Witaj w sklepie Koszenaśmieci.pl! Potrzebujesz pomocy? tel.: 71 757 58 30 e-mail: sklep@koszenasmieci.pl

Opcje przeglądania
Dystrybutor
Materiał
Sposób otwarcia
Kolor
Pojemność
Wysyłka w

Kosz na śmieci jest niezbędnym elementem każdego otoczenia, a jego istnienie to gwarancja czystego terenu zarówno w okolicy domu, firmy czy pensjonatu, jak i bezpośrednio na ulicy. Zarządzając jej zagospodarowaniem na osiedlu bloków, domów jednorodzinnych czy jako właściciel kawałka chodnika przed własną posesją, zagwarantujesz sobie czystość umieszczając kosze uliczne. Dzięki nim każdy przypadkowy przechodzień pozbędzie się swoich śmieci korzystając z pojemnika, zamiast wyrzucić go po prostu w krzaki czy wprost na chodnik. Kosz, nawet największych bałaganiarzy pozbawia chęci śmiecenia, dlatego wybierając jeden z naszych modeli możesz skutecznie zadbać o otoczenie.

Nasza kolekcja koszy ulicznych to przykład modeli bardzo prostych w konstrukcji, ale wytrzymałych, odpornych na warunki atmosferyczne i akty wandalizmu. Jeśli umieszczasz je poza zamkniętym terenem, w miejscu z dostępem dla każdego przechodnia, możesz wybrać masywne stalowe konstrukcje, które trudno zniszczyć nawet używając dużej siły. Każdy taki kosz uliczny został starannie zabezpieczony przed korozją, a malowanie proszkowe gwarantuje zachowanie ładnego koloru przez wiele lat. Wybierając taki pojemnik na śmieci, nie musisz martwić się o jego opróżnianie, bowiem z uwagi na sporą pojemność zbyt szybko się nie napełni. Taki kosz możesz też postawić w swoim ogrodzie czy garażu, gdzie często wyrzuca się bardzo brudne odpady.

Jeśli poszukujesz bardziej efektownych modeli, które poza funkcją praktyczną również ozdobią otoczenie, proponujemy Ci stylowe kosze na śmieci na słupkach, mniejsze i bardziej podatne na zniszczenia, dlatego doskonałe do miejsc pod nadzorem. Dzięki nim zapewnisz mieszkańcom swojego osiedla czy bywalcom pensjonatu odpowiedni pojemnik na pozbycie się zbędnego opakowania, biletu czy niepotrzebnej gazety. Kosze uliczne możesz wykorzystywać w wielu miejscach, na wolnym powietrzu, przed swoim domem, hotelem czy pubem, na parkingu przed firmą i w każdej innej lokalizacji, w której chcesz sobie zagwarantować porządek.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl