Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
Opcje przeglądania

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

W obliczu dzisiejszego świata, ludzkość napotyka na swojej drodze coraz to więcej wszelkiej maści trudności i kwestii, które wymagają wprowadzenia przemyślanych rozwiązań. Niezwykle istotną sprawą jest między innymi postępowanie w taki sposób, aby przyspieszający z każdą chwilą postęp technologiczny, a wraz z nim niepowstrzymany wzrost światowej populacji - nie spowodowały negatywnych i nieodwracalnych skutków dla naszej planety.

Jednym z rozwiązań, dzięki któremu każdy może chociaż w minimalnym stopniu pomóc sytuacji ekologicznej Ziemi, i które jest niezwykle proste do zastosowania - jest segregacja śmieci. Pozytywne skutki sumiennej segregacji odpadów odczuje nie tylko nasze środowisko, ale także my sami. Co więcej - sprawa może być jeszcze prostsza przy zastosowaniu zgniatarki do śmieci.

Zgniatarka do śmieci - korzyści dla Ciebie

Każdy kto stara się żyć w zgodzie z naturą lub po prostu chciałby zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze, doceni owoce ostatnich lat, jakimi są zgniatarki do puszek czy też zgniatarki do butelek plastikowych. Sprzęt tego typu sprawia, że odpady dające się zgnieść zajmują znacznie mniej miejsca niż ich odpowiedniki wyrzucone w oryginalnej, nienaruszonej postaci.

Dzięki mniejszej objętości, jaką zajmują zgniecione odpady, kosze na śmieci zapełniają się w wolniejszym tempie. W rezultacie zmniejsza się częstość z jaką konieczne staje się uciążliwe opróżnianie pojemnika i wynoszenie śmieci. Jest to bezpośrednią przyczyną niższego zużycia worków na odpady. Dzięki zastosowaniu zgniatarki do śmieci, wyeliminowane zostaje także ryzyko zapłaty wyższego rachunku za wywóz odpadów.

Ponadto, pod względem efektywności zgniatania śmieci zdecydowanie nie jesteśmy w stanie równać się z maszynami stworzonymi wprost do tego celu. Różnica pomiędzy skutecznością zgniecenia plastikowej butelki przez nasze własne ręce, a skutecznością zaprojektowanej specjalnie do tego zadania zgniatarki do butelek plastikowych jest ogromna.  Używając natomiast zgniatarki do puszek, nie narażamy się na pokaleczenie rąk wynikające z podejmowanych prób ich zgniatania.

Zgniatarka do śmieci - korzyści dla środowiska

Oprócz oszczędności czasu i pieniędzy, zgniatarki niosą ze sobą także szereg pozytywnych skutków dla środowiska. Dzięki zmniejszonej objętości, odpady zajmują mniej miejsca w sortowniach czy na wysypiskach śmieci, a ich segregowanie staje się jeszcze łatwiejsze. Każda zgniatarka do butelek plastikowych i puszek pomaga śmieciom trafić w miejsce, gdzie poddane zostają recyklingowi. Jest to jeden z bardzo prostych sposobów na zmniejszenie ilości odpadów w naszym otoczeniu.

Zgniatarka do puszek i butelek Meliconi Omega

Zgniatarka do śmieci włoskiej firmy Meliconi to klasa sama w sobie. Sprzęt umożliwia skuteczne zgniatanie puszek aluminiowych oraz butelek plastikowych. W procesie zgniatania, odpady przyjmują kształt krążka, dzięki czemu ich objętość zostaje zmniejszona o niemal 80%. Poprzez odpowiedni projekt, zgniatarka umożliwia zgniatanie butelek i puszek o pojemności od 0,3 do 2,5 litra. Zgniatarka Meliconi Omega daje także możliwość trwałego zgniecenia butelek bez konieczności ich zakręcania, co przydatne będzie zwłaszcza dla tych, którzy na przykład zbierają korki.

Co więcej - dzięki ogromnej estetyce wykonania, zgniatarka prezentuje się znakomicie, a przy tym jest lekka i wytrzymała. Producent daje wybór spośród kilku wersji kolorystycznych, dlatego też ta stylowa i funkcjonalna zgniatarka do puszek i butelek stanowić będzie także oryginalny element wystroju.

Zgniatarka do butelek plastikowych i puszek Ecopress

Zgniatarka do śmieci Ecopress to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie przede wszystkim funkcjonalność i łatwość użytkowania. Sprzęt może służyć zarówno jako zgniatarka do puszek, jak i zgniatarka do butelek plastikowych. Dzięki prostemu mechanizmowi w postaci dźwigni, zgniatanie odpadów jest łatwe i nie wymaga dużych nakładów siły. Ponadto, zgniatarka do puszek i butelek Ecopress przystosowana jest do montażu na ścianie, co w rezultacie pomaga zaoszczędzić miejsce. Co więcej - została wykonana z aluminium i plastiku, dzięki czemu charakteryzuje się dużą wytrzymałością i solidną konstrukcją.

Zgniatarki do śmieci to idealne rozwiązanie dla każdego, komu zależy na oszczędności czasu, pieniędzy, a także otaczającego nas środowiska. Dzisiejsze zgniatarki do butelek plastikowych i zgniatarki do puszek najczęściej zamknięte są w formie jednej, uniwersalnej zgniatarki - nie ma więc potrzeby kupowania dwóch odrębnych. Dzięki swojej praktyczności i zachowaniu przy tym niewielkich rozmiarów - doskonale odnajdą się w każdym domu czy przedsiębiorstwie.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl