Witaj w sklepie Koszenaśmieci.pl! Potrzebujesz pomocy? tel.: 71 757 58 30 e-mail: sklep@koszenasmieci.pl

Pojemniki na śmieci 120l, 240l

Pojemniki na śmieci to niezbędny element wyposażenia każdego miejsca, w którym przebywają ludzie. Nie zawsze jednak zdaje egzamin mały kosz na śmieci, jaki wstawiasz do kuchennej szafki czy łazienki. Jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny, produkujesz asortyment w zakładzie rzemieślniczym lub po prostu masz duży dom z liczną rodziną, z pewnością potrzebujesz większych koszy. Na takie okazje proponujemy Ci pojemniki na odpady o pojemności kilkuset litrów, w których nie tylko zmieścisz wiele kuchennych wiaderek śmieci, ale też nie staniesz przed koniecznością ich codziennego opróżniania. Pojemniki wykonane z trwałego tworzywa sztucznego są nie tylko duże i praktyczne, ale też lekkie, wygodne i efektowne.

Jedną z zalet pojemników na odpady o dużych gabarytach jest wyposażenie ich w system kółek, dzięki czemu przemieszczanie ciężarów kilkuset kilogramów nie będzie problemem dla ekipy sprzątającej. Jeśli Twoje potrzeby wymagają naprawdę pojemnego kosza, możesz wybrać modele o pojemności przekraczającej 1000 litrów, sprawdzające się szczególnie w takich miejscach, w których gromadzi się odpady nieulegające psuciu. Pojemniki o znacznej pojemności wykorzystasz też na terenie własnego gospodarstwa domowego, przeznaczając je na gromadzenie śmieci wynoszonych z domowych koszy. Wszystkie nasze pojemniki wykonane są metodą wtryskową i wykazują wysoką odporność na słońce, zmienne temperatury i chemikalia.

Pojemniki na odpady 240l, 120l

Korzystając z naszych pojemników na odpady, otrzymujesz produkt wysokiej jakości, z gwarancją jego użytkowania przez wiele lat. Zapewnisz sobie miejsce na zbiorcze gromadzenie śmieci w estetycznym kontenerze z wygodną pokrywą, która możesz ustawić w trzech różnych pozycjach. Szczelne zamknięcie uniemożliwi dostawanie się do śmieci zwierząt i ptaków, a także ich zamoczenie podczas deszczu czy rozwiewanie przez wiatr. Pokrywy posiadają specjalne blokady zapewniające bezpieczeństwo Twoim dzieciom. Pojemniki są ciche w obsłudze, więc nie obudzisz się, kiedy zabierze je wcześnie rano firma wywozowa. Szeroki wachlarz pojemności to również możliwość dopasowania do potrzeb oraz dostępnego miejsca.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl