Witaj w sklepie Koszenaśmieci.pl! Potrzebujesz pomocy? tel.: 71 757 58 30 e-mail: sklep@koszenasmieci.pl

Stojaki na worki do segregacja śmieci - Ceny i Opinie - Oferta Sklepu Smart Bin

Zapewnienie odpowiednich pojemników na śmieci w miejscach, w których nie możesz sobie pozwolić na wstawienie stałego kosza to sytuacja, w której znajdą zastosowanie specjalne stojaki przeznaczone do mocowania worków na śmieci. Zaletą takich stojaków jest możliwość ich złożenia i przechowywania w pomieszczeniu gospodarczym do czasu, kiedy będą potrzebne. To idealne rozwiązanie na potrzeby sezonowych porządków w ogrodzie, parku czy na placu zabaw, a także praktyczny pomysł na obsługę imprez plenerowych, sezonowych pikników i innych takich okazji, w których powstają setki zużytych kubeczków, jednorazowych talerzyków i serwetek.

Praktyczne i bardzo funkcjonalne stojaki na worki pozwolą Ci rozwiązać nawet najbardziej problematyczną sytuację, w której musisz zapewnić odpowiednie pojemniki. Dzięki trzem ramkom z pokrywami w różnych kolorach, możesz je również wykorzystać do segregacji odpadów, przeznaczając każdy z worków na inny rodzaj surowca. Trzy duże worki na stojaku to także potrójna pojemność, dzięki której nie zabraknie miejsca w koszu nawet przy dużej ilości śmieci na plenerowych imprezach, weselach, dyskotekach z bufetem czy podczas rodzinnych pikników na działce i imprez nastoletnich dzieci. Jeśli błyskawicznie musisz zapewnić miejsce na sporą ilość odpadów stojak na worki ze śmieciami może okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Wśród oferowanych przez nasz sklep produktów znajdziesz stelaże na każdą okazję i stosownie do każdych potrzeb. Do dyspozycji masz zarówno modele pojedyncze, przystosowane do montażu jednego worka o dużej pojemności, jak i zestawy podwójne i potrójne. Do segregacji wybierzesz wersje z kolorowymi pokrywami, a jeśli potrzebujesz większej pojemności śmietnika, sprawdzą się w tej roli również te jednokolorowe. Wygodnym rozwiązaniem do wnętrz są stelaże na kółkach, które możesz swobodnie przemieszczać. Do każdego stojaka możesz zamontować dowolny rodzaj worka bez względu na jego przypisywaną pojemność. To bardzo komfortowe i łatwe do szybkiego opróżnienia rozwiązanie problemu zagospodarowania dużej ilości śmieci.

Stelaże na worki do segregacji śmieci

Obecnie w Polsce jak i na świecie społeczeństwa bardzo mocno zaczęły dbać o środowisko, które ich otacza na codzień. Jedne kraje robią to bardziej zdecydowanie, a inne mniej. Jeśli chodzi o Polskę to naród musi jeszcze sporo się nauczyć od obcokrajowców. Dlaczego? Inne kraje mają inną kulturę, mentalność. W niniejszym artykule zostanie przedstawiony jeden ze sposobów na ochronę środowiska. Mianowicie chodzi o stelaże na worki na śmieci. Na dzień dzisiejszy są one bardzo popularne. A co za tym idzie coraz częściej stosowane. Gdzie można spotkać takie stelaże z workami? Najlepszym miejscem na takie rzeczy jest park, dworce centralne lub dworce autobusowe. Pewnie teraz sporo ludzi będzie się zastanawiało dlaczego. Dlatego, że to miejsca gdzie przebywa codziennie kilkaset ludzi.

Do czego służą te stelaże? Głównym celem tych stelaży na worki na śmieci była chęć nauczenia obywateli kraju segregacji śmieci. Ponadto weszła w życie ustawa tzn śmieciowa, której celem było skłonienie albo nawet zmuszenie ludzi do segregowania odpadów. Jak wyglądają takie pojemniki i z czego są wykonane? Stelaże są wykonane często ze stali nierdzewnej. Dlatego są lekkie i odporne na warunki atmosferyczne. W stelażu można umieścić trzy worki: na papier, szkło i plastik. Często są one przezroczyste, co niewątpliwie ułatwia sprawę. Dzięki temu jest możliwość podglądu ilości znajdujących się w nich śmieci. Zaletą takiego rozwiązania jest fakt, iż nie trzeba czyścić zbiorników na odpadki. Nie zajmuje tyle miejsca co tradycyjne kosze. Jeśli chodzi o kosze na śmieci to także wprowadzono je w różnych kolorach w celu segregacji śmieci. Jednak z tym jest problem bo są dość ciężkie i trzeba je myć jeśli należą tylko do jednej rodziny. Wiele osób jednak nie przejmuje się tym i idąc chodnikiem wyrzucają papierki gdzie tylko się da. Nie zdając sobie sprawy z tego, jak długo rozkłada się taki materiał. Jeśli natomiast ktoś wyrzuci butelki i do tego szklane do lasu to może być tragiczne w skutkach. Jakie tego będą skutki? Na pewno może być pożar, zwłaszcza takie sytuacje mają miejsce w lato.

Czy warto więc segregować śmieci i zainwestować w kosze na śmieci lub stelaże na worki? Oczywiście, że tak. Zmniejszy się zużycie surowców. Koszty wywozu śmieci będą mniejsze. Kolejną korzyścią stosowania takich rozwiązań jest fakt, iż firmy zajmujące się odpadkami pozyskują surowce wtórne z tych śmieci. Tworzą między innym papier albo różnego rodzaju pojemniki. Dlatego firmy tak bardzo zachęcają do zakupów. Nie tylko im się to opłaca, ponieważ ludzie też mieli by korzyści o których była mowa wcześniej. Nawet powstały różnego rodzaju spoty reklamowe na ten temat. Zatrudniając do reklam znane osoby, media chcą w ten sposób wypromować korzystanie ze stelaży na worki bądź kosze na śmieci. Dzięki takim sytuacjom powstaje trend. Rząd jednak inaczej próbuje z tym walczyć. Wprowadzają niższe rachunki, ale za niestosowanie się do zasad będą kary. Ile wynosi taka opłata za segregację odpadów? Najmniej 12 zł. Jest to i tak mniej niż za wywóz niesegregowanych. Dlatego tak ważny jest zakup omawianych w artykule przedmiotów.

Wózki na worki do segregacji odpadów

Segregowanie odpadów w większym gospodarstwie domowym, w którym produkuje się sporo śmieci kwalifikowanych do wtórnego przetworzenia wymaga zapewnienia im odpowiedniego miejsca do magazynowania. Jeśli w Twoim domu lub firmie istnieje taka potrzeba, możesz skorzystać z naszej oferty pojemników do segregacji śmieci. Ich niepodważalną zaletą jest wygoda użytkowania oraz efektowny design, który nie tylko będzie estetycznie prezentował się w otoczeniu Twojego domu lub firmy, ale nawet je nieco urozmaici dzięki swojej intensywnej kolorystyce i starannemu wykonaniu. Otrzymasz też dyskretne i praktyczne rozwiązanie problemu przechowywania śmieci.

Poza estetyką, nasze produkty są również praktyczne i funkcjonalne. Każdy pojemnik do segregowania śmieci posiada specjalne oznaczenie lub kolor, wyróżniający go wśród pozostałych. Proponowane przez nas modele są zaprojektowane w taki sposób, że możesz wybrać jednakowy komplet o takim samym designie i różnym przeznaczeniu. Dzięki temu zarówno Ty, jak i Twoi współpracownicy czy rodzina będą wiedzieć bez problemu, gdzie umieścić, jaki rodzaj surowca wtórnego. Problemem nie będzie również ich wywóz, a dostarczając śmieci w oznaczonych pojemnikach zmniejszysz swoje wydatki ponoszone na ich wywóz. Wybierając odpowiednią pojemność każdego z nich, dopasujesz zestaw do potrzeb własnego gospodarstwa czy firmy.

Proponujemy Ci pojemniki do segregacji odpadów wykonane z trwałego sztucznego tworzywa, które są lekkie i łatwe do przemieszczania. Dzięki temu nie będziesz zmagać się z problemem ich transportu, albo przemieszczenia, jeśli tego wymaga sytuacja. Na specjalne okazje zabezpieczysz swoje otoczenie specjalnymi modelami w formie worków na stojakach z pokrywą. Większość naszych modeli ma formę zamkniętą z otworem wrzutowym lub jest wyposażona w pokrywy, dlatego zgromadzone odpady nie będą roznoszone przez wiatr i zwierzęta. W kolekcji znajdziesz także modele do wnętrza budynku, większe do garażu, lokalu, firmy i mniejsze do kuchennych wnętrz, czyli wszędzie tam, gdzie gromadzisz i segregujesz śmieci.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl