Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Warszawska firma ESE od kilkudziesięciu lat należy do liderów w produkcji koszy przeznaczonych do składowania odpadów komunalnych. Ponadto ESE zajmuje się wytwórstwem różnego typu elementów małej architektury. Początkowo firma produkowała kontenery z metalu, z czasem jednak zaczęła na masową skalę produkować pojemniki na odpady z wysokiej jakości tworzyw sztucznych.
Firma ESE może zaoferować nam w tym momencie: pojemniki na odpady komunalne o różnych gabarytach, pojemniki na odpady przemysłowe oraz do sortowania surowców wtórnych. W ofercie dostępne są ponadto wysokiej jakości pojemniki do składowania akumulatorów, baterii, zużytych świetlówek a także pojemniki na piach. Firma produkuje również kosze uliczne. Nowoczesne technologie i konsekwentne wykorzystywanie surowców najlepszej jakości to sekret sukcesu firmy ESE. Wszystkie kosze na śmieci marki ESE odpowiadają krajowym i unijnym normom (PN-EN 840).
Przedsiębiorstwo ESE stale pracuje nad modernizacją proponowanych rozwiązań z zakresu gospodarowania odpadami. Stale też powstają nowe produkty, które odpowiadają wymaganiom stawianym przez współczesny rynek. Oferowane przez ESE kosze do segregacji oraz kontenery na odpady bytowe poddawane są systematycznym testom – tak w laboratoriach ESE jak i przez podmioty niezależne.
Kosze do segregacji jak i pojemniki na odpady dwu- lub czterokołowe produkowane są PE-HD, czyli polietylenu o wysokiej gęstości. Wykorzystywanie w procesie produkcji PE-HD pozwala na wytwarzanie produktów odznaczających się bardzo wysoką odpornością zarówno na zmiany temperatury jak i działanie środków chemicznych oraz rozmaite uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie pojemniki na odpady bytowe oraz wykorzystywane w wielu gospodarstwach domowych kosze do segregacji są bardzo szczelne, co przekłada się na możliwość zachowania higieny w ich otoczeniu. Również ich eksploatacja nie nastręcza żadnych trudności.
Produkty z PE-HD, w tym także kontenery na śmieci, produkuje się przy zastosowaniu technologii wtryskowej. Firma ESE dokłada starań, aby proces produkcji nie był szkodliwy dla środowiska naturalnego. Właśnie z tego względu wykorzystywane są jedynie surowce i barwniki, w których nie ma metali ciężkich (m.in. ołowiu oraz kadmu). W praktyce oznacza to, że wszystkie kosze na śmieci marki ESE można poddać pełnemu recyklingowi.
Wśród produktów ESE znaleźć można pojemniki na odpady o najróżniejszych gabarytach – od 60 do 1100 litrów. Dostępne są standardowe kosze na śmieci, jak i kosze do segregacji z odpowiednim oznakowaniem.
Ważnym elementem oferty warszawskiej spółki są także uliczne kosze na śmieci – zarówno ze stali, jak i z tworzywa sztucznego. Producent oferuje pojemniki o różnych kształtach oraz w różnych rozmiarach (w przedziale 42-100 litrów). W chwili obecnej kosze uliczne marki ESE wykorzystywane są nie tylko w polskich, ale także w bardzo wielu miastach na terenie całej Europy.
Zróżnicowanie pod względem formy i rozmiaru, wytrzymałość oraz neutralna estetyka to istotne zalety wszystkich produktów oferowanych przez firmę ESE. Jeśli i Ty szukasz wysokiej klasy pojemników na odpady komunalne, które z powodzeniem można eksploatować przez wiele lat i które wyposażono w systemy ułatwiające ich higieniczne opróżnianie, zapraszamy do zapoznania się z koszami ESE w naszym sklepie. ESE to synonim doskonałej jakości. Tego zakupu z pewnością nie będziesz żałował!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl