Witaj w sklepie Koszenaśmieci.pl! Potrzebujesz pomocy? tel.: 71 757 58 30 e-mail: sklep@koszenasmieci.pl

  • promocja
  • promocja
Koszopopielnica 17L - Kosz z Popielniczką Metalowy Mat HiG Koszopopielnica 17L - Kosz z Popielniczką Metalowy Mat HiG
Dystrybutor: HiG
Cena: 146,37 zł 186,37 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Koszopopielnica 50 l Koszopopielnica 50 l
Dystrybutor: JOFEL
Cena: 1 660,50 zł
Koszopopielnica metalowa 20 l (czarna) Koszopopielnica metalowa 20 l (czarna)
Dystrybutor: JOFEL
Cena: 232,47 zł
szt.
zobacz więcej
Koszopopielnica metalowa 30 l (grafit) Koszopopielnica metalowa 30 l (grafit)
Dystrybutor: JOFEL
Cena: 298,00 zł
szt.
zobacz więcej
Koszopopielnica zewnętrzna 40 l Koszopopielnica zewnętrzna 40 l Koszopopielnica zewnętrzna 40 l
Dystrybutor: JOFEL
Cena: 563,50 zł
szt.
zobacz więcej

Posiadanie domu jednorodzinnego, prowadzenie restauracji, pensjonatu czy pubu ze stolikami na wolnym powietrzu wiąże się z obowiązkiem zadbania i otoczenie budynku. Jeśli dbasz o to miejsce i starasz się kreować niepowtarzalną atmosferę, z pewnością nie zapomnisz też o koszach na śmieci. Te przeznaczone na zewnątrz budynków muszą spełniać kilka warunków z uwagi na to, że będą nie tylko wkomponowane w tworzone otoczenie, ale poddawane kaprysom pogody i nieproszonych gości. Możesz też wybierać najciekawszy Twoim zdaniem model, który sprawdzi się w wybranym przez Ciebie miejscu. Dzięki nim nie tylko rozwiążesz problem zaśmiecania Twojego ogrodu czy podjazdu, ale stworzysz ciekawy dodatek dekoracyjny.

Oferujemy Ci kosze na śmieci zewnętrzne w wielu ciekawych wzorach, wykonanych z metalu, tworzyw sztucznych i drewna, w atrakcyjnym designie idealnym do nowoczesnego, jak i stylowego otoczenia domu. Do wyboru otrzymasz zarówno modele stojące, jak i wiszące, które możesz montować na samodzielnych słupkach w dowolnym miejscu ogrodu, w sąsiedztwie ławek lub po prostu na ścianie budynku. W miejscu bardziej nowoczesnym możesz wykorzystać kolorowe metalowe kosze z popielnicą, które będą służyć gościom wychodzącym na powietrze na papierosa. Proponujemy Ci również większe modele do zbiorowego gromadzenia śmieci oraz specjalne kosze na wygodnych kółkach przydatne podczas sprzątania ogrodu czy terenu wokół domu.

Nasze modele poza wysokim poziomem estetyki są też trwałe i bardzo funkcjonalne. Każdy z takich koszy wyposażony jest w wygodny system opróżniania w formie wewnętrznego wkładu lub otwieranego dna. Wyposażenie w odpowiednio zaprojektowaną pokrywę lub specjalny daszek chroni zawartość przed zamoczeniem na deszczu i gniciem. Bez problemu możesz go utrzymać w czystości, a w razie potrzeby umyć. Modele plastikowe wykazują odporność na zmiany temperatur, nie pękają i są wodoodporne. Kosze metalowe malowane proszkowo chronione są przed rdzewieniem, dzięki czemu będziesz z nich korzystać przez wiele lat.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl