Masz pytanie? tel: 733 888 555 e-mail: sklep@higieniczny.pl
W ciasnym kącie

flat back kosze na śmieci brabantia

Kosze Pedałowe z Płaskim Tyłem marki Brabantia nie dają szans innym, konkurencyjnym produktom oszczędzającym miejsce. Teraz Kosze Pedałowe z Płaskim Tyłem dostępne są w ekskluzywnych wersjach wykończenia teksturowanego w kolorach Mineralnego Różu, Mineralnej Mięty i Mineralnego Błękitu. Dzięki gamie kolorystycznej oraz powłoce (odpornej na zarysowania i zużycie!) ci eksperci w oszczędzaniu miejsca zyskują unikalny, pudrowy wygląd.


Zaprojektowany, by się zmieścić. Wszędzie.
Potrzebujesz więcej miejsca? Kosze Pedałowe z Płaskim Tyłem szanują Twoją przestrzeń i z przyjemnością przytulą się do ściany. Dla każdego ciasnego zakątka znajdzie się ściśle dopasowany Kosz Pedałowy. Aby sprostać każdym gustom, Kosze Pedałowe z Płaskim Tyłem dostępne są w kolorze Matowej Stali Odpornej na Odciski Palców oraz w solidnym wykończeniu w dwóch pastelowych barwach i granacie.
Praktyczne wnętrze
Kosze Pedałowe z Płaskim Tyłem otwierają się już przy lekkim nacisku palca stopy, a dzięki konstrukcji wykorzystującej inteligentne zawiasy wieko nie uderza o ścianę. Wszystkie kosze wyposażone są w system cichego zamykania oraz lekko funkcjonujący pedał. Więcej plusów: uchwyt z miękkiego pasa pozwoli Ci przenieść Kosz Pedałowy w to idealne dla niego miejsce. Wymiana worka również jest łatwa; inteligentnie zaprojektowane wewnętrzne uchwyty wiaderka zapobiegają nieestetycznemu wystawaniu krawędzi worka. Wystarczy zamknąć wewnętrzne wiaderko w pozycji uniesionej. Kosz z Płaskim Tyłem służy wsparciem.  

flatback mint 30l kosz na śmieci brabantia

Z myślą o środowisku
Stylowe, solidnie wykonane, zaprojektowane w sposób umożliwiający ponowne przetworzenie – pokochaj korzystanie z koszy Brabantia tak długo, jak tylko tego chcesz, bez poczucia winy, gdy w końcu pozwolisz im odejść. Odporne Na Odciski Palców Kosze Pedałowe w kolorze Matowej Stali otrzymały niedawno Brązowy medal według norm produktów określonych Cradle to Cradle Certified CM, z czego jesteśmy niezwykle dumni. Jest to dla nas kolejny krok na drodze do osiągnięcia 100% możliwości recyklingu naszych produktów.
Rozmiar ma znaczenie
Kosze Pedałowe z Płaskim Tyłem dostępne są w wersjach o pojemności 30 litrów oraz 40 litrów, wszystkie objęte są standardową dziesięcioletnią, bezproblemową gwarancją. A ponieważ dzięki dwóm produktom Twoje życie stanie się o wiele łatwiejsze, niż dzięki jednemu, stworzyliśmy idealnie pasujące do koszy Perfekcyjnie Dopasowane Worki Brabantia. Z każdym produktem marki Brabantia Twoje życie staje się coraz piękniejsze.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl