Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
Opcje przeglądania
Materiał
Sposób otwarcia
Kolor
Pojemność

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Pojemniki na piasek i sól

Piasek i sól to materiały gromadzone w sąsiedztwie budynków jako całoroczne zabezpieczenie pożarowe oraz zimowy sposób na odlodzenie drogi czy podjazdu. W Twoim domu lub firmie bezpieczeństwo bywa najważniejsze, a posiadając samochód lub przyjmując klientów, którym udostępniasz parking musisz też zapewnić komfortowy przejazd. Gromadzone materiały powinny mieć swoje stałe miejsce, aby nie rozsypywały się, nie były narażone na zamoczenie czy rozniesienie przez silny wiatr. Komfort przechowywania zapewnią Ci nasze estetyczne pojemniki na piasek i sól, które z powodzeniem umieścisz w dyskretnym miejscu obok swojego domu.

Skrzynie na piasek i sól

Wyjątkową zaletą naszych pojemników jest ich efektowny wygląd w połączeniu z wysoką trwałością. Wykorzystane do produkcji tworzywa nie ulegają zmianom pod wpływem słońca, zawsze pozostając w pięknym kolorze. Pojemniki są też bardzo odporne na chemikalia i zmiany temperatur, dlatego bez problemu możesz znaleźć im odpowiednie miejsce na dworze wykorzystując je przez wiele lat. Każdy z modeli został wyposażony w szczelną pokrywę, dzięki której zawartość bywa chroniona przed deszczem, pozostając w stanie sypkim przez cały okres zimy. Skrzynia na piasek to również pomocne wyposażenie, jeśli nie jesteś osobą zmotoryzowaną, a zimą jedynie zabezpieczasz chodniki i schody w swoim domu, lokalu czy firmie. Zawartość pozostaje zawsze gotowa do użytku, jeśli jej właśnie potrzebujesz.

Wszystkie nasze pojemniki na piasek i sól to efektowne i trwałe modele, dzięki którym zawsze poczujesz się bezpiecznie, mając pod ręką zapas przydatnych do użycia materiałów. Kiedy lód i śnieg pokryje Twój podjazd i schody, w kilka minut zabezpieczysz je przed poślizgiem. Pojemniki są też lekkie i łatwe do przemieszczania, kiedy je opróżnisz. Z powodzeniem umyjesz je w razie potrzeby wężem ogrodowym doprowadzając do porządku po okresie zimy i przygotowując do nowego sezonu. Efektowna i zróżnicowana kolorystyka oraz kilka wersji pojemności to możliwość dopasowania do potrzeb Twojego domu lub firmy, oraz wyjątkowy komfort korzystania z nich w razie potrzeby.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl