Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
Opcje przeglądania

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Suszenie prania to spory problem w każdym domu. Im liczniejsza rodzina i więcej codziennie wkładanej do pralki bielizny, tym więcej miejsca potrzebujesz na jej późniejsze rozwieszenie. Z uwagi na to, że mokra odzież do pełnego wysuszenia potrzebuje sporo czasu zorganizowanie odpowiedniego do tego celu miejsca wpływa na komfort codziennego życia i utrzymanie ładu w mieszkaniu. W ofercie naszego sklepu znajdziesz suszarki na pranie dostępne w wielu wersjach stojących oraz montowanych na stałe do powierzchni ściany czy sufitu. Każdy z modeli to przykład wyjątkowej estetyki i nowoczesności, pozwalający w dyskretny sposób wkomponować akcesorium w wystrój łazienki.

Zależnie od warunków panujących w Twoim domu możesz wybierać modele stojące i wiszące, które nie zajmują miejsca w pomieszczeniu i dlatego doskonale sprawdzą się w małym wnętrzu. Ekonomicznym rozwiązaniem jest suszarka na drzwi, która w Twojej łazience pozwoli na rozwieszenie wilgotnych ręczników. Jeśli często robisz szybkie przepierki, a Twoje ubrania muszą wysychać błyskawicznie, pomoże Ci w tym suszarka na kaloryfer, zapewniająca bliskość źródła ciepła, a więc i znacznie szybsze wysychanie Twojego prania. W małych pomieszczeniach oraz tam, gdzie nie możesz pozwolić sobie na ustawienie stojaka z praniem w pokoju czy kuchni spełni swoje zadanie suszarka na pranie ścienna. Wybór odpowiedniego modelu możesz uzależnić nie tylko od dostępnego miejsca, ale i własnych preferencji.

Wybierając suszarki do większego domu możesz skorzystać z oferty modeli składanych, przeznaczonych zarówno do wnętrza, jak i do ogrodu. Suszarka na pranie stojąca jest bardzo pojemna, a chociaż zajmuje wiele miejsca to pozwala na wygodne rozwieszenie dużych prześcieradeł, obrusów czy innych elementów bielizny domowej. Latem, kiedy na dworze świeci słońce i sprzyjają wysokie temperatury najlepszych dla Ciebie rozwiązaniem okaże się suszarka na pranie ogrodowa, w postaci składanego stojaka mocowanego w podłożu. Bez względu na Twój wybór każdy z modeli pomoże Ci uporać się z problemem suszenia zarówno w warunkach domowych, jak i na powietrzu.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl