Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
Opcje przeglądania
Materiał
Sposób otwarcia
Kolor
Pojemność

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Sprzątanie po swoich czworonożnych pupilkach jest dziś obowiązkiem, a za pozostawienie nieczystości grozi mandat. Dlatego jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz określonym terenem, Twoim obowiązkiem jest zapewnienie odpowiednich pojemników na odchody zwierząt. W naszym sklepie znajdziesz wiele propozycji takich koszy, dzięki którym nie tylko Twoi klienci będą zadowoleni, ale też nie zagrozi Ci niezbyt przyjemna przygoda związana z czyszczeniem butów. Kosze na psie odchody to klasyczne pojemniki z tworzywa sztucznego lub metalu, które posiadają odpowiednie zamknięcie i właściwe oznaczenia sugerujące ich przeznaczenie.

Otoczenie Twojego domu, w którym razem z Tobą mieszkają zwierzęta lub okolica Twojego własnego pubu, ośrodka wypoczynkowego, pensjonatu czy innego obiektu, w którym pojawia się wielu gości ze swoimi czworonogami to miejsce, o które troszczysz się szczególnie tworząc z niego wizytówkę dla otoczenia. Wybrany z naszej kolekcji pojemnik na zwierzęce odchody nie tylko zapewni Ci czystość na chodniku i trawnikach, ale też efektownie wkomponuje się w otoczenie. Zagwarantuje Ci to starannie przemyślany design, wysoka jakość wykonania oraz efektowne nowoczesne kształty w ładnych kolorach. Każdy z pojemników posiada stosowne oznaczenie, dzięki któremu nie będziesz mieć problemów z wrzucaniem innych śmieci.

Każdy nasz kosz na psie kupy wykonany został w taki sposób, że jego zawartość nie jest widoczna, a niewielki otwór, lub odpowiednie ruchome zamknięcie uniemożliwiają wydostawanie się na zewnątrz nieprzyjemnych zapachów. Dzięki umieszczonemu wewnątrz wymiennemu workowi z folii bez problemu usuniesz zawartość bez konieczności dotykania jej. Kosze są bardzo higieniczne i zapewniają pełną izolację zawartości, a dzięki efektownemu wyglądowi możesz je umieścić nawet w miejscach spacerowych czy w bliskim sąsiedztwie swojego lokalu lub domu. Wszystkie modele wykonano z najwyższą starannością, zabezpieczając przed wpływem warunków atmosferycznych, dlatego z powodzeniem posłużą Ci przez wiele lat bez ryzyka utraty estetycznego wyglądu.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl