Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl

Śmieci są nieodłącznym elementem Twoich codziennych zajęć, pojawiając się zarówno podczas przygotowywania posiłków, jak i realizowania hobby, sprzątania domu czy pracy zawodowej. Pozostałości produktów żywnościowych, papierowe opakowania, resztki tworzyw sztucznych i tkanin wymagają odpowiedniego miejsca, w którym możesz je gromadzić do czasu zapełnienia pojemnika i umieszczenia ich w zbiorczych kontenerach. Często głównym problemem jest nieestetyczny wygląd koszy, które staramy się ukryć w szafkach pod  zlewozmywakiem, aby nie zaburzały harmonii oraz wystroju wnętrz. Wydobywający się z nich nieprzyjemny zapach to kolejny argument przemawiający za tym, że należy je schować głęboko, gdzie nie będą one dostępne i widoczne dla naszych gości.

Designerskie kosze na śmieci metalowe nieodłącznym elementem każdego mieszkania

Eleganckie kosze na śmieci w Twoim domu lub firmie nie tylko będą odpowiednim i funkcjonalnym miejscem przechowywania niepotrzebnych odpadów, ale też pozwolą Ci je segregować, chronić przed wydzielającymi się zapachami, zachować higienę szczególnie w kuchennych warunkach, a przede wszystkim będą estetyczną ozdobą, a nie obowiązkowym dodatkiem. Nie ulega wątpliwości, że kosz na śmieci powinien, a nawet musi znaleźć się nie tylko w każdym mieszkaniu, ale również biurze czy sklepie. Często dokonujemy jego zakupu z konieczności, w przeciwnym razie byśmy się na niego nie zdecydowali.

Wybierając kosz na śmieci z naszej kolekcji, otrzymasz nie tylko odpowiednio przystosowany do Twoich potrzeb pojemnik, ale też designerską dekorację. Kolorowe modele z tworzywa spełnią swoje zadanie, a jednocześnie będą ciekawym barwnym akcentem we wnętrzu. Dzięki temu możemy zagospodarować swoje wnętrze w taki sposób, aby było spójne i zachwycało nowoczesnym designem. Tradycyjny metaliczny kolor, sterylna biel i wiele ciekawych, oryginalnych odcieni, które podkreślą charakter Twojej kuchni, łazienki czy biura. Każda z Twoich potrzeb związanych z zagospodarowaniem śmieci zostanie zaspokojona dzięki bogatej kolekcji wzorów, kolorów i rozwiązań technicznych. Kuchnię i łazienkę wyposażysz w nowoczesny kosz na śmieci z wahadłowym zamknięciem, które nie pozwoli wydostawać się nieprzyjemnym zapachom. Do firmy wybierzesz pojemne bezdotykowe kosze otwierane pedałem. W kolekcji znajdziesz także designerski kosz do pokoju Twojego dziecka - barwny i zachęcający do wyrzucania śmieci. Od najmłodszych lat nauczysz swoją pociechę, jak należy dbać o porządek.

Plastikowe czy metalowe kosze na śmieci?

Decydując się na zakup kosza, często stajemy przed trudnym wyborem, który związany jest z doborem odpowiedniego tworzywa, z jakiego jest on wykonany. Nie jest to bez znaczenia, ponieważ różnią się one między sobą ceną, poręcznością i przeznaczeniem. Nasze kosze wewnętrzne to szeroka gama kolorów, które dobierzesz idealnie do wystroju pomieszczenia. To również możliwość wyboru pomiędzy estetycznymi i trwałymi koszami metalowymi a lekkimi i bardzo praktycznymi modelami z tworzywa sztucznego. Wybierając jeden z naszych koszy na śmieci, zapewnisz w swoim domu lub firmie nie tylko odpowiednie miejsce na odpady, ale zagwarantujesz wszystkim domownikom porządek i higienę w każdym z pomieszczeń. Kolorowy kosz na śmieci będzie też funkcjonalny i wygodny do utrzymania w czystości, a dzięki nowoczesnemu designowi nie musisz go ukrywać w szafkach zapewniając wygodny dostęp.

W naszej ofercie dostępne są bardzo praktyczne kosze z płaskim tyłem. Sprawdzą się idealnie na małych powierzchniach, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota. Ustawione przy samej ścianie czy szafce zajmują dużo mniej miejsca, niż tradycyjne kosze o tej samej pojemności. Nasze produkty zostały również wyposażone w silikonowe zabezpieczenia podstawy. To wpływa na komfort ich użytkowania oraz sprawia, że podłoga pod wpływem ich przesuwania nie rysuje się. Kosze dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu dopasujesz go indywidualnie do swojego wnętrza nie tylko pod względem wizualnym, ale i praktycznym.

Segregacja odpadów, czyli nowoczesne kosze na śmieci plastikowe potrzebne od zaraz

Od pewnego czasu w naszym kraju obowiązuje segregacja odpadów, co wprowadziło początkowo duże zamieszanie w naszych domach. Wymaga to od nas większej uwagi oraz pilnowania, czy wszyscy domownicy wiedzą, które z użytych tworzyw należy wrzucić do odpowiedniego pojemnika. W celu ułatwienia segregacji proponujemy kosze na śmieci przeznaczone do segregacji odpadów. Dostępne są one w różnych wzorach i kolorach, co umożliwia stworzenie własnego systemu do segregacji śmieci. W ofercie znaleźć można również kosze szafkowe, które posiadają dwa wyjmowane pojemniki w różnych kolorach. Ich montaż jest możliwy na drzwiach szafek, co pozwoli zaoszczędzić miejsca w małym pomieszczeniu. Ich estetyczny wygląd powoduje, że bez obaw można je umieścić w widocznym miejscu. Kupując kosze do segregacji odpadów, wspierasz środowisko. To również duża oszczędność czasu dla Ciebie. Mając kilka pojemników, z których każdy przeznaczony jest do innego rodzaju tworzywa, nie musisz codziennie opróżniać swojego kosza. Pojemniki dostępne są w różnych rozmiarach, co pozwala wybrać ten, który najlepiej sprawdzi się w naszym mieszkaniu.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl