Witaj w sklepie Koszenaśmieci.pl! Potrzebujesz pomocy? tel.: 71 757 58 30 e-mail: sklep@koszenasmieci.pl

  • promocja
  • promocja
Koszopopielnica 17L - Kosz z Popielniczką Metalowy Mat HiG Koszopopielnica 17L - Kosz z Popielniczką Metalowy Mat HiG
Dystrybutor: HiG
Cena: 146,37 zł 186,37 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Koszopopielnica 50 l Koszopopielnica 50 l
Dystrybutor: JOFEL
Cena: 1 660,50 zł
Koszopopielnica metalowa 20 l (czarna) Koszopopielnica metalowa 20 l (czarna)
Dystrybutor: JOFEL
Cena: 232,47 zł
szt.
zobacz więcej
Koszopopielnica metalowa 30 l (grafit) Koszopopielnica metalowa 30 l (grafit)
Dystrybutor: JOFEL
Cena: 298,00 zł
szt.
zobacz więcej
Koszopopielnica zewnętrzna 40 l Koszopopielnica zewnętrzna 40 l Koszopopielnica zewnętrzna 40 l
Dystrybutor: JOFEL
Cena: 563,50 zł
szt.
zobacz więcej

Koszopopielnice - sklep internetowy Smart Bin

Kosz z popielniczką to bardzo praktyczne rozwiązanie do takich miejsc, w których często przebywają osoby palące. Połączenie klasycznego pojemnika na odpady z umieszczoną na wierzchu specjalną misą z otworem pozwala na zaoszczędzenie miejsca i jednoczesne zapewnienie odpowiednich warunków palaczom. Wykorzystując taki model w firmowej palarni lub przed budynkiem, pozbędziesz się problemu z papierosami gaszonymi o ściany, podłogę czy elementy ogrodzenia, niszcząc w ten sposób ich powierzchnie i powodując zabrudzenia. Palacze, szczególnie w tych miejscach, w których spożywa się alkohol lub przebywa wiele godzin w ciągu dnia korzystają z przerwy na dymka wielokrotnie, a jeśli jest ich wielu, szkody mogą być znaczne.

Kosze na śmieci z popielnicą

Koszopopielnice to rozwiązanie idealne dla Ciebie, jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny lub salę weselną, albo w okresie letnim urządzasz piwne ogródki. Możesz też wykorzystać taką konstrukcję w swoim własnym ogrodzie, na tarasie lub patio lub po prostu na balkonie, gdzie wychodzą na papierosa domownicy i odwiedzający Cię goście. Nasze modele są przystosowane do użytku zewnętrznego, dlatego wytrzymają opady i zmienne temperatury, nie tracąc swojego efektownego wyglądu. Dzięki nim Twoi goście poczują się swobodnie, a Ty nie tylko dyskretnie wyznaczysz rejon, w którym można palić, ale też pozbędziesz się problemu z wszechobecnymi niedopałkami i zatkanymi kratkami ściekowymi.

Nasze modele to produkty bardzo estetyczne, nowoczesne w swoim designie, doskonale wykończone i bardzo praktyczne. Do wyboru masz zarówno piękny chromowany lub matowy kosz na śmieci z popielnicą ze stali nierdzewnej, idealny do nowoczesnego biura, bardzo trwały i nieulegający zmianom przez długie lata. Na balkon i do ogrodu możesz wybrać prostsze modele o wysokiej odporności na warunki atmosferyczne. Wszystkie produkty są bardzo wygodne w użytkowaniu i nie pozwalają na wysypywanie się zawartości. Wewnętrzny otwór popielnicy lub specjalna siateczka umożliwiają przesypywanie popiołu do wnętrza, dlatego pojemnik bardzo wolno ulega napełnieniu lub też opróżnia się samoczynnie.

Zewnętrzne popielniczki stojące

W Polsce jak i na całym świecie ludzie palą papierosy. Za granicą jednak społeczeństwo dba o środowisko. Robią to na wiele sposobów. Niestety w Polsce jeszcze narodowi brakuje chęci do dbania o otaczające go środowisko. Jednak już widać postępy. Przynajmniej w tych większych miastach typu Warszawa, Kraków, Wrocław. Na każdej ulicy można spotkać duże kosze na śmieci. I to od razu do segregacji. Niniejszy artykuł ma na celu przedstawienie po co jest kosz z popielniczką.

Jak było wyżej wspominiane ludzie palą i będą palić papierosy. Jednak wiele osób ma to gdzieś i rzucają pety gdzie im się tylko podoba. Dlatego wprowadzono tak zwane kosze z popielniczką. Często można je spotkać przy przystankach autobusowych lub peronach. Oczywiście jeśli nie ma zakazu palenia. Dlaczego to jest dobre? Na pewno takie kosze na śmieci mają pozytywne znaczenie. Ludzie, którzy skończyli palić mogą zgasić końcówkę papierosa w tej popielniczce i od razu wyrzucić. W lato takie rzucanie petów jest niebezpieczne. Pewnie teraz dużo osób zastanawia się dlaczego. Będąc w parku dana osoba rzuci niezgaszonego papierosa na trawę. A o pożar w tym momencie nie trudno. Tak samo jak ludzie rzucają niezgaszone pety do kosza. Już było wiele sytuacji gdy kosz ze śmieciami się zapalił. To także jest dość niebezpieczne. Zaletą koszopopielnicy jest fakt, iż jest wykonany z dobrej jakości materiałów. Mają metalowe wkłady, które można wyjąć w celu opróżnienia. Ponadto wprowadzenie takich koszy jest ważne po to, aby oddzielić popiół i niedopałków od materiałów łatwopalnych. O czym było wspomniane już wcześniej. Taki kosz z popielniczką jest także dobrym rozwiązaniem do palarni w firmach. Nie trzeba wyjmować worków. Opróżnia się cały kosz. Koszopopielnic można znaleźć w różnych kolorach rozmiarach oraz z różnych materiałów. Nadają się one zarówno na wewnątrz jak i npopielniczką. Wiele osób na pewno zastanawia się po co takie kosze. To jest ułatwienie i jest bardziej ekonomiczne. Dlatego teraz wiele firm jak i sklepów ma do zaoferowania w swoim asortymencie koszopopielnice. Jednak można kupić je w sklepach typu Castorama. Innym miejscem, gdzie można znaleźć tego typu przedmiot jest internet, przeważnie chodzi o stronę Allegro.

Czy warto zatem zainwestować w takie kosze z popielniczką? Oczywiście. Szczególnie polecamy jest do palarni bądź miejsc publicznych. Jest on bardziej ekologiczny i ekonomiczny, ponieważ pozwala segregować odpadki. Ponadto jest bezpieczne, bo nie grozi to żadnymi pożarami. Może nie jest, aż taki tani. Jednak jeśli wybierze się metalowe koszopopielnice można mieć pewność, że będą bardzo wytrzymałe i długo posłużą. Czyli to inwestycja na co najmniej kilka lat. Nie we wszystkich miastach znajdują się te kosze. Może dlatego, iż nie są one popularne w Polsce tak jak za granicą. Dlatego polskie społeczeństwo powinno się uczyć od obcokrajowców. Oni mają inne podejście do ochrony środowiska. Bardziej sobie cenią otoczenie, w którym żyją. Mają inną mentalność i kulturę. Dlatego bardzo polecane są kosze z popielniczką.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl