Masz pytanie? tel: 733 999 777 e-mail: sklep@koszenasmieci.pl
Mieszaj, dobieraj, odważaj z Brabantia!

miski matt steel brabantia

Czy praktyczność nie wyklucza piękna? Według nas nie. Obudź w sobie szefa kuchni dzięki Wagom oraz Miskom Kuchennym Brabantia, dostępnym w nowych modnych kolorach Ognistej Czerwieni oraz Pastelowej Mięty. Komu nie przyszłaby ochota na gotowanie po spojrzeniu na takie kuchenne skarby?

wagi kuchenne passion red brabantia

Perfekcyjnie odważone!
Dokładne i atrakcyjne Wagi Kuchenne w kolorach Ognistej Czerwieni, Mięty Pastelowej czy Bieli dodadzą Twojej kuchni nowego wyrazu. Ten uroczy kuchenny pomocnik zważy dla Ciebie wszystko o wadze od 1 grama do 5 kilogramów. Już zrobione? Wystarczy przetrzeć szklaną powierzchnię i powiesić wagę na kółku w zasięgu ręki, wprowadzając tym samym do swojej kuchni nieco koloru. A ponieważ kwestię jakości nie ważymy sobie lekko, nasze Wagi Kuchenne objęte są pięcioletnią gwarancją.  

akcesoria kuchenne essential mint brabantia

Zakręcony styl
Z pomieszania współczesnego dizajnu i miłości do gotowania stworzyliśmy Miskę Kuchenną Brabantia w nowych kolorach Ognistej Czerwieni, Mięty Pastelowej czy klasycznej Czerni. Podziałka we wnętrzu miski ułatwi mieszanie składników, a strona zewnętrzna zainspiruje Twój styl. Delikatnie zakrzywione krawędzie pozwalają w naturalny sposób utrzymać miskę w optymalnej pozycji, natomiast wykonana z sylikonu podstawa zapobiega zsunięciu się miski i jest odporna na wysokie temperatury sięgające 220ºC. Objęta pięcioletnią gwarancją,  prawdziwa super-miska!

Produkty Brabantia można zakupić w Internecie u wiodących sprzedawców detalicznych, w sklepach oferujących produkty luksusowe (w tym w sklepach wielkopowierzchniowych), jak również w niezależnych sklepach specjalizujących się w wysokiej jakości artykułach kuchennych i artykułach gospodarstwa domowego.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl