Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl

Pojemniki na śmieci 120l, 240l

Pojemniki na śmieci 120 litrów to niezbędny element wyposażenia każdego miejsca, w którym przebywają ludzie. Nie zawsze jednak zdaje egzamin mały kosz na śmieci, jaki wstawiasz do kuchennej szafki czy łazienki. Jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny, produkujesz asortyment w zakładzie rzemieślniczym lub po prostu masz duży dom z liczną rodziną, z pewnością potrzebujesz większych koszy np. 240 litrowych. Na takie okazje proponujemy Ci pojemniki na odpady o pojemności kilkuset litrów - 100l, 120l, 240l a nawet 360l, w których nie tylko zmieścisz wiele kuchennych wiaderek śmieci, ale też nie staniesz przed koniecznością ich codziennego opróżniania. Pojemniki wykonane z trwałego tworzywa sztucznego są nie tylko duże i praktyczne, ale też lekkie, wygodne i efektowne.

Jedną z zalet pojemników na odpady o dużych gabarytach 120l i 240l jest wyposażenie ich w system kółek, dzięki czemu przemieszczanie ciężarów kilkuset kilogramów nie będzie problemem dla ekipy sprzątającej. Jeśli Twoje potrzeby wymagają naprawdę pojemnego kosza, możesz wybrać modele o pojemności przekraczającej 1000 litrów, sprawdzające się szczególnie w takich miejscach, w których gromadzi się odpady nieulegające psuciu. Pojemniki o znacznej pojemności wykorzystasz też na terenie własnego gospodarstwa domowego, przeznaczając je na gromadzenie śmieci wynoszonych z domowych koszy. Wszystkie nasze pojemniki wykonane są metodą wtryskową i wykazują wysoką odporność na słońce, zmienne temperatury i chemikalia.

Kubły na śmieci 240l, 120l

Korzystając z naszych koszów na odpady 120l i 240l, otrzymujesz produkt wysokiej jakości, z gwarancją jego użytkowania przez wiele lat. Zapewnisz sobie miejsce na zbiorcze gromadzenie śmieci w estetycznym kontenerze z wygodną pokrywą, która możesz ustawić w trzech różnych pozycjach. Szczelne zamknięcie uniemożliwi dostawanie się do śmieci zwierząt i ptaków, a także ich zamoczenie podczas deszczu czy rozwiewanie przez wiatr. Pokrywy posiadają specjalne blokady zapewniające bezpieczeństwo Twoim dzieciom. Pojemniki są ciche w obsłudze, więc nie obudzisz się, kiedy zabierze je wcześnie rano firma wywozowa. Szeroki wachlarz pojemności to również możliwość dopasowania do potrzeb oraz dostępnego miejsca.

Kontenery na śmieci Weber

Niemiecka firma Weber to jeden z najbardziej cenionych w branży producentów pojemników na odpady komunalne. Oferta firmy obejmuje wysokiej klasy wytrzymałe kosze uliczne, kosze do segregacji, kontenery na odpady komunalne itd. Oferta firmy obejmuje pojemniki na odpady w różnych rozmiarach, od tych najmniejszych, zaledwie 10-litrowych , przez kilkudziesięcio- i kilkusetlitrowe aż po duże kontenery o pojemności 1100 litrów.

Firma Weber została utworzona w 1969 roku jako Abfallbehälter&Container Weber GmbH & Co.KG. W początkowych latach swojej działalności przedsiębiorstwo zaopatrywało głównie przemysł motoryzacyjny. Stopniowo firma zaczęła poszerzać zakres swojej produkcji. W chwili obcej wytwarza kontenery na odpady, które kupowane są zarówno przez prywatnych klientów jak i przez instytucje publiczne przez firmy specjalizujące się w wywozie nieczystości. Kontenery na śmieci marki Weber odznaczają się najwyższą jakością, co wynika z praktycznego wykorzystania nowoczesnych urządzeń, precyzji wykonania oraz wnikliwej kontroli jakości.
Wszystkie pojemniki marki Weber wykonuje się w fabryce w Haan przy użyciu metody wtryskowej (zgodnie z normą DIN 30740 / EN 840). Standardowo wykorzystywanym surowcem jest PE-HD (polietylen o dużej gęstości). Oczywiście wykorzystywany w procesie produkcji surowiec posiada wszystkie wymagane certyfikaty. Kosze na śmieci wykonane z PE-HD są odporne na działanie środków chemicznych, zimno oraz nagrzewanie. Standardowo produkowane są pojemniki na odpady szare, zielone, niemieckie i brązowe. Możliwe jest jednak wyprodukowanie pojemnika w kolorach specjalnych (m.in. grafitowym, żółtym, pomarańczowym, białym i czerwonym).

Kosze do segregacji oraz kontenery na odpady 100l marki Weber wykonywane są zawsze z nowego surowca. Warto zaznaczyć, że bez problemu mogą zostać opróżnione w systemie grzebieniowym. W przypadku zestawów kołowych zawsze montowane jest wytrzymałe ogumienie. Oś kołowa wykonana jest z wytrzymałej stali ocynkowanej. Kosze do segregacji 120l i kontenery 240l zaprojektowano w taki sposób, by możliwe było pomieszczenie nośników danych. Na koszach można wytłoczyć dowolne oznakowania.

Wszystkie produkty marki Weber mają znak gwarancji akustycznej CE, co oznacza, że w pełni odpowiadają unijnym normom dotyczącym ochrony przed hałasem. Wykonane z PE-HD pojemniki na odpady można zaraz po okresie gwarancji poddać recyklingowi.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją pojemników na odpady oraz kontenerów Weber w naszym sklepie internetowym. Kupując kosze na śmieci Weber, stawiasz na sprawdzone rozwiązania, które są nie tylko funkcjonalne, ale także przyjazne środowisku. Pojemniki z polietylenu idealnie nadają się do stosowania na zewnątrz, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl