Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl

Koszopopielnice - sklep internetowy Smart Bin

Kosz z popielniczką to bardzo praktyczne rozwiązanie do takich miejsc, w których często przebywają osoby palące. Połączenie klasycznego pojemnika na odpady z umieszczoną na wierzchu specjalną misą z otworem pozwala na zaoszczędzenie miejsca i jednoczesne zapewnienie odpowiednich warunków palaczom. Wykorzystując taki model w firmowej palarni lub przed budynkiem, pozbędziesz się problemu z papierosami gaszonymi o ściany, podłogę czy elementy ogrodzenia, niszcząc w ten sposób ich powierzchnie i powodując zabrudzenia. Palacze, szczególnie w tych miejscach, w których spożywa się alkohol lub przebywa wiele godzin w ciągu dnia korzystają z przerwy na dymka wielokrotnie, a jeśli jest ich wielu, szkody mogą być znaczne.

Kosze na śmieci z popielnicą

Koszopopielnice to rozwiązanie idealne dla Ciebie, jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny lub salę weselną, albo w okresie letnim urządzasz piwne ogródki. Możesz też wykorzystać taką konstrukcję w swoim własnym ogrodzie, na tarasie lub patio lub po prostu na balkonie, gdzie wychodzą na papierosa domownicy i odwiedzający Cię goście. Nasze modele są przystosowane do użytku zewnętrznego, dlatego wytrzymają opady i zmienne temperatury, nie tracąc swojego efektownego wyglądu. Dzięki nim Twoi goście poczują się swobodnie, a Ty nie tylko dyskretnie wyznaczysz rejon, w którym można palić, ale też pozbędziesz się problemu z wszechobecnymi niedopałkami i zatkanymi kratkami ściekowymi.

Nasze modele to produkty bardzo estetyczne, nowoczesne w swoim designie, doskonale wykończone i bardzo praktyczne. Do wyboru masz zarówno piękny chromowany lub matowy kosz na śmieci z popielnicą ze stali nierdzewnej, idealny do nowoczesnego biura, bardzo trwały i nieulegający zmianom przez długie lata. Na balkon i do ogrodu możesz wybrać prostsze modele o wysokiej odporności na warunki atmosferyczne. Wszystkie produkty są bardzo wygodne w użytkowaniu i nie pozwalają na wysypywanie się zawartości. Wewnętrzny otwór popielnicy lub specjalna siateczka umożliwiają przesypywanie popiołu do wnętrza, dlatego pojemnik bardzo wolno ulega napełnieniu lub też opróżnia się samoczynnie.

Zewnętrzne popielniczki stojące

W Polsce jak i na całym świecie ludzie palą papierosy. Za granicą jednak społeczeństwo dba o środowisko. Robią to na wiele sposobów. Niestety w Polsce jeszcze narodowi brakuje chęci do dbania o otaczające go środowisko. Jednak już widać postępy. Przynajmniej w tych większych miastach typu Warszawa, Kraków, Wrocław. Na każdej ulicy można spotkać duże kosze na śmieci. I to od razu do segregacji. Niniejszy artykuł ma na celu przedstawienie po co jest kosz z popielniczką.

Jak było wyżej wspominiane ludzie palą i będą palić papierosy. Jednak wiele osób ma to gdzieś i rzucają pety gdzie im się tylko podoba. Dlatego wprowadzono tak zwane kosze z popielniczką. Często można je spotkać przy przystankach autobusowych lub peronach. Oczywiście jeśli nie ma zakazu palenia. Dlaczego to jest dobre? Na pewno takie kosze na śmieci mają pozytywne znaczenie. Ludzie, którzy skończyli palić mogą zgasić końcówkę papierosa w tej popielniczce i od razu wyrzucić. W lato takie rzucanie petów jest niebezpieczne. Pewnie teraz dużo osób zastanawia się dlaczego. Będąc w parku dana osoba rzuci niezgaszonego papierosa na trawę. A o pożar w tym momencie nie trudno. Tak samo jak ludzie rzucają niezgaszone pety do kosza. Już było wiele sytuacji gdy kosz ze śmieciami się zapalił. To także jest dość niebezpieczne. Zaletą koszopopielnicy jest fakt, iż jest wykonany z dobrej jakości materiałów. Mają metalowe wkłady, które można wyjąć w celu opróżnienia. Ponadto wprowadzenie takich koszy jest ważne po to, aby oddzielić popiół i niedopałków od materiałów łatwopalnych. O czym było wspomniane już wcześniej. Taki kosz z popielniczką jest także dobrym rozwiązaniem do palarni w firmach. Nie trzeba wyjmować worków. Opróżnia się cały kosz. Koszopopielnic można znaleźć w różnych kolorach rozmiarach oraz z różnych materiałów. Nadają się one zarówno na wewnątrz jak i npopielniczką. Wiele osób na pewno zastanawia się po co takie kosze. To jest ułatwienie i jest bardziej ekonomiczne. Dlatego teraz wiele firm jak i sklepów ma do zaoferowania w swoim asortymencie koszopopielnice. Jednak można kupić je w sklepach typu Castorama. Innym miejscem, gdzie można znaleźć tego typu przedmiot jest internet, przeważnie chodzi o stronę Allegro.

Czy warto zatem zainwestować w takie kosze z popielniczką? Oczywiście. Szczególnie polecamy jest do palarni bądź miejsc publicznych. Jest on bardziej ekologiczny i ekonomiczny, ponieważ pozwala segregować odpadki. Ponadto jest bezpieczne, bo nie grozi to żadnymi pożarami. Może nie jest, aż taki tani. Jednak jeśli wybierze się metalowe koszopopielnice można mieć pewność, że będą bardzo wytrzymałe i długo posłużą. Czyli to inwestycja na co najmniej kilka lat. Nie we wszystkich miastach znajdują się te kosze. Może dlatego, iż nie są one popularne w Polsce tak jak za granicą. Dlatego polskie społeczeństwo powinno się uczyć od obcokrajowców. Oni mają inne podejście do ochrony środowiska. Bardziej sobie cenią otoczenie, w którym żyją. Mają inną mentalność i kulturę. Dlatego bardzo polecane są kosze z popielniczką.

Popielnice stojące polskiego producenta ALDA

Alda to marka, która na krajowym rynku obecna jest już od roku 1978. Założona w Sosnowcu firma od samego początku swej działalności specjalizowała się w szeroko pojętych artykułach gospodarstwa domowego. Początkowo firma produkowała artykuły aluminiowe, z czasem zaczęła także oferować produkty wykonane ze stali nierdzewnej np. koszopopielnice. Z reguły marka kojarzona jest z czajnikami elektrycznymi, jednakże warto zaznaczyć, że Alda to również producent koszy na śmieci wewnętrznych oraz zewnętrznych. Od 1998 roku firma wykonuje kosze na śmieci zarówno dla gospodarstw domowych jak i wykorzystywane w miejscach publicznych np. kosze na śmieci z popielniczkami.

Firma stara się oferować swoim klientom produkty, które można użytkować przez wiele lat i które są przyjazne środowisku. Od dłuższego czasu firma Alda zaangażowana jest w projekt „Czysty Świat”, który zainicjowany został przez Fundację Stary Las. W trosce o środowisko naturalne firma rozszerzyła niedawno swoja ofertę o specjalne kosze na śmieci z popielnicą nadające się do recyklingu.

W tej chwili produkty marki Alda cieszą się popularnością nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach. Firma wysyła swoje produkty m.in.: do Wielkiej Brytanii, Holandii, Arabii Saudyjskiej, Estonii, Rosji, a także na Litwę oraz Estonię.

Produkując pojemniki na odpady, firma bazuje nieodmiennie na najnowszych technologiach. Doświadczony team specjalistów oraz zaawansowane rozwiązania logistyczne pozwalają na oferowanie coraz bardziej funkcjonalnych rozwiązań. Firma specjalizuje się w produkcji seryjnych koszy na śmieci, jednak możliwa jest także realizacja zleceń indywidualnych na podstawie dokumentacji opracowanej przez zamawiającego. Przedsiębiorstwo oferuje nie tylko zaawansowane doradztwo techniczne, ale także wyprodukowanie pojemników na odpady o nietypowych gabarytach. Z racji tego, że firma Alda wykorzystuje innowacyjne technologie tłoczenia, spawania, polerowania i wreszcie lakierowanie proszkowego, zamawiający mogą zawsze liczyć na najwyższą jakość artykułów tego producenta. Warto podkreślić, że produkty Alda mają wszystkie niezbędne atesty PZH, ponadto otrzymały pozytywną opinię Centrum Naukowo Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej.

Oferowane przez firmę Alda kosze na śmieci z popielniczką stanowią unikalne połączenie nowoczesnego designu z wysoką funkcjonalnością. Firma dokłada starań, aby stale udoskonalać swoje produkty, zwiększać ich użyteczność. Na chwilę obecną asortyment przedsiębiorstwa obejmuje: standardowe kosze na śmieci (w tym także popularne kubły ze stali), kosze uchylne różnej wielkości, kosze pedałowe (zarówno okrągłe jak i owalne) oraz cieszące się coraz większą popularnością kosze do segregacji i sortowania śmieci. Dostępne są ponadto kosze uliczne z popielnicą i parkowe.

Dlaczego pojemniki na odpady z popielnicami marki Alda są dobrym wyborem? Przede wszystkim wyróżniają się one swoją funkcjonalnością. Ponieważ producent oferuje nam kosze w różnych rozmiarach (od zaledwie kilkulitrowych po pojemniki o pojemności nawet kilkudziesięciu litrów), można wśród nich bez problemu znaleźć takie, które będą w pełni odpowiadać naszym potrzebom. Atutem produktów Alda jest ich przystępna cena, która idzie w parze z najwyższą jakością. Wszystkie pojemniki na odpady proponowane przez sosnowieckiego producenta są bardzo stabilne, często mają także specjalne antypoślizgowe wykończenia. To jednak nie wszystko. Wiele modeli zostało wyposażonych w uchwyty, z pomocą których łatwo można przestawić pojemnik.
Istotnym elementem oferty Alda są kosze do segregacji odpadów. Klienci mogą zdecydować się na jedną z dwóch linii: Eko Prestige (pojemniki ze stali nierdzewnej) oraz Eko (pojemniki lakierowane). Również i w tym przypadku producent gwarantuje nam estetykę i dużą wytrzymałość swoich produktów – zarówno kosze do segregacji z serii Eko, jak i Eko Prestige można z powodzeniem stosować nie tylko wewnątrz budynków, ale także i na zewnątrz. Kosze do segregacji z popielniczką Alda to rozwiązanie idealne, gdy chodzi o sortowanie szkła, metalu, papieru, plastiku itd. Elegancki wygląd i wyraźne oznakowanie pojemników Eko i Eko Prestige pozwalają na ich wszechstronne wykorzystanie. Producent oferuje systemy koszy do segregacji w różnych rozmiarach, zatem bez problemu można znaleźć pojemniki na odpady, które zmieszczą się również w naszej kuchni.

Pojemniki na odpady Alda z pewnością sprawdzą się w nowoczesnych gospodarstwach domowych. Szeroka gama modeli i kolorów pozwoli na dobranie odpowiedniego kosza, który będzie pasował do wnętrza kuchni lub łazienki. Wiele z proponowanych koszy posiada systemy ułatwiające zamocowanie worka wewnątrz. Ze względu na fakt, że producent wykorzystuje jedynie najwyższej jakości stal nierdzewną, pojemniki na odpady Alda sprawdzą się także w lokalach gastronomicznych, hotelach, biurowcach oraz toaletach publicznych.

Obecnie kosze z popielnicą na śmieci Alda dostępne są również w naszym sklepie. Rozwiązanie to polecamy przede wszystkim osobom szukających komfortowych w użyciu, wytrzymałych – po prostu uniwersalnych pojemników na odpady w korzystnej cenie. Wszystkie kosze Alda zostały dokładnie przetestowane pod kątem łatwości użytkowania.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl