Witaj w sklepie Koszenaśmieci.pl! Potrzebujesz pomocy? tel.: 71 757 58 30 e-mail: sklep@koszenasmieci.pl

Kosze na śmieci do biura

Kosz na śmieci 5l metalowy matowy HiG Kosz na śmieci 5l metalowy matowy HiG
Dystrybutor: HiG
Cena: 30,75 zł
szt.
zobacz więcej
Kosz na śmieci 14l metalowy matowy HiG Kosz na śmieci 14l metalowy matowy HiG
Dystrybutor: HiG
Cena: 56,58 zł
szt.
zobacz więcej
Kosz na śmieci 20l metalowy matowy HiG Kosz na śmieci 20l metalowy matowy HiG
Dystrybutor: HiG
Cena: 91,02 zł
szt.
zobacz więcej
Kosz na śmieci 30l metalowy matowy HiG Kosz na śmieci 30l metalowy matowy HiG
Dystrybutor: HiG
Cena: 130,38 zł
szt.
zobacz więcej
Kosz na śmieci 40l metalowy połysk HiG Kosz na śmieci 40l metalowy połysk HiG
Dystrybutor: HiG
Cena: 157,44 zł
szt.
zobacz więcej

Kosze na śmieci do biura - sklep internetowy Smart Bin

Biuro jest miejscem, w którym spędzasz wiele godzin każdego dnia, dzieląc je z innymi współpracownikami. Kosze na śmieci są w nim niezbędne z uwagi na sporą ilość papierowych odpadów, pojawiających się w wyniku wykonywania obowiązków zawodowych, ale również i tych bardziej tradycyjnych, jak chociażby opakowania po przynoszonym jedzeniu. W biurze przebywa wiele osób, które nie zawsze traktują miejsce pracy tak samo jak dom. Dlatego jeśli chcesz zachować w nim wysoki poziom estetyki, pomogą Ci w tym funkcjonalne kosze na śmieci. Umieszczone pod ręką, w odpowiednich miejscach skłonią każdego potrzebującego do skorzystania z pojemnika.

Biurowe pojemniki na śmieci z naszej oferty

Nasze kosze na śmieci do biura to wiele ciekawych, nowoczesnych i bardzo efektownych modeli, które doskonale wkomponują się w firmową przestrzeń, nie sprawiając wrażenia mało estetycznego miejsca, pełnego jeszcze mniej estetycznych odpadów. Z uwagi na charakter biurowych śmieci do wyboru masz zarówno przeznaczone na papier otwarte modele z siatki, jak i kosze zamykane z pokrywą uchylną lub otwieraną przy pomocy nożnego pedału. W kolekcji znajdziesz pojemniki otwarte i zamknięte, z tworzyw sztucznych i eleganckie metalowe o różnych pojemnościach, które dopasujesz do własnych potrzeb. Wybierając nasz biurowy kosz na śmieci sprawisz, że Twoje miejsce pracy będzie czyste i estetyczne, a dzięki nowoczesnym modelom o wyszukanej, starannie dopracowanej formie zyskasz efektowny element biurowego wyposażenia.

Decydując się na jeden z naszych koszy do swojego biura, otrzymujesz zarówno wysoką jakość produktów, jak i wyjątkową staranność wykonania oraz funkcjonalność. W miejscach publicznych, firmowych korytarzach wykorzystasz duże zamykane pojemniki, dzięki którym nie będzie problemem ich szybkie zapełnianie. Do dyspozycji masz również kosze z popielnicami, jeśli w Twoim miejscu pracy dopuszczalne są palarnie. Pod biurkiem lub w jego sąsiedztwie ustawisz lekki kosz na papiery - wyjątkowo dekoracyjny, elegancko wkomponowujący się w nowoczesny wystrój. Dzięki niemu zachowasz porządek na biurku, a wykorzystane, zbędne papiery znajdą swoje odpowiednie miejsce.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl