Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
Opcje przeglądania
Dystrybutor
Materiał
Sposób otwarcia
Kolor
Pojemność
Wysyłka w

Kosz na śmieci jest niezbędnym elementem każdego otoczenia, a jego istnienie to gwarancja czystego terenu zarówno w okolicy domu, firmy czy pensjonatu, jak i bezpośrednio na ulicy. Zarządzając jej zagospodarowaniem na osiedlu bloków, domów jednorodzinnych czy jako właściciel kawałka chodnika przed własną posesją, zagwarantujesz sobie czystość umieszczając kosze uliczne. Dzięki nim każdy przypadkowy przechodzień pozbędzie się swoich śmieci korzystając z pojemnika, zamiast wyrzucić go po prostu w krzaki czy wprost na chodnik. Kosz, nawet największych bałaganiarzy pozbawia chęci śmiecenia, dlatego wybierając jeden z naszych modeli możesz skutecznie zadbać o otoczenie.

Nasza kolekcja koszy ulicznych to przykład modeli bardzo prostych w konstrukcji, ale wytrzymałych, odpornych na warunki atmosferyczne i akty wandalizmu. Jeśli umieszczasz je poza zamkniętym terenem, w miejscu z dostępem dla każdego przechodnia, możesz wybrać masywne stalowe konstrukcje, które trudno zniszczyć nawet używając dużej siły. Każdy taki kosz uliczny został starannie zabezpieczony przed korozją, a malowanie proszkowe gwarantuje zachowanie ładnego koloru przez wiele lat. Wybierając taki pojemnik na śmieci, nie musisz martwić się o jego opróżnianie, bowiem z uwagi na sporą pojemność zbyt szybko się nie napełni. Taki kosz możesz też postawić w swoim ogrodzie czy garażu, gdzie często wyrzuca się bardzo brudne odpady.

Jeśli poszukujesz bardziej efektownych modeli, które poza funkcją praktyczną również ozdobią otoczenie, proponujemy Ci stylowe kosze na śmieci na słupkach, mniejsze i bardziej podatne na zniszczenia, dlatego doskonałe do miejsc pod nadzorem. Dzięki nim zapewnisz mieszkańcom swojego osiedla czy bywalcom pensjonatu odpowiedni pojemnik na pozbycie się zbędnego opakowania, biletu czy niepotrzebnej gazety. Kosze uliczne możesz wykorzystywać w wielu miejscach, na wolnym powietrzu, przed swoim domem, hotelem czy pubem, na parkingu przed firmą i w każdej innej lokalizacji, w której chcesz sobie zagwarantować porządek.

Kosze na śmieci uliczne nie muszą być nudne

Prosympatyk to polska firma z siedzibą we Wrocławiu, która znana jest przede wszystkim jako producent bezpiecznych placów zabaw dla szkół i przedszkoli. Firma powstała w roku 1993, od samego początku oferowała kompleksowe usługi z zakresu projektowania i budowy różnego typu placów zabaw oraz szeroko pojętych terenów rekreacyjnych. Oferta przedsiębiorstwa kierowana jest zarówno do klientów prywatnych jak i do sektora publicznego. Wśród produktów firmy Prosympatyk znajdziemy m.in.: piaskownice, bujaki dla dzieci, wyposażenie boisk, altany, kwietniki, ławki, uliczne kosze na śmieci, karuzele itd.

Od lat 90-tych firma konsekwentnie wykorzystuje zaoblone drewno jako podstawowy surowiec do produkcji placów zabaw i innych artykułów. Dodatkowo stosowane są również takie materiały jak: stal nierdzewna, tworzywa epoksydowe, ocynkowane metale, HPL i HDPE oraz sklejka.

Czym wyróżniają się produkty marki Prosympatyk, tak kosze na śmieci uliczne jak i karuzele, huśtawki lub bujaki? Oczywiście na pierwszy rzut oka daje się zauważyć ich estetyka oraz bardzo staranne wykończenie. Nie ma w tym nic zaskakującego, ponieważ wszystkie produkty Prosympatyk projektowane są przez doświadczonych plastyków i architektów. Każdy projekt uwzględnia potrzeby potencjalnych użytkowników. Produkty Prosympatyk odznaczają się wyjątkową trwałością – są odporne zarówno na działanie warunków atmosferycznych jak i na ewentualne akty wandalizmu. Zarówno uliczne pojemniki na odpady jak i ławki parkowe i karuzele są wyjątkowo stabilne, co jest m.in. wynikiem umiejętnego zastosowania ukrytych złącz przy ich produkcji.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz kosze na śmieci Prosympatayk, które można wykorzystywać na różnego rodzaju terenach rekreacyjnych oraz placach zabaw. Przy produkcji wykonanych z drewna koszy parkowych wykorzystano słupki konstrukcyjne o zaoblonych krawędziach. Wszystkie pojemniki na odpady Prosympatyk posiadają starannie wykonany, 40-litrowy wkład z metalu.

Osoby szukające eleganckiego kosza na śmieci z drewna, który będzie odporny nawet na najtrudniejsze warunki pogodowe, zachęcamy do zapoznania się ofertą. Nasz sklep internetowy może zaproponować także drewniane pojemniki na odpady Prosympatyk, które będą stanowiły atrakcyjne dopełnienie każdego ogrodu publicznego, parku lub placu zabaw.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl