Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Przywykliśmy do tego, że kosze na śmieci odznaczają się stosunkowo neutralną kolorystyką i niezbyt rzucającym się w oczy wzornictwem. W zasadzie jedynie odstępstwo od tej reguły stanowią kosze na śmieci ze stali nierdzewnej, które jednak także mają najczęściej klasyczne kształty; producenci kładą nacisk raczej na ich funkcjonalność niż na wygląd. Kosze na śmieci nie muszą być jednak tylko dyskretnym praktycznym uzupełnieniem naszego domu! Udowodniła to włoska firma Soldi Design, wprowadzając na rynek innowacyjne kosze na śmieci Ovetto, które przyciągają uwagę przede wszystkim swoim futurystycznym designem, zupełnie innym od tego, do którego przywykliśmy, gdy chodzi o pojemniki na odpady.
Przedsiębiorstwo Soldi Design zostało założone w roku 2012, specjalizuje się ono w produkcji designerskich artykułów gospodarstwa domowego. Wszystkie produkty wykonywane są z materiałów pochodzących z recyklingu lub ABS. W chwili obecnej firma Soldi Design oferuje swoje produkty w czterech seriach: Ovetto, Differbin, Bruchetto oraz Gadget. Najbardziej rozpoznawalne z artykułów włoskiego producenta są póki co innowacyjne kosze do segregacji Ovetto. Firma stara się produkować artykuły maksymalnie przyjazne środowisku, które można poddać powtórnemu recyklingowi.
Pojemniki na odpady Ovetto to zdecydowanie produkt designerski, wyjątkowy, który zaprojektowany został przez włoskiego projektanta Gianluca Soldi. Charakterystyczny kształt kosza to niejedyna zaleta flagowego produktu włoskiej firmy. Ovetto to kosze do segregacji, które wyposażono w trzy odrębne komory oraz umiejscowioną centralnie zgniatarkę do butelek typu PET. Wykorzystanie zgniatarki pozwala na znacznie zmniejszenie objętości segregowanych śmieci i tym samym rzadsze opróżnianie kosza.
Kosze Ovetto mają kształt wielkiego jaja osadzonego na krótkiej, lecz bardzo stabilnej nóżce. Utrzymane są w bardzo zróżnicowanej kolorystyce. Dostępne są oczywiście monochromatyczne egzemplarze, np. białe i czarne, jednak największym zainteresowaniem cieszą się pojemniki na odpady Ovetto utrzymane w bardziej intensywnych kolorach. Dostępne są kosze różowe, czerwone, w cętki leoparda i w inne nietypowe wzory. Kosze do segregacji Ovetto można wykorzystywać zarówno w kuchni jak i w innych pomieszczeniach w domu. Są one także dobrym rozwiązaniem w przypadku lokali gastronomicznych, urzędów, szpitali, banków itd. Kosz sprawdzi się również w ogrodzie. Istotną zaletą koszy marki Ovetto jest ich stosunkowo duża pojemność – każda z trzech komór pojemnika pomieści nawet 30 litrów.
Warto zaznaczyć, że pojemniki na śmieci Ovetto obracają się o 360 stopni, tym samym zapewniając nam łatwy dostęp do każdej z trzech osobnych komór. Można je zatem postawić także w rogu kuchni lub innego pomieszczenia. Co istotne, każda komora wyposażona została w specjalny otwór do wkładania odpadów znajdujący się w górnej części kosza. Worki na odpady wyjmuje się po otwarciu drzwiczek (również znajdujących się w każdej komorze). Konstrukcja kosza jest bardzo szczelna, nie ma obawy zatem, że na zewnątrz wydostana się jakiekolwiek zapachy.
Luksusowe pojemniki na odpady Ovetto możecie zamówić również w naszym sklepie internetowym. Jeśli zależy wam na rozwiązaniach atrakcyjnych wizualnie, nowoczesnych i przy tym eleganckich, designerskie kosze Ovetto z pewnością przypadną Wam do gustu. Kosze mają idealnie gładką powierzchnię, są proste w obsłudze. Ovetto to najlepszy dowód na to, że segregacja odpadów może stać się przyjemnością.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl