Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Niemiecka firma Weber to jeden z najbardziej cenionych w branży producentów pojemników na odpady komunalne. Oferta firmy obejmuje wysokiej klasy wytrzymałe kosze uliczne, kosze do segregacji, kontenery na odpady komunalne itd. Oferta firmy obejmuje pojemniki na odpady w różnych rozmiarach, od tych najmniejszych, zaledwie 10-litrowych , przez kilkudziesięcio- i kilkusetlitrowe aż po duże kontenery o pojemności 1100 litrów.
Firma Weber została utworzona w 1969 roku jako Abfallbehälter&Container Weber GmbH & Co.KG. W początkowych latach swojej działalności przedsiębiorstwo zaopatrywało głównie przemysł motoryzacyjny. Stopniowo firma zaczęła poszerzać zakres swojej produkcji. W chwili obcej wytwarza pojemniki na odpady, które kupowane są zarówno przez prywatnych klientów jak i przez instytucje publiczne przez firmy specjalizujące się w wywozie nieczystości. Kosze na śmieci marki Weber odznaczają się najwyższą jakością, co wynika z praktycznego wykorzystania nowoczesnych urządzeń, precyzji wykonania oraz wnikliwej kontroli jakości.
Wszystkie pojemniki marki Weber wykonuje się w fabryce w Haan przy użyciu metody wtryskowej (zgodnie z normą DIN 30740 / EN 840). Standardowo wykorzystywanym surowcem jest PE-HD (polietylen o dużej gęstości). Oczywiście wykorzystywany w procesie produkcji surowiec posiada wszystkie wymagane certyfikaty. Kosze na śmieci wykonane z PE-HD są odporne na działanie środków chemicznych, zimno oraz nagrzewanie. Standardowo produkowane są pojemniki na odpady szare, zielone, niemieckie i brązowe. Możliwe jest jednak wyprodukowanie pojemnika w kolorach specjalnych (m.in. grafitowym, żółtym, pomarańczowym, białym i czerwonym).
Kosze do segregacji oraz kontenery na odpady marki Weber wykonywane są zawsze z nowego surowca. Warto zaznaczyć, że bez problemu mogą zostać opróżnione w systemie grzebieniowym. W przypadku zestawów kołowych zawsze montowane jest wytrzymałe ogumienie. Oś kołowa wykonana jest z wytrzymałej stali ocynkowanej. Kosze do segregacji i kontenery zaprojektowano w taki sposób, by możliwe było pomieszczenie nośników danych. Na koszach można wytłoczyć dowolne oznakowania. Wszystkie produkty marki Weber mają znak gwarancji akustycznej CE, co oznacza, że w pełni odpowiadają unijnym normom dotyczącym ochrony przed hałasem. Wykonane z PE-HD pojemniki na odpady można zaraz po okresie gwarancji poddać recyklingowi.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją pojemników na odpady oraz kontenerów Weber w naszym sklepie internetowym. Kupując kosze na śmieci Weber, stawiasz na sprawdzone rozwiązania, które są nie tylko funkcjonalne, ale także przyjazne środowisku. Pojemniki z polietylenu idealnie nadają się do stosowania na zewnątrz, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl