Witaj w sklepie Koszenaśmieci.pl! Potrzebujesz pomocy? tel.: 71 757 58 30 e-mail: sklep@koszenasmieci.pl

Opcje przeglądania

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Od ponad 30 lat Vileda Professional jest wiodącym producentem produktów oraz systemów do czyszczenia. Produkty marki Vileda Professional są używane nie tylko w domach prywatnych, ale także w lokalach gastronomicznych, hotelach, szpitalach oraz przez pracowników firm sprzątających. Wieloletnie doświadczenie, ogromna wiedza i konsekwentne korzystanie z nowoczesnych technologii to najważniejsze powody przemawiające za wyborem produktów marki Vileda Professional.
Marka Vileda Professional obecna jest na rynku systemów czystości od ponad 30 lat. W chwili obecnej firma ma liczne przedstawicielstwa w 16 krajach. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w niemieckim mieście Weinheim, w pobliży ośrodków badawczych Grupy Feudenberg, do której Vileda należy. Firma nieustannie udoskonala proponowane produkty, dokładając starań, aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie oferowane artykuły wykonywane są tylko z najlepszych materiałów produkcyjnych; poddawane są zresztą licznym testom jakościowym, które potwierdzają ich wytrzymałość. W siedzibie firmy w niemieckim Weinheim zatrudnionych jest 60 inżynierów i badaczy, który pracują nad dalszym udoskonaleniem proponowanych rozwiązań.
Zgodnie z deklarowaną filozofią niemieckiej marki inteligentne produkty Vilada Profesional mają nie tyle odpowiadać najnowszym trendom, co raczej przynajmniej o jeden krok wyprzedzać podobne rozwiązania innych producentów. To założenie przekłada się na proste formy, ergonomiczny kształt i wysoką funkcjonalność systemów sprzątających Vileda. To właśnie dlatego można z czystym sumieniem polecić zarówno mopy jak i rękawice, szczotki, systemy sprzątające, systemy do mycia okien oraz oczywiście najróżniejsze kosze na śmieci marki Vileda.
Jeśli szukasz standardowych koszy na śmieci lub specjalnych pojemników do segregacji, które będą trwałe, precyzyjnie wykonane i wysoce estetyczne, zachęcamy do bliższego zapoznania się z produktami marki Vileda Professsional w naszym sklepie. Wśród produktów Vileda dostępne są kosze na śmieci o różnej pojemności – nawet powyżej 100 litrów. Z powodzeniem zatem można znaleźć odpowiednie do swoich celów pojemniki na odpady. Dostępne są również profesjonalne zestawy koszy do segregacji. Również i w tym przypadku producent zatroszczył się nie tylko o funkcjonalność, ale również o interesujący design. Kupując produkty Vileda, możesz być pewien, że stawiasz na innowacyjne rozwiązania, które nigdy Cię nie zawiodą. Tak w metalizowanych koszach pojedycznych jak i pojemnikach do segregacji wykorzystywano nowoczesne systemy zamykania, dzięki czemu można być całkowicie pewnym, że z kosza nie wydostanie się nieprzyjemny zapach.
Warto zwrócić uwagę na fakt, że zwykle pojemniki na odpady o dużych pojemnościach (ok. 100 l) nie są zbyt estetyczne. Nie jest tak w przypadku produktów z logo Vilada Professional. Odznaczają się one prostym, klasycznym designem, produkuje się je z lekkiego tworzywa sztucznego. Zastosowanie innowacyjnych technologii znacznie ułatwia utrzymanie pojemników na odpady w czystości. Dodatkowym atutem koszy na śmieci Vileda jest ich szeroka gama kolorystyczna. Oferowane pojemniki na odpady zamykają się i otwierają bezszelestnie przy użyciu pedała. Kosze mają podstawę antypoślizgową oraz specjalne zaczepy na worki. Kosze na śmieci Vileda Professional spełniają normę HACCP, co oznacza, że można je wykorzystywać również w miejscach, gdzie kładzie się szczególny nacisk na zachowanie higieny, np. w placówkach ochrony zdrowia.
Również kosze do segregacji (sprzedawane w zestawach) marki Vileda Professional są bardzo eleganckie. Produkowane są one z tzw. materiałów mieszanych, czyli z metalizowanych tworzyw sztucznych. Dlatego kosze do segregacji są lekkie jak typowe pojemniki na odpady z plastiku, zachowując przy tym elegancję stali nierdzewnej. Kosze metalizowane są odporne na uszkodzenia mechaniczne, w tym także zarysowania.
W chwili obecnej można zdecydować się na kosze na śmieci Vileda z kilku różnych linii. Do najpopularniejszych zaliczają się: GEO, IRIS oraz ATLAS. Linia GEO obejmuje wspomniane już metalizowane kosze do segregacji, w linii IRIS znajdziemy natomiast atrakcyjne kosze wielozadaniowe z kolorową pokrywą. Linia ATLAs natomiast to 100-litrowe pojemniki na odpady komunalne, które można naturalnie wykorzystać także do sortowania śmieci.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl