Witaj w sklepie Koszenaśmieci.pl! Potrzebujesz pomocy? tel.: 71 757 58 30 e-mail: sklep@koszenasmieci.pl

Segregowanie odpadów to nie tylko konieczność, narzucona przepisami mieszkaniowymi, ale również społeczny obowiązek. Dzięki oddzielaniu surowców wtórnych nie tylko mniej zanieczyszczamy środowisko, ale też obniżają się koszty produkcji wielu wyrobów powstających z odzyskanych materiałów. Z pomocą naszych koszy segregowanie odpadów w Twoim domu czy firmie nie będzie już żadnym problemem, bowiem wybierzesz takie pojemniki, które najlepiej dopasujesz do przeznaczonego im miejsca nawet w pomieszczeniach o małej powierzchni. Kolorowe pokrywki lub oznaczenia pozwolą Ci zawsze wybrać odpowiedni pojemnik na wyrzucane śmieci.

Nasze kosze do segregacji to zarówno pojedyncze wąskie pojemniki, które dzięki swoim kształtom mogą być doskonale dopasowane do wnętrza szafki czy szuflady. To również całe zestawy składające się z zewnętrznego wiadra i odpowiednio wkomponowanych wkładów, umożliwiających oddzielanie papieru, metalu czy szkła od resztek pochodzenia organicznego. Jeśli w Twoim domu czy firmie produkuje się więcej odpadów do dyspozycji masz też duże, pojemne kosze z pokrywami, wykonane z tworzywa w intensywnych i rozpoznawalnych barwach. Dodatkowe oznaczenia czy napisy pomogą Twoim pracownikom rozpoznać przeznaczenie każdego z nich, a Ty pozbędziesz się problemu z opłatami za segregację.

Każdy kosz do segregowania śmieci, jaki znajdziesz w naszym sklepie jest wykonany z zastosowaniem najwyższych standardów produkcyjnych, z dobrej jakości materiałów, które zapewniają mu trwałość. Nawet te duże, firmowe modele są estetyczne i ciekawe kolorystycznie, dlatego nie musisz obawiać się, że będą szpecić wnętrze. Z powodzeniem wstawisz je do biurowego korytarza, gdzie będą efektownym i zarazem bardzo praktycznym dodatkiem. W warunkach domowych małe plastikowe kosze z pokrywą bez problemu opróżnisz i w razie potrzeby umyjesz zawsze zachowując higienę w miejscu ich przechowywania. Zróżnicowana pojemność zapewni Ci też zawsze odpowiednią ilość miejsca do potrzeb Twoich, Twojej rodziny czy współpracowników.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl