Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
Kosze na śmieci Merida

 

Merida to producent wysokiej klasy wyposażenia toalet i łazienek publicznych. Firma może zaoferować nie tylko profesjonalne środki do sprzątania, ale także akcesoria łazienkowe, które odznaczają się interesującym wyglądem i niezawodnym działaniem. Oferta obejmuje m.in.: odkurzacze przemysłowe, pojemniki na odpady z metalu oraz tworzywa sztucznego, suszarki do rąk, dozowniki do mydła, a także skuteczne środki czystości.

Wybierając produkty marki Merida, stawiasz na ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży szeroko pojętej higieny publicznej. Firma została założona w roku 1992. Na początku swej działalności koncentrowała się na sprzedaży stacjonarnej we Wrocławiu (tutaj znajdowała się jej siedziba) oraz sprzedaży wysyłkowej na terenie całej Polski. Coraz większe zapotrzebowanie na profesjonale artykuły wspierające higienę w publicznych toaletach i łazienkach przełożyło się na stopniowy rozwój firmy.

Wysoka jakość produktów oraz rzetelna realizacji zamówień spowodowały, że wkrótce Merida zdobyła stałych klientów w różnych rejonach kraju, co zaowocowało otwarciem placówek firmy m.in. w Elblągu, Krakowie, Legnicy, Warszawie, Rzeszowie, Zielonej Górze itd. Już w latach dziewięćdziesiątych przedsiębiorstwo Merida zaczęło oferować swoje produkty także i za granicami naszego kraju. W roku 1993 filia firmy powstała w Czechach. Obecnie Merida posiada swoje filie także w Rosji, na Litwie, Ukrainie i Łotwie.

Kosze na śmieci Merida to wynik umiejętnego zastosowania nowych technologii i sprawdzonych surowców. W ofercie firmy znajdziemy kosze biurowe, kuchenne, łazienkowe itd. Jeśli chodzi o kosze na śmieci do biura, w ofercie firmy przeważają pojemniki wykonane ze stali nierdzewnej, bez pokrywy, które cechują się ergonomicznym kształtem. Ze względu na stosunkowo niewielką pojemność (10 litrów) bez problemu zmieszczą się przy biurku. Z myślą o użytkowaniu w pomieszczeniach publicznych powstały także kosze siatkowe Merida.

Ważnym punktem w ofercie firmy są pojemniki na odpady z tworzywa sztucznego, zarówno z przyciskiem, jak i z pokrywą uchylną. Te klasyczne białe kosze w przystępnej cenie to rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie nie tylko w miejscach publicznych, ale także w gospodarstwach domowych. Warto podkreślić, że oferta firmy obejmuje także duże pojemniki na odpady (nawet 240 l), przeznaczone do użytkowania na zewnątrz. W tym przypadku kosze wykonane są z odpornego na zmiany temperaturowe tworzywa HDPE, wyposażone są ponadto w kółka, dzięki czemu łatwo można je przemieszczać.

Wśród produktów firmy Merida znajdziemy także kosze stalowe o spawanych bokach, wyposażone z zamek scalony z ich powierzchnią i w dodatku zabezpieczone przed ewentualnymi aktami wandalizmu. Kosze te z powodzeniem można zamontować przy ścianie także w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Oczywiście w ofercie przedsiębiorstwa Merida dostępne są również kosze do segregacji – w różnych gabarytach. W praktyce oznacza to, że możemy znaleźć tutaj kosze nadające się do zastosowania zarówno w kuchni, jak i na zewnątrz budynku. Producent proponuje zestawy pojemników (oczywiście odpowiednio oznakowanych) oraz pojedyncze kosze do segregacji, z których samemu można skompletować odpowiednio rozbudowany zestaw. To jednak nie wszystko. Oferta obejmuje także coraz popularniejsze kosze do segregacji z dwiema lub trzema komorami.

Pojemniki na odpady Merida znajdziecie również w naszym asortymencie. Decydując się właśnie na tę markę, stawiacie na wysoką jakość w przystępnej cenie. Produkty Merida to funkcjonalne rozwiązanie, które z pewnością Was nie zawiodą.

Kosze na śmieci Merida - Galeria produktów

Kosz na śmieci 12l pedałowy SILENT SERENE Merida

Kosz na śmieci 12l pedałowy SILENT SERENE Merida

Kosz na śmieci 12l automatyczny Merida

Kosz na śmieci 12l automatyczny Merida

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl