenia odbywa się samoczynnie. Koszty eksploatacji są znacznie niższe od konieczności zapewnienia ręczników papierowych, bowiem nawet, jeśli jednorazowo musisz zainwestować w taki sprzęt, bardzo niskie zużycie energii przy dłuższym czasie użytkowania okaże się z pewnością bardziej ekonomiczne. Nie musisz też angażować pracownika do uzupełniania i sprzątania ręczników, generujesz znacznie mniej śmieci i nie masz problemu z zapchaną kanalizacją. Urządzenie jest estetyczne, nie zajmuje wiele miejsca na ścianie i doskonale uzupełni wyposażenie każdej łazienki.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno tradycyjne modele z wywiewem dolnym lub górnym, jak i bardziej nowoczesne rozwiązania energooszczędne. Zalicza się do nich automatyczna suszarka do rąk kieszeniowa Dyson, która dzięki odpowiedniej konstrukcji i solidnemu silnikowi zapewnia znacznie szybsze wysuszenie rąk, a więc i krótszy czas pracy oraz mniejsze zużycie energii. wszystkie suszarki to produkty najwyższej jakości, które w Twojej łazience będą funkcjonować przez wiele lat z minimalnym ryzykiem awarii. Spore zróżnicowanie wzorów pozwoli Ci wybrać model najbardziej funkcjonalny i spełniający określone potrzeby, ale również efektowny, designerski albo bardziej elegancki zależnie od wystroju wnętrza.

Dobre suszarki do rąk - czyli jakie?

Większość przeprowadzonych badań jednoznacznie sugeruje, że pod względem ekonomicznym zamontowanie w publicznej toalecie suszarki do rąk, zamiast pojemnika do ręczników papierowych, jest rozwiązaniem korzystniejszym. Co więcej, o ile dokładnie umyjemy ręce mydłem, po ususzeniu dłoni suszarką nie znajdują się na nich żadne bakterie. Z tego względu suszarka elektryczna do rąk zdobywa w Polsce coraz więcej zwolenników i w toaletach zlokalizowanych na dworcach, lotniskach w hotelach oraz instytucjach publicznych, coraz częściej zastępuje tradycyjne ręczniki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Pomocne Centrum Zaopatrzenia posiada w swoim asortymencie najwyższej klasy, zróżnicowane modele suszarek, pochodzące od renowowanych producentów – Dyson, Merida, Impeco, Faneco i Warmtec. Produkty odznaczają się funkcjonalnością, solidnym wykonaniem i niskim poziomem zużycia energii elektrycznej.

Automatyczna suszarka do rąk – jak wybrać właściwą?

Każda toaleta publiczna ze względu na swoją lokalizację i częstotliwość użytkowania posiada cechy charakterystyczne, które decydują o tym, jak suszarka do rąk najlepiej się w niej sprawdzi. Poniżej prezentujemy Państwu krótką charakterystykę poszczególnych rodzajów suszarek, aby ułatwić znalezienie optymalnego modelu.

Suszarki do rąk plastikowe

Tego typu suszarki najczęściej wykonane są z wysokiej jakości plastiku ABS, który dzięki dużej twardości jest materiałem odpornym na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, a także wilgoć i działanie kwasów. Suszarki plastikowe charakteryzują się stosunkowo niskim poziomem hałasu, a ze względu na sposób wykonania obudowy potrafią być nawet kilkukrotnie tańsze niż stalowe suszarki do rąk Dyson, gdzie duży udział w cenie ma materiał, z którego wykonana jest obudowa. Stanowią one doskonałe rozwiązanie do biur, szkół i innych miejsc o średnim lub małym natężeniu ruchu. Nie istnieje obawa o ich szybkie uszkodzenie. Co więcej plastikowe wykończenie wcale nie oznacza monotonii jeśli chodzi o design sprzętu. Istnieją modele barwione na wiele interesujących kolorów, a nawet imitujące stal i aluminium, dzięki czemu będą się dobrze komponować z metalowymi elementami wykończenia łazienki, na przykład eleganckim chromowanym kranem lub baterią.

Metalowe suszarki do rąk

W e-sklepie Koszenaśmieci.pl znajdą Państwo również modele metalowych suszarek do rąk. Stanowią one rozwiązanie niezwykle trwałe, ponieważ obudowa zazwyczaj jest wykonana ze stali nierdzewnej, w oczywisty sposób odpornej na korozję. Wersje ze stali szczotkowanej nie zachowują połysku, dzięki czemu nie widać na nich zabrudzeń wynikających z odcisków palców i innych plam. Ponadto, wykańczając wnętrze w sposób bardziej ekskluzywny, warto zdecydować się na metalowe elementy jego wyposażenia, takie jak dozowniki, podajniki, czy kosze na śmieci, z którymi metalowa suszarka będzie się doskonale komponować. Wadę suszarek w obudowie stalowej może stanowić dość wysoki poziom hałasu, nawet około 70 dB, jednak jeśli nie stanowi to dla nas przeszkody, staną się one dobrym rozwiązaniem ze względu na inne swoje właściwości. Nowoczesne modele tłoczą powietrze z bardzo dużą siłą, dzięki czemu maksymalnie skraca się czas suszenia dłoni. A biorąc pod uwagę, że powietrze nie musi być wówczas w żaden sposób dodatkowo ogrzewane, przyczynia się to do ogromnej oszczędności energii. W ten sposób inwestycja w suszarkę z obudową stalową zwróci się bardzo szybko i tego rodzaju sprzęt jest coraz częściej spotykany w publicznych toaletach. Czas suszenia i korzyści ekonomiczne zdecydowanie rekompensują relatywnie wysoki, ale przecież nie ekstremalny poziom emitowanego hałasu.

Suszarki do rąk kieszeniowe Dyson

Najnowocześniejsze i jednocześnie coraz bardziej popularne w toaletach rozwiązanie, stanowią suszarki kieszeniowe. Niezależnie od sposobu wykończenia i rodzaju obudowy - plastikowej lub stalowej, z pewnością posiadanie takiego sprzętu podnosi prestiż lokalu. Nie jest to jednak najważniejsza zaleta suszarek kieszeniowych, bowiem przede wszystkim odznaczają się one maksymalnie szybkim procesem suszenia, który w najlepszych modelach sprowadza się do zaledwie kilku sekund. Koszenaśmieci.pl poleca tego typu suszarki wszystkim klientom, którzy na pierwszym miejscu stanowczo stawiają walory higieniczne. Suszarka kieszeniowa posiada wbudowany zbiornik na wodę, której krople dzięki temu nie trafiają na podłogę, a wilgoć nie roznosi się po łazience. Dodatkowo nowoczesne modele zostały wyposażone w specjalne ściany z powłoką antybakteryjną. Gdy do tego wszystkiego dodamy jeszcze bardzo niski poziom zużycia energii suszarki kieszeniowej, jawią się jako kosztowne, ale w dłuższej perspektywie najkorzystniejsze rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą elektryczny suszarek do rąk, wierząc że znajda Państwo w naszym sklepie rozwiązanie najlepiej dopasowane do Państwa oczekiwań.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl