Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl

Vileda Professional - idealne kosze i pojemnik na odpady do toalety

Od ponad 30 lat Vileda Professional jest wiodącym producentem produktów oraz systemów do czyszczenia. Produkty marki Vileda Professional są używane nie tylko w domach prywatnych, ale także w lokalach gastronomicznych, hotelach, szpitalach oraz przez pracowników firm sprzątających. Wieloletnie doświadczenie, ogromna wiedza i konsekwentne korzystanie z nowoczesnych technologii to najważniejsze powody przemawiające za wyborem produktów marki Vileda Professional.

Marka Vileda Professional obecna jest na rynku systemów czystości od ponad 30 lat. W chwili obecnej firma ma liczne przedstawicielstwa w 16 krajach. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w niemieckim mieście Weinheim, w pobliży ośrodków badawczych Grupy Feudenberg, do której Vileda należy. Firma nieustannie udoskonala proponowane produkty, dokładając starań, aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie oferowane artykuły wykonywane są tylko z najlepszych materiałów produkcyjnych; poddawane są zresztą licznym testom jakościowym, które potwierdzają ich wytrzymałość. W siedzibie firmy w niemieckim Weinheim zatrudnionych jest 60 inżynierów i badaczy, który pracują nad dalszym udoskonaleniem proponowanych rozwiązań.

Zgodnie z deklarowaną filozofią niemieckiej marki inteligentne produkty Vilada Profesional mają nie tyle odpowiadać najnowszym trendom, co raczej przynajmniej o jeden krok wyprzedzać podobne rozwiązania innych producentów. To założenie przekłada się na proste formy, ergonomiczny kształt i wysoką funkcjonalność systemów sprzątających Vileda. To właśnie dlatego można z czystym sumieniem polecić zarówno mopy jak i rękawice, szczotki, systemy sprzątające, systemy do mycia okien oraz oczywiście najróżniejsze kosze na śmieci do ubikacji marki Vileda.

Jeśli szukasz standardowych koszy na śmieci lub specjalnych pojemników do segregacji, które będą trwałe, precyzyjnie wykonane i wysoce estetyczne, zachęcamy do bliższego zapoznania się z produktami marki Vileda Professsional w naszym sklepie. Wśród produktów Vileda dostępne są toaletowe kosze na śmieci o różnej pojemności – nawet powyżej 100 litrów. Z powodzeniem zatem można znaleźć odpowiednie do swoich celów pojemniki na odpady do WC. Dostępne są również profesjonalne zestawy koszy do segregacji śmieci w toaletach użytku publicznego. Również i w tym przypadku producent zatroszczył się nie tylko o funkcjonalność, ale również o interesujący design. Kupując produkty Vileda, możesz być pewien, że stawiasz na innowacyjne rozwiązania, które nigdy Cię nie zawiodą. Tak w metalizowanych koszach pojedycznych jak i pojemnikach do segregacji wykorzystywano nowoczesne systemy zamykania, dzięki czemu można być całkowicie pewnym, że z kosza nie wydostanie się nieprzyjemny zapach.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że zwykle pojemniki na odpady higieniczne do toalet o dużych pojemnościach (ok. 100 l) nie są zbyt estetyczne. Nie jest tak w przypadku produktów z logo Vileda Professional. Odznaczają się one prostym, klasycznym designem, produkuje się je z lekkiego tworzywa sztucznego. Zastosowanie innowacyjnych technologii znacznie ułatwia utrzymanie pojemników na odpady w czystości. Dodatkowym atutem koszy na śmieci do toalety publicznej Vileda jest ich szeroka gama kolorystyczna. Oferowane pojemniki na odpady zamykają się i otwierają bezszelestnie przy użyciu pedała. Kosze mają podstawę antypoślizgową oraz specjalne zaczepy na worki. Kosze na śmieci do WC Vileda Professional spełniają normę HACCP, co oznacza, że można je wykorzystywać również w miejscach, gdzie kładzie się szczególny nacisk na zachowanie higieny, np. w placówkach ochrony zdrowia.

Również kosze do segregacji śmieci w toalecie (sprzedawane w zestawach) marki Vileda Professional są bardzo eleganckie. Produkowane są one z tzw. materiałów mieszanych, czyli z metalizowanych tworzyw sztucznych. Dlatego kosze do segregacji odpadów w toaletach są lekkie jak typowe pojemniki na odpady z plastiku, zachowując przy tym elegancję stali nierdzewnej. Kosze metalizowane są odporne na uszkodzenia mechaniczne, w tym także zarysowania.

W chwili obecnej można zdecydować się na kosze na śmieci toaletowe Vileda z kilku różnych linii. Do najpopularniejszych zaliczają się: GEO, IRIS oraz ATLAS. Linia GEO obejmuje wspomniane już metalizowane kosze do segregacji, w linii IRIS znajdziemy natomiast atrakcyjne kosze wielozadaniowe z kolorową pokrywą. Linia ATLAs natomiast to 100-litrowe pojemniki na odpady komunalne, które można naturalnie wykorzystać także do sortowania śmieci.

Wysoki poziom higieny w toalecie użytku publicznego dzięki JFC

JFC to jeden z wiodących producentów wysokiej klasy, przyjaznych środowisku artykułów z tworzywa sztucznego. Firma została założona w roku 1978 w irlandzkim mieście Tuam. Na początku swojej działalności koncentrowała się na produkcji artykułów rolniczych. Z czasem asortyment firmy został znacznie poszerzony. Pod marką JFC zaczęto produkować artykuły przydatne w budownictwie, transporcie, hotelarstwie itd. Konsekwentny rozwój firmy zaowocował powstaniem jej oddziałów także w Polsce i w Holandii. Produkty JFC znajdują obecnie odbiorców w ponad 30 krajach, m.in. w Wielkiej Brytanii, Rosji. Rumunii, Holandii, Francji itd.

Firma od samego początku kładzie nacisk na wysoką jakość oferowanych produktów dla rolnictwa, domu i ogrodu, drogownictwa itd. Dotyczy to również nowoczesnych pojemników do selekcji odpadów. Warto podkreślić, że wszystkie produkty JFC spełniają międzynarodową normę ISO 9001-2008.

Oczywiście produktów tego cenionego producenta nie mogło zabraknąć także i w naszej ofercie. Jeśli interesują Cię wysokiej klasy pojemniki na odpady przeznaczone do selektywnej zbiórki, zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem. W tym miejscu warto podkreślić, że pojemniki na odpady JFC są produktami ekologicznymi, które w całości mogą zostać poddane recyklingowi. Ponadto posiadają ważne atesty wydane przez Państwowy Zakład Higieny oraz opinie dotyczące ochrony przeciwpożarowej. Oferowane pojemniki mają również certyfikat, których potwierdza ich zgodność z normą PN-EN 13071.

Już od dłuższego czasu firma JFC zajmuje się produkowaniem pojemników do selektywnej zbiórki odpadów w toalecie. W tym momencie tego typu kosze na śmieci toaletowe JFC są najlepiej sprzedającym się produktem w swojej kategorii na terenie naszego kraju. Wszystkie kosze do segregacji JFC do toalet odznaczają się nadzwyczaj solidną konstrukcją oraz konkurencyjną ceną. To właśnie dlatego firma od lata wygrywa najważniejsze w branży przetargi (nawet dotyczące ponad kilku tysięcy pojemników) nie tylko w Polsce, ale także zagranicą.

Pojemniki do segregacji odpadów w ubikacji JFC wyróżniają się swoją jednoczęściową skorupą, która nie ma żadnych łączeń – to przekłada się oczywiście na trwałość i stabilność pojemnika. Ze względu na fakt, że wszystkie elementy z metalu ocynkowano, kosze są w dużym stopniu odporne na szkodliwe działanie warunków amfoterycznych. W spodniej części pojemników instalowane są dwudzielne klapy, co pozwala na opróżnienia kosza przy pomocy podnośników HDS. Wszystkie kosze do segregacji maja dwa otwory wrzutowe, które oczywiście zostały jednoznaczne oznakowane. Pojemniki na odpady JFC mają docelowo znajdować się na zewnątrz budynków, dlatego też wykonano jest z tworzywa odpornego na promieniowanie UV, temperaturę oraz działanie środków chemicznych.

Decydując się na kosze na śmieci do WC JFC, wybierasz innowacyjne rozwiązanie, które z pewnością posłuży Ci przez wiele lat. Kosze dostępne są w pełnej gamie kolorów. Na uwagę zasługują pojemniki na odpady toaletowe z serii Spacesaver, które również przeznaczone są do selektywnej zbiórki śmieci. Wyróżniają się one swoim ergonomicznym kształtem. Zostały tak zaprojektowane, aby zajmowały jak najmniej miejsca. Pojedyncze pojemniki z serii przylegają do siebie na tyle ciasno, że nie musimy się obawiać, że zgromadzą się pomiędzy nimi jakieś zanieczyszczenia.

Jako ciekawostkę można dodać, że JFC produkuje także mniejszej kosze na śmieci toaletowe, które można postawić na terenie swojej posesji, pojemniki na zużyte baterie, puszki aluminiowe oraz zużyte świetlówki.

Umbra - kosze na śmieci i odpady do sanitariatów

Marka Umbra jest doskonale znana każdemu, kto preferuje produkty o wysokim stopniu estetyki. Asortyment tej marki jest dostępny również w naszym sklepie, ciesząc się sporym zainteresowaniem wśród konsumentów. Warto podkreślić, że Umbra już od wielu lat oferuje produkty o najwyższej jakości, które powstały w oparciu o wytrzymałe tworzywa.

W naszym sklepie można znaleźć między innymi dozowniki do mydła będące propozycją wspomnianej marki. Są one utrzymane w niezwykle stylowym designie, dzięki czemu spełnią oczekiwania najbardziej wybrednego użytkownika. Jeśli ktoś szuka eleganckiego, ale jednocześnie praktycznego pojemnika na mydło, na pewno będzie usatysfakcjonowany takim wyborem.

Należy zaznaczyć, że prezentowana marka już od wielu lat oferuje swoim klientom akcesoria o najwyższej jakości, dzięki czemu z roku na rok umacnia pozycję lidera na tym rynku. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ Umbra już od wielu lat współpracuje z wieloma projektantami, którzy czuwają nad odpowiednim designem proponowanych produktów. Z pomocą marki można szybko się przekonać, że przedmioty codziennego użytku mogą okazać się prawdziwymi dziełami sztuki, pozytywnie wpływając na aranżację niejednego pomieszczenia. Warto nadmienić, że Umbra może pochwalić się ponad trzydziestoletnią tradycją. Przez ten czas regularnie poszerza swoją ofertę, stojąc na straży najważniejszych potrzeb potencjalnych konsumentów. Każdy amator stylowych dodatków powinien jak najszybciej zapoznać się z aktualnym asortymentem.

Za pośrednictwem naszego sklepu można szybko zamówić produkty tej marki, kierując się indywidualnymi preferencjami. Warto zwrócić szczególną uwagę na wspomniane już dozowniki do mydła. Są one niezwykle praktyczne, ułatwiając wydobycie odpowiedniej porcji mydła. Z łatwością można utrzymać je w czystości, co jest ich dodatkową zaletą. Należy zaznaczyć, że ich cechą charakterystyczną jest przede wszystkim nowoczesny design, który odznacza się nie tylko w kolorystyce, ale także w specyficznej formie.

Nic dziwnego, że tego typu produkty cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród amatorów oryginalnych akcesoriów do toalet. Nasz sklep zapewnia bardzo szeroki wybór asortymentu marki Umbra, wśród którego można znaleźć także najnowsze propozycje. Zanim podejmiemy ostateczną decyzję, warto zastanowić się, który dozownik okaże się dobrym wyborem pod kątem aranżacji naszej łazienki. Na pewno każdy nasz klient szybko odnajdzie dla siebie taką propozycję, która idealnie będzie wpisywać się w kolorystykę wspomnianego pomieszczenia.

Pojemniki sanitarne na odpady higieniczne do toalet publicznych - KOZIOL

Koziol to niemiecka firma, która już od roku 1927 zajmuje się produkowaniem designerskich artykułów gospodarstwa domowego i artykułów biurowych. Firma ma siedzibę w niemieckim Erbach (Hesja). Produkty marki Koziol to funkcjonalne dodatki, które doskonale wyglądają zarówno w tradycyjnie urządzonych pomieszczeniach jak i we wnętrzach utrzymanych w stylu minimalistycznym. Kolorowe akcesoria do jadalni, kuchni, ogrodu itd. z pewnością przypadną do gustu osobom, które potrafią docenić oryginalność w połączeniu z wysoką jakością.

Założona w 1927 firma Koziol zajmowała się początkowo produkcją artykułów z kości słoniowej, w tym także biżuterii. Dopiero w roku 1936 przedsiębiorstwo zainteresowało się także wytwarzaniem produktów z tworzyw sztucznych. Do początku lat 40-tych znacznie rozbudowano hale produkcyjne firmy, dalszy jej rozwój nastąpił jednak dopiero po wojnie. Od roku 1950 firma Koziol produkuje również tzw. śnieżne kule, które także i dzisiaj stanowią istotną część jej oferty. Jednak już od początku lat 90-tych przedsiębiorstwo koncentruje się przede wszystkim na produkowaniu designerskich akcesoriów przydatnych w gospodarstwie domowych.

W chwili obecnej wśród produktów niemieckiej marki Koziol znajdziemy m.in. : cukiernice, kubki, stojaki na biżuterię, różnego rodzaju pojemniki oraz sanitarne kosze na śmieci. Wszystkie produkty marki Koziol odznaczają się wyjątkową kolorystyką i niebanalnymi kształtami. Warto przy tym podkreślić, że, biorąc pod uwagę wysoką jakość akcesoriów Koziol, ich cena naprawdę nie jest wygórowana.

Czym wyróżniają się kosze na śmieci do sanitariatów marki Koziol? Przede wszystkim niezwykłym designem i żywymi kolorami. Truskawkowe, pomarańczowe, intensywnie różowe, zielone, turkusowe itd. – takie właśnie pojemniki na odpady higieniczne może zaoferować nam niemiecki producent. To jednak nie wszystko. Na szczególną uwagę zasługują pojemniki na odpady w rozmiarze XXS, czyli o pojemności zaledwie 0,9 litra. To miniaturowe kosze na śmieci z klasyczną, obrotową pokrywą, które są idealne do postawienia w łazience albo nawet na biurku. Zajmują mało miejsca i są przy tym bardzo efektowne. Obrotowa pokrywa kosza z jednej strony zapewnia jego łatwe otwieranie, z drugiej natomiast skutecznie izoluje odpady. Co istotnie, wśród toaletowych koszy na śmieci Koziol znajdziemy pojemniki dokładnie o tym samym kształcie co wspomniane XXS, ale o większych rozmiarach. Można zatem łatwo znaleźć taki kosz na śmieci, który będzie odpowiedni do naszych potrzeb.

Wśród artykułów Koziol dostępne są także interesujące kosze do segregacji odpadów sanitarnych, które dzięki unikalnemu połączeniu dwóch kolorów można potraktować jako swego rodzaju dekorację. Wykonane z dobrej jakości kosze do segregacji Koziol stanowią unikalne połączenie dwóch pojemników. Mniejszy z nich zawieszony jest w górnej części większego, można go z łatwością zdjąć i opróżnić. Tego typu kolorowe kosze sanitarne do segregacji o opływowym kształcie i z wygodnym uchwytem to rozwiązanie idealne do pomieszczeń biurowych.

Wszystkie osoby, które chciałyby wykorzystać w swojej łazience lub kuchni praktyczne, a przy tym naprawdę urocze kosze na śmieci sanitarne marki Koziol, zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu. Z pewnością uda Wam się znaleźć u nas kosz w optymalnym kolorze i rozmiarze.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl