Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl

Stojaki na worki do segregacja śmieci - Ceny i Opinie - Oferta Sklepu Smart Bin

Zapewnienie odpowiednich pojemników na śmieci w miejscach, w których nie możesz sobie pozwolić na wstawienie stałego kosza to sytuacja, w której znajdą zastosowanie specjalne stojaki przeznaczone do mocowania worków na śmieci. Zaletą takich stojaków jest możliwość ich złożenia i przechowywania w pomieszczeniu gospodarczym do czasu, kiedy będą potrzebne. To idealne rozwiązanie na potrzeby sezonowych porządków w ogrodzie, parku czy na placu zabaw, a także praktyczny pomysł na obsługę imprez plenerowych, sezonowych pikników i innych takich okazji, w których powstają setki zużytych kubeczków, jednorazowych talerzyków i serwetek.

Praktyczne i bardzo funkcjonalne stojaki na worki pozwolą Ci rozwiązać nawet najbardziej problematyczną sytuację, w której musisz zapewnić odpowiednie pojemniki. Dzięki trzem ramkom z pokrywami w różnych kolorach, możesz je również wykorzystać do segregacji odpadów, przeznaczając każdy z worków na inny rodzaj surowca. Trzy duże worki na stojaku to także potrójna pojemność, dzięki której nie zabraknie miejsca w koszu nawet przy dużej ilości śmieci na plenerowych imprezach, weselach, dyskotekach z bufetem czy podczas rodzinnych pikników na działce i imprez nastoletnich dzieci. Jeśli błyskawicznie musisz zapewnić miejsce na sporą ilość odpadów stojak na worki ze śmieciami może okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Wśród oferowanych przez nasz sklep produktów znajdziesz stelaże na każdą okazję i stosownie do każdych potrzeb. Do dyspozycji masz zarówno modele pojedyncze, przystosowane do montażu jednego worka o dużej pojemności, jak i zestawy podwójne i potrójne. Do segregacji wybierzesz wersje z kolorowymi pokrywami, a jeśli potrzebujesz większej pojemności śmietnika, sprawdzą się w tej roli również te jednokolorowe. Wygodnym rozwiązaniem do wnętrz są stelaże na kółkach, które możesz swobodnie przemieszczać. Do każdego stojaka możesz zamontować dowolny rodzaj worka bez względu na jego przypisywaną pojemność. To bardzo komfortowe i łatwe do szybkiego opróżnienia rozwiązanie problemu zagospodarowania dużej ilości śmieci.

Stelaże na worki do segregacji śmieci

Obecnie w Polsce jak i na świecie społeczeństwa bardzo mocno zaczęły dbać o środowisko, które ich otacza na codzień. Jedne kraje robią to bardziej zdecydowanie, a inne mniej. Jeśli chodzi o Polskę to naród musi jeszcze sporo się nauczyć od obcokrajowców. Dlaczego? Inne kraje mają inną kulturę, mentalność. W niniejszym artykule zostanie przedstawiony jeden ze sposobów na ochronę środowiska. Mianowicie chodzi o stelaże na worki na śmieci. Na dzień dzisiejszy są one bardzo popularne. A co za tym idzie coraz częściej stosowane. Gdzie można spotkać takie stelaże z workami? Najlepszym miejscem na takie rzeczy jest park, dworce centralne lub dworce autobusowe. Pewnie teraz sporo ludzi będzie się zastanawiało dlaczego. Dlatego, że to miejsca gdzie przebywa codziennie kilkaset ludzi.

Do czego służą te stelaże? Głównym celem tych stelaży na worki na śmieci była chęć nauczenia obywateli kraju segregacji śmieci. Ponadto weszła w życie ustawa tzn śmieciowa, której celem było skłonienie albo nawet zmuszenie ludzi do segregowania odpadów. Jak wyglądają takie pojemniki i z czego są wykonane? Stelaże są wykonane często ze stali nierdzewnej. Dlatego są lekkie i odporne na warunki atmosferyczne. W stelażu można umieścić trzy worki: na papier, szkło i plastik. Często są one przezroczyste, co niewątpliwie ułatwia sprawę. Dzięki temu jest możliwość podglądu ilości znajdujących się w nich śmieci. Zaletą takiego rozwiązania jest fakt, iż nie trzeba czyścić zbiorników na odpadki. Nie zajmuje tyle miejsca co tradycyjne kosze. Jeśli chodzi o kosze na śmieci to także wprowadzono je w różnych kolorach w celu segregacji śmieci. Jednak z tym jest problem bo są dość ciężkie i trzeba je myć jeśli należą tylko do jednej rodziny. Wiele osób jednak nie przejmuje się tym i idąc chodnikiem wyrzucają papierki gdzie tylko się da. Nie zdając sobie sprawy z tego, jak długo rozkłada się taki materiał. Jeśli natomiast ktoś wyrzuci butelki i do tego szklane do lasu to może być tragiczne w skutkach. Jakie tego będą skutki? Na pewno może być pożar, zwłaszcza takie sytuacje mają miejsce w lato.

Czy warto więc segregować śmieci i zainwestować w kosze na śmieci lub stelaże na worki? Oczywiście, że tak. Zmniejszy się zużycie surowców. Koszty wywozu śmieci będą mniejsze. Kolejną korzyścią stosowania takich rozwiązań jest fakt, iż firmy zajmujące się odpadkami pozyskują surowce wtórne z tych śmieci. Tworzą między innym papier albo różnego rodzaju pojemniki. Dlatego firmy tak bardzo zachęcają do zakupów. Nie tylko im się to opłaca, ponieważ ludzie też mieli by korzyści o których była mowa wcześniej. Nawet powstały różnego rodzaju spoty reklamowe na ten temat. Zatrudniając do reklam znane osoby, media chcą w ten sposób wypromować korzystanie ze stelaży na worki bądź kosze na śmieci. Dzięki takim sytuacjom powstaje trend. Rząd jednak inaczej próbuje z tym walczyć. Wprowadzają niższe rachunki, ale za niestosowanie się do zasad będą kary. Ile wynosi taka opłata za segregację odpadów? Najmniej 12 zł. Jest to i tak mniej niż za wywóz niesegregowanych. Dlatego tak ważny jest zakup omawianych w artykule przedmiotów.

Wózki na worki do segregacji odpadów

Segregowanie odpadów w większym gospodarstwie domowym, w którym produkuje się sporo śmieci kwalifikowanych do wtórnego przetworzenia wymaga zapewnienia im odpowiedniego miejsca do magazynowania. Jeśli w Twoim domu lub firmie istnieje taka potrzeba, możesz skorzystać z naszej oferty pojemników do segregacji śmieci. Ich niepodważalną zaletą jest wygoda użytkowania oraz efektowny design, który nie tylko będzie estetycznie prezentował się w otoczeniu Twojego domu lub firmy, ale nawet je nieco urozmaici dzięki swojej intensywnej kolorystyce i starannemu wykonaniu. Otrzymasz też dyskretne i praktyczne rozwiązanie problemu przechowywania śmieci.

Poza estetyką, nasze produkty są również praktyczne i funkcjonalne. Każdy pojemnik do segregowania śmieci posiada specjalne oznaczenie lub kolor, wyróżniający go wśród pozostałych. Proponowane przez nas modele są zaprojektowane w taki sposób, że możesz wybrać jednakowy komplet o takim samym designie i różnym przeznaczeniu. Dzięki temu zarówno Ty, jak i Twoi współpracownicy czy rodzina będą wiedzieć bez problemu, gdzie umieścić, jaki rodzaj surowca wtórnego. Problemem nie będzie również ich wywóz, a dostarczając śmieci w oznaczonych pojemnikach zmniejszysz swoje wydatki ponoszone na ich wywóz. Wybierając odpowiednią pojemność każdego z nich, dopasujesz zestaw do potrzeb własnego gospodarstwa czy firmy.

Proponujemy Ci pojemniki do segregacji odpadów wykonane z trwałego sztucznego tworzywa, które są lekkie i łatwe do przemieszczania. Dzięki temu nie będziesz zmagać się z problemem ich transportu, albo przemieszczenia, jeśli tego wymaga sytuacja. Na specjalne okazje zabezpieczysz swoje otoczenie specjalnymi modelami w formie worków na stojakach z pokrywą. Większość naszych modeli ma formę zamkniętą z otworem wrzutowym lub jest wyposażona w pokrywy, dlatego zgromadzone odpady nie będą roznoszone przez wiatr i zwierzęta. W kolekcji znajdziesz także modele do wnętrza budynku, większe do garażu, lokalu, firmy i mniejsze do kuchennych wnętrz, czyli wszędzie tam, gdzie gromadzisz i segregujesz śmieci.

GIMI nowa jakość na rynku stojaków na worki na śmieci

Wysoka jakość, wytrzymałość i użyteczność to cechy, którymi odznaczają się produkty marki Gimi. Gimi to włoski producent szeroko pojętych artykułów gospodarstwa domowego, który działa od początku lat 70-tych. Początkowo przedsiębiorstwo było tylko niewielką firmą rodzinną. Obecnie Gimi to międzynarodowa firma, której główna siedziba mieści się we włoskim mieście Monselica. Firma konsekwentnie inwestuje w nowe technologie, starając się oferować swoim klientom produkty w pełni odpowiadające ich wymaganiom. Dotyczy to zarówno suszarek do prania jak i stojaków na worki na śmieci, desek do prasowania oraz innych produktów.

Firma nie tylko stara się nieustannie doskonalić oferowane produkty, ale także od lat stawia na ekologiczne rozwiązania. To właśnie dlatego artykuły marki Gimi produkowane są z surowców, które można poddać stuprocentowemu recyklingowi. Chodzi tutaj o: stal, aluminium oraz żywicę syntetyczną. Zaangażowanie w ochronę środowiska jest powodem, dla którego firma Gimi otrzymała prestiżowy certyfikat ISO 14001.

Z myślą o wymagających klientach, zainteresowanych produktami najwyższej klasy, włączyliśmy artykuły marki Gimi do asortymentu naszego sklepu. Stojaki na worki na śmieci to rozwiązanie zalecane, gdy zależy nam na efektywnej segregacji śmieci bez ponoszenia kasztów związanych z zakupem dużych systemów koszy do segregacji. Oczywiście podobnie jak kosze do segregacji także i stojaki Gimi posiadają odpowiednio oznakowane pokrywy, dzięki którym można bez problemu sortować odpady. Stojaki Gimi mogą zastąpić pojemniki na śmieci o dość znacznych gabarytach – bez problemu można na nich zawiesić worki o pojemności 120 litrów (każdy).

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na stojaki Gimi? Przede wszystkim są one wyjątkowo stabilne. Dzięki metalowej podstawie i konstrukcji z metalowych prętów odznaczają się naprawdę wysoką wytrzymałością. Sprawdzą się zatem nie tylko wewnątrz budynków, ale także i na zewnątrz, również w miejscach często uczęszczanych i w trakcie imprez plenerowych. Każdy z segmentów posiada klapę, która po zamknięciu dokładnie zakrywa worek. Ponieważ stojaki zostały wyposażone w metalowe półki w dolnej części, worki nie znajdują się bezpośrednio na podłożu, a tym samym zmniejsza się ryzyko ich uszkodzenia. To jednak nie wszystko. O ile duże kosze na śmieci bywają dość nieporęczne, o tryle z przewozem stojaka na worki na śmieci Gimi na pewno nie będzie problemu. Jego waga to ok. 2 kg, zresztą stojak można złożyć.

Casbriko lider produkcji wózków i stelaży na śmieci

Casabriko to ceniony włoski producent różnego typu artykułów niezbędnych w gospodarstwie domowym. Firma istnieje już od roku 1972. Została założona przez braci Lorenzo i Giovanniego Bresciano. Początkowo przedsiębiorstwo specjalizowało się w produkcji siatki ogrodzeniowej. Szybko jednak firma zaczęła produkować również artykuły taki jak np.: wieszaki na ubrania, suszarki do bielizny, nawilżacze powietrza, ogrodowe suszarki do prania, deski do prasowania, a także funkcjonalne stojaki na worki na śmieci, które w wielu przypadkach mogą z powodzeniem zastąpić tradycyjne kosze do segregacji.

Wysoka jakość produktów, profesjonalna obsługa oraz stałe dążenie do udoskonalenia procesów produkcyjnych doprowadziły do tego, że produkty marki Casabriko szybko znalazły uznanie nie tylko we Włoszech, ale także i w innych krajach. Firma Casabriko wykorzystuje nowoczesne technologie, produkuje artykuły o ciekawym designie i w dodatku nieszkodliwe dla środowiska. W chwili obecnej włoski producent może zaproponować nam artykuły w kilku seriach: Briko Styendo, Briko Storo, Briko Salgo, Briko Casa oraz Briko Brillo. Wszystkie artykuły produkowane są w taki sposób, by były jak najbardziej przyjazne użytkownikowi. Nie jest zatem niczym zaskakującym, że marka Casabriko traktowana jest jak gwarancja najwyższej jakości i przystępnej ceny.

W naszym sklepie oferujemy stojaki na worki Casabriko, które są godnym polecenia rozwiązaniem, gdy chodzi o segregację odpadów. Dlaczego warto zdecydować się na stojaki na worki? Przede wszystkim są one znacznie tańsze niż standardowe pojemniki na odpady. Poza tym są stosunkowo lekkie i poręczne, co znaczy, że można je bez problemu przenieść we wskazane miejsce. Stojaki i wózki Casabriko to rozwiązanie, które można wykorzystać zarówno w budynkach jak i na zewnątrz, doskonale sprawdzą się w trakcie różnego typu imprez plenerowych.

Producent oferuje nam stojaki na pojedyncze worki lub większą ich ilość. To drugie wyjście zalecane jest w przypadku, gdy zależy nam na sortowaniu śmieci. Co prawda stelaże na śmieci nie mają takich oznaczeń jak standardowe kosze na śmieci, jednak wyposażono je w różnokolorowe pokrywy, zatem bez problemu można ustalić, do którego worka będziemy wrzucać, papier, plastik itd. Starannie wykończenie i funkcjonalność to niejedyne mocne strony produktów firmy Casabriko. Stojaki wyprodukowano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego (pokrywy) oraz rur ze stali, dlatego też nie zaszkodzą im nawet najbardziej niesprzyjające warunki pogodowe. Dostępne są modele z półką podtrzymującą worki z odpadami.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl