Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl

Śmieci w pokoju dziecinnym, w przedszkolu, świetlicy i innych takich miejscach muszą znaleźć swoje miejsce, zapewniając czystość w pomieszczeniu, a przy okazji kształtując odpowiednie nawyki. Wybierając kosz dla dziecka, możesz kierować się jego designem, dobierając model z motywem ulubionego bohatera filmowego, kreskówki czy po prostu barwny dziecięcy wzór. Kolorowe pojemniki nie tylko dodatkowo ozdobią pomieszczenie, ale też będą zachętą do wrzucania śmieci zamiast składania ich na biurku czy w szufladzie. Oferujemy Ci takie kolorowe kosze idealne do dziecięcego świata, w którym spędza najwięcej czasu każdego dnia.

Kosze dla dzieci - wybierz ulubioną postać z bajki

Nasze kosze na śmieci dla dzieci to szeroka gama wzorów, wśród których możesz wybierać model odpowiedni do swoich potrzeb. Lekkie kolorowe pojemniki znajdziesz w wielu rozmiarach, zarówno do pokoju Twojej pociechy, jak i do prywatnego przedszkola czy świetlicy, jeśli ją prowadzisz. Dla dziecka w nieco starszym wieku dopasujesz wygodny pojemnik z wahadłową pokrywą, dzięki której zawartość kosza nie będzie widoczna. Dla malucha wybierz jeden z mniejszych kolorowych pojemników bez pokrywy, okrągłych lub czworokątnych zależnie od tego gdzie planujesz go ustawić i jakim miejscem dysponujesz. Do wyboru masz też designerskie modele, które z pewnością przyciągną uwagę dziecka.

Bezpieczny kosz na śmieci dla Twojego dziecka

Nasze kosze dla dzieci to produkty wykonane z lekkich tworzyw sztucznych o wysokiej trwałości, atestowane, czyli bezpieczne dla dzieci. Dzięki nim szybko nauczysz malucha utrzymywania porządku we wnętrzu, pokażesz, jak opróżniać zawartość i bez problemu umyjesz wnętrze w razie potrzeby. Twoje dziecko zyska pożyteczny nawyk, a dzięki utrzymywaniu w czystości pokoju nie będzie też narażone na drobnoustroje i alergeny. Wybierając kosz do przedszkola lub świetlicy, zachęcisz dzieci do wyrzucania śmieci i pozbędziesz się problemu z późniejszym sprzątaniem. Kolorowe kosze są nie tylko bardzo praktyczne, ale dopasują się do barwnej aranżacji wnętrza i będą jego ozdobą, dzięki czemu zawsze pozostają pod ręka bez potrzeby chowania za meblami czy szafce.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl